Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

A:drake, V. 5.03, přepínání databází


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Sindy_a_Lenas

Sindy_a_Lenas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2015 - 20:41

Zdravím,

tak po aktualizaci na V5 (aktuálně 5.03) je nutné pro přepínání databází nejen odejít z aplikace, ale ještě jí vymazat z paměti zařízení, jinak se nenačte respektive se načítají keše z minulé a aplikace je zmatená, jelikož mě to pak automaticky chce přepnout na geocaching live, Já ale chci pouze přepípan mezi jednotlivými databázemi... a vyčít v nich uložené keše, nic víc..

 

Xperia Z3 compact, android 5 .02

 

Díky


Tento příspěvek byl upraven od Sindy_a_Lenas: 26 září 2015 - 20:43

  • 0

#2 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2015 - 20:53

Chovani s databazemi potvrzuji. Nepouzivam to casto a stalo se mi to uz pri 5.01, ale to jsem nemel cas zkoumat, tak jsem to nehlasil a zapomnel na to.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#3 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2015 - 8:37

U mě včera přepnutí databáze proběhlo v pohodě, načtení kesi chvíli trvalo, ale vždycky mi aplikace po chvíli spadla. Jednou se mi i podařilo odeslat hlášení. Jinak to stihlo zmizet vždycky dřív, než jsem si to stihla přečíst :-D
  • 0

#4 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2015 - 21:22

Problém s přepínáním databází jsem tu popisoval už před měsícem

Tak teď zkouším nový a:Drake na novém tabletu a také mám problém s hledáním
ve filtru nastavím co se má hledat a kliknu na hledat a nic se nestane - zůstane tam poslední hledání a to i když jsem mezitím přepnul databázi z kešek na vizitky (tedy jsem v databázi vizitek a vidím naposledy hledané kešky a nikoliv aktuální výsledek hledání z vizitek)
aby se hledání provedlo, tak musím nejprve kliknout na poslední kešku a pak na hledat a poté se teprve najde to co chci

Já teď na dovolené měl problémy s přepnutím na jinou databázi - stále to ukazovalo seznam vizitek, i když jsme byl v databázi nálepek - několikrát jsem to musel řešit úplným vypnutím tabletu


  • 0

#5 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2015 - 10:46

Do sousedniho vlakna Ludek psal, abychom chyby hlasili do jeho issue listu.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#6 Sindy_a_Lenas

Sindy_a_Lenas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2015 - 21:50

Do sousedniho vlakna Ludek psal, abychom chyby hlasili do jeho issue listu.

Tam jsem to nahlasil....


  • 0

#7 Sindy_a_Lenas

Sindy_a_Lenas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2015 - 21:52

Dále jsem také spozoroval, že když importuji GPX a mám tam uloženy např. finální souřadnice jako waypoin a pak keš aktualizuji, aby se mi propsalo, které mám z nich nalezené, tak se waypoint budto uplně smaže, nebo tam zustane, ale na všech pozicich jsou 0 (záleží na typu aktualizace keše), jde to nějak obejít?


  • 0

#8 Sindy_a_Lenas

Sindy_a_Lenas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2015 - 22:04

Dále jsem také spozoroval, že když importuji GPX a mám tam uloženy např. finální souřadnice jako waypoin a pak keš aktualizuji, aby se mi propsalo, které mám z nich nalezené, tak se waypoint budto uplně smaže, nebo tam zustane, ale na všech pozicich jsou 0 (záleží na typu aktualizace keše), jde to nějak obejít?

U konkurenčního C:gea to nedělá, respektive po inportu rovnou vidím, zda je mám či nemám odlovené a waypointy zůstávají...i po aktualizaci keše...nedává to ani smysl, když budu mít u keše souřadnice (finální waypoint), a budu ji chcit v mobilu aktualizovat (zda není např. disable, nebo vidět poslední logy apod, tak mi přece waypoint nemůže zmizet....)

 

Další drobnost kterou postrádám je, ž ekdyž si zapíšu finálky do poznámky u keše (v rámci PM), tak je mohu kdykoliv načíst a použít, u C:gea se automaticky vytvoří waypoint a mohu na bod rovnou navigovat atd..., v A:drake se zapíše do poznámky, ale již se do waypointů nepropíše..., nšlo by toto nějak doladit? (je to taková blbost, ale usnadní práci...)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama