Přejít na obsah

Fotka

Úpadek geocachingu?

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
268 odpovědí na toto téma

#261 kalubr

kalubr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1 643 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2019 - 23:42

Ano, betatest by ty nepřesné souřadnice odhalil, napíšu mu to do logu k jeho nové keši.
Reakce na smazaný příspěvek.

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 12 prosinec 2019 - 23:45

• 0

#262 mpik

mpik

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 8 171 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2019 - 6:33

Tady asi těch smazaných příspěvků bylo víc, když to najednou poskočilo o 2 roky a není zřejmé, jak k tomu došlo. Ale tahle diskuse je věčná. On často člověk už něco nalezl, ale hledá především sám, na eventy nechodí a moc lidí osobně nezná. Pak je těžké někomu říkat o betatest. Ale dá se jako první zakládat nějaká keš na jasném místě, které si betatestuju sám podle map na webu. Případně řešení mysterky může ověřit i mudla.

• 0

#263 zmijovkar

zmijovkar

zmijovkar

• Members
  • PipPipPip
  • 957 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2019 - 8:09

Pro mě osobně trocha nejistoty do hledání pokladů i patří. Asi jsem romantik ;)

• 1

#264 mpik

mpik

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 8 171 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2019 - 8:15

Až to bude na centimetry, budeme to dělat jako Japonci. "Dali jste si do podmínky zmetkovitost max. 1%. Nechápeme to, ale 1% vadných jsme vám do zásilky přidali."

• 2

#265 hlavsic

hlavsic

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 596 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2019 - 8:34

Dal jsem si tedka tu praci a prosel jsem moje prvni nalezene kesky, prvnich 100. Docela me prekvapilo, ze si je jeste vybavuji :-) A hodne z nich nebylo zrovna zadny zazrak! Casto filmovky s kouskem papiru! Naopak mych poslednich 100 kesi obsahuje hodne peknych krabek na peknych mistech! Takze si rozhodne nemyslim, ze se hra zmenila vyrazne k horsimu! 

• 1

:ph34r:  Huawei P30 Pro + Android 10.1 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 6X PRO    :ph34r:

hlavsic.png

#266 None

None

lubbez

• Members
  • PipPipPip
  • 1 093 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 13 prosinec 2019 - 10:28

Taky jsem zakládal kešku napodruhé a ještě s chybou. Při publikaci bylo potřeba keškou hnout, kvůli kolizi. Nové umístění jsem zaměřil sice správně, ale offset jsme měřil od finále ke stage a už byla chyba na světě. Metry v pořádku ale stupně blbě. FTF lovci nic nenašli a druzí FTF lovci mi zavolali a na místě jsme to opravili. Do logu jsem se omluvil a hotovo. 

• 2

#267 zvedavkanocni

zvedavkanocni

recesistka

• Members
  • PipPipPip
  • 3 910 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2019 - 12:34

To hlavsic : Také si nemyslím, že by gc nějak upadal - úroveň keší u nás mi přijde vyrovnaná. Jen si možná v průběhu času člověk začne víc vybírat, přece jen už má po letech nějakou zkušenost a ví, že je určitý owner záruka kvality a tak dá jeho keším při výběru přednost. Naopak určitým se pro změnu vyhne.

Úpadek vidím spíš jinde, je to jako v celé společnosti, takže občas nad některými kačery kroutím hlavou. Není to jen známý tým - na druhou stranu je dobré vědět, komu je lepší se radši vyhnout. Rozčilovat se považuji za zbytečné, jde o hru a ta by měla přinášet především radost.
  • 0

#268 Aviatik

Aviatik

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1 400 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2019 - 12:47

Až to bude na centimetry, budeme to dělat jako Japonci. "Dali jste si do podmínky zmetkovitost max. 1%. Nechápeme to, ale 1% vadných jsme vám do zásilky přidali."

... a neřekneme, které to jsou!!

• 2
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#269 Aviatik

Aviatik

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1 400 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2019 - 12:52

To hlavsic : Také si nemyslím, že by gc nějak upadal - úroveň keší u nás mi přijde vyrovnaná. Jen si možná v průběhu času člověk začne víc vybírat, přece jen už má po letech nějakou zkušenost a ví, že je určitý owner záruka kvality a tak dá jeho keším při výběru přednost. Naopak určitým se pro změnu vyhne.

Úpadek vidím spíš jinde, je to jako v celé společnosti, takže občas nad některými kačery kroutím hlavou. Není to jen známý tým - na druhou stranu je dobré vědět, komu je lepší se radši vyhnout. Rozčilovat se považuji za zbytečné, jde o hru a ta by měla přinášet především radost.

Geocaching dělám už 13 let a je to pořád +- stejné. Pořád je spousta pěkných krabiček, stejně jako je a byla spousta krabiček, které za moc nestojí. Co mi proti prvním letům vadí je jednak to, že na trackables narážím už jenom zřídka, jednak to, že tužka v cachi začíná být nadstandardní výbavou, která leckdy není ani v regulárkách.

A že se mezi cachery vyskytnou všelijací divní lidé? A co jste čekali, že zrovna téhle komunitě se budou vyhýbat?

• 4
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka