Přejít na obsah


Fotka

Prodej mé sbírky CWG i s pořadači

cwg

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
6 odpovědí na toto téma

#1 Kvety

Kvety

    Lezec

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2015 - 10:37

Ahoj milé kačerstvo,

 

tak nějak jsem extrémně polevil s kešingem a už dlouho jsem ztratil motivaci ve sběr CWG. Hlavně proto, že jeden kačer má třeba 3 druhy. A to se mi opravdu už hlídat nechce. Také proto vám nabízím ke koupi svou sbírku CWG. Nevím, zda ji hodit někam na inzerát, proto se ptám nejdříve zde. Jsem z jihu Čech, ale klidně bych i někam popojel a rád bych sbírku předal osobně. To vše záleží na domluvě.

 

Bavím se o 518 jedinečných cwg uložených v pořadači (viz přiložený soubor)

+ 54 duplicitních cwg na výměnu s ostatními, nebo do kešek

+ 7 dalších "platíček" na uložení cwg, jako jsou na obrázku (pro 245 cwg)

+ spoustu (asi 50 - 100) našich cwg, také na výměnu s ostatními, či do kešek.

Celkem tedy více jak 600 kousků

 

V případě zájmu pište nabídky do PM, pošlu třeba seznam cwg atd...

 

Pro ostatní: Ne, neukradl jsem je. Ne, není špatné prodávat sbírku, dělá se to tak i s jinými sbírkami. Ne, není to rozhodnutí ze dne na den, ale dlouhodobé přemýšlení.

Přiložené miniatury

  • IMG_20151024_105914.jpg

  • 0

Jsi Jihočech(ška)? Přidej se na výlety za Earthkeškama...


#2 Onygzz&Pudinka

Onygzz&Pudinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2015 - 13:00

Ahoj...o koupi zájem nemám, ale líbí se mi ty platíčka. To sis dělal sám, nebo to je někde koupené? Ty díry jsou skrz, nebo je to jen zahloubení? A konečně, kolečka v tom drží sama, nebo je potřeba to právě z tohoto důvodu mít v té igelitové složce? Chci si něco podobného udělat tak, abych si to pak mohl pověsit na zeď jako obraz (jen větší formát). Zatím si kolečka lepíme oboustrankou na korkové nástěnky z Globusu, ale ta oboustranka tak po roce přestane držet a ve vertikální poloze nástěnky kolca upadávají :(


  • 0

#3 Adidask.a

Adidask.a

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2015 - 23:37

Mela bych mozny zajem o CWG..ozvi se mi..na muj email vendula.knap@seznam.cz
  • 0

#4 Kvety

Kvety

    Lezec

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2015 - 9:55

Ahoj...o koupi zájem nemám, ale líbí se mi ty platíčka. To sis dělal sám, nebo to je někde koupené? Ty díry jsou skrz, nebo je to jen zahloubení? A konečně, kolečka v tom drží sama, nebo je potřeba to právě z tohoto důvodu mít v té igelitové složce? Chci si něco podobného udělat tak, abych si to pak mohl pověsit na zeď jako obraz (jen větší formát). Zatím si kolečka lepíme oboustrankou na korkové nástěnky z Globusu, ale ta oboustranka tak po roce přestane držet a ve vertikální poloze nástěnky kolca upadávají :(

 

Ahoj,

 

ta platíčka jsem koupil v nějakém obchodě s GC potřebami a nebyli ani moc drahé. Do té doby všechny mé pokusy o skladování cwg selhaly. Jde o jakýsi tvrdý polystyren a kolečka jsou o trošičku menší než průměr cwg (jsou skrz) a proto v pořadači drží perfektně. V té kancelářské fólii jsem je měl, aby se třeba nepoškrábala, a taky to vypadá hezky leskle. Že jsou skrz, nevadí, stejně musíš plato položit na pevnou desku a cwg vložit, jinak by se plato zlomilo. Pak jsou všechny stejně hluboko jako na obrázku.

 

Hodně štěstí.


  • 0

Jsi Jihočech(ška)? Přidej se na výlety za Earthkeškama...


#5 Kvety

Kvety

    Lezec

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2015 - 19:56

Vážný zájemce vybrán, řešíme podrobnosti. Děkuji všem za nabídky.


  • 0

Jsi Jihočech(ška)? Přidej se na výlety za Earthkeškama...


#6 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2015 - 6:14

Lidi tady prodávají svoje sbírky z nejrůznějších důvodů, ale důvod, že mnoho kačerů má víc druhů, tady slyším poprvé :-) Čím víc druhů, tím víc možností ke sbírání. Nebo jsi snad měl představu, že někdy nasbíráš všechny? Jen mě to zaujalo...


  • 2

#7 Kvety

Kvety

    Lezec

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2015 - 15:06

Děkuji (nevím komu) za promazání těch of topiců, ať další nepřibývají, zamykám. Kolombo se rád vypovídá jinde.

 

To Smrk: z toho mínusu si nic nedělej, jen jsem tím dal najevo, že se o takových věcech bavit nebudu. Je pravda, že jinak na mínus tvůj příspěvěk nebyl. B)


  • 0

Jsi Jihočech(ška)? Přidej se na výlety za Earthkeškama...






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:cwg

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama