Přejít na obsah


Fotka

Nabídka keší k adopci


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
153 odpovědí na toto téma

#21 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 171 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2018 - 10:14

Tak proč sis ji bral, když ji hned nabízíš?  :o

Třeba lacino nakoupil a chce se ziskem prodat :-)


  • 3

#22 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2018 - 11:35

Do mého profilu ti nic není, něco jsem založil a něco již odlovil. Svůj názor jsem řekl a tvůj ti taky nevyvracím ani tě nenutím, sám se nutit nenechám. Mimochodem na mých keších je v průměru cca 50-80% oblíbených, to jen tak na okraj.

 

Tak proč se za své názory stydíš, že nechceš, aby někdo věděl, kdo jsi v kačerském životě?


  • 7

#23 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2018 - 21:54

Do mého profilu ti nic není, něco jsem založil a něco již odlovil. Svůj názor jsem řekl a tvůj ti taky nevyvracím ani tě nenutím, sám se nutit nenechám. Mimochodem na mých keších je v průměru cca 50-80% oblíbených, to jen tak na okraj.

Sáhl jsem vedle. chtěl jsem dát palec dolů.


  • 1

#24 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2018 - 7:00

Bla bla bla, zkoušíš to dobře, leč marně:-)

 

Máš pravdu, zkoušel jsem, jestli se jeden zbabělý anonym odváží vylézt z ulity, narovnat se a přihlásit se ke svému názoru čelem. Jak je vidět, stydíš se za své jednání... Tudíž není tvé příspěvky nutné brát až tak vážně.

Přitom ti zde vlastně nic nehrozí. Spousta z nás se stejně zná jen přes Internet, max. se někde viděla nick někoho druhého v logboocích, případně v listinzích.


  • 15

#25 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2018 - 7:10

Do mého profilu ti nic není, něco jsem založil a něco již odlovil. Svůj názor jsem řekl a tvůj ti taky nevyvracím ani tě nenutím, sám se nutit nenechám. Mimochodem na mých keších je v průměru cca 50-80% oblíbených, to jen tak na okraj.

 

Nemusíš se stydět za to, že jsi začátečník a nic si nezaložil nebo ta jedna zaokapovka zatím moc nezaujala. Každý někdy začínal a fórum je otevřené všem. Zároveň se omlouvám, že příspěvkem odbíhám od tématu adopcí.


  • 6

#26 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2018 - 8:29

Je sranda číst tvoje příspěvky a bavit se nad tím jak tě sere, že nemůžeš prolustrovat můj profil:-)

 

Mně je to celkem jedno. Ty si děláš svou tvář zde na serveru tím, jak vystupuješ. Pokud chceš vystupovat jako anonym, prosím...

Jestli jsi četl moje příspěvky, tak sis musel všimnout, že se snažím se všemi diskutovat jako s rovnými a je zcela jedno, kolik kdo má založených / odlovených keší. Snažím se na rozdíl od tebe nikoho neurážet atp.


  • 9

#27 DanielKotmel

DanielKotmel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2018 - 8:37

Dorcadion mi nabídl Turbine, tu jsem adoptoval a hned obnovil. Dále mi nabízel Loretu a Emauzy, vzal jsem si Emauzy, že jí adoptuju někomu jinému a tak to taky skončilo.
  • 0

#28 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2018 - 12:20

Prosím tě Romane aspoň veřejně nelži. Kdyby ses snažil jednat s každým jako s rovným, nenapadal bys mě jen proto, že zde nemám zveřejněný profil. Já tady nikoho jako první nenapadl, řekl jsem svůj názor, bohužel jiný než většinový tady. A jak to dopadlo? Zaplevelili jsme adopční diskusi. Ukončuji tuhle nesmyslnou debatu a jako moudřejší ustupuji. Keškám zdar.

To bude lepší. Jen s tím moudřejším si nejsem jist.


  • 6

#29 geotrain

geotrain

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2018 - 14:08

A12: Chováš se vážně jako idiot. Pokud je na tvých keších vážně 50-80% oblíbených tak sem dej odkaz na svůj profil (nechápu, proč by jsi to nemohl udělat, chceš se přece pochlubit svými hezkými kešemi, ne?). A skutečně nechápu, čím tě Roman uráží. To, co napsal není nic špatného.


  • 7

#30 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2018 - 19:01

A) Ta není hodna adopce ani záchrany, po 11000 nálezech jen 28FP. V archívu by ji bylo líp.

B ) Ta keška je bič na ownera, bude ji furt jen opravovat a neustále měnit logbooky.

  ad A): koukám na počet FP (=28). Měl jsem jednu dobu 86 keší - a je mi srdečně jedno, kolik FP mám. Často se v logu někdo zmínil, že dává nějakou "mašličku", ale jako BM to (asi) nepoznám. A je mi to ukradené, protože kvůli mašličkám (a ani pochvalným logům) GC nedělám. Hezký log potěší, ale za TFTC (nebo jak se to píše) se nezlobím. Do logbooků ostatně píšu jen "Ď".

 

ad B ): souhlasím. Záleží na ownerovi, kdy ho to přestane bavit. Já bych to udělal jako těžkou matematicko/geometrickou mysterku (počítat třeba plochu té křivé věže) a až by se to dostalo na finalky.cz, tak bych to vzdal.

 

ad diskuse s Romanem z J.: pokud někdo chce zůstat v anonymitě, tak je to jeho postoj, na který má právo. Určitě to není důvod k vyplavování adrenalinu nebo dokonce hydrokortizonu z nadledvinek ostatních kačerů. Tu radost přece A12 neuděláme...


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 20 duben 2018 - 19:02

  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#31 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2018 - 9:49

Mimochodem na mých keších je v průměru cca 50-80% oblíbených, to jen tak na okraj.

 

Hic Rhodus, hic salta

 

(překlad je např. zde, v prvním odstavci, nebo zde)


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 22 duben 2018 - 9:57

  • 4
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#32 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2018 - 17:48

Nabizim k adopci tradicku O pohanskem bohu v Botici. Keskovani jsme tak nejak utlumili, na obnovu jsem se nedostal az moc dlouho, tak treba se ji nekdo ujme. Jinak ji poslu do vecnych lovist.


  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#33 DanielKotmel

DanielKotmel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2018 - 9:01

Měl bych zájem.
  • -4

#34 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2018 - 9:22

Tak dlouho jsem se rozmýšlel, až... Ne že bych tě teda nečekal :D


  • 3

#35 DanielKotmel

DanielKotmel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2018 - 10:11

Když jí nabízíš k adopci, proč jsi jí archivoval???
  • -4

#36 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2018 - 11:19

Když jí nabízíš k adopci, proč jsi jí archivoval???

 

 

Zeptám se tě podobně. Proč adoptuješ keše a pak je následně archivuješ? A dále, proč nejsi schopný když archivuješ keš, ji také odnést. Víš vůbec jak postupovat?


kesQY54L.jpg


  • 13

#37 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2018 - 11:50

 
Není čas, není chuť...
Normálně tohle nedělám, ale nemožnost zakládat takovéto keše mě přiměla k tomu, abych ji nabídl k adopci.
 
Takže, nabízím Charóna k adopci... případnému zájemci předám všechny informace k řešení šifer, uložení zipů a stages a místech s aktuálními problémy. Pokud se nikdo v dohledné době (řekněme cca 1 měsíc) neozve, poputuje do archivu.
Díky

  • 2
www.povetrnik.cz

#38 Geomatik z FAV

Geomatik z FAV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2018 - 22:09

Škoda že to mám do Zlína dost daleko. Takového skvostu bych se velice rád ujal. Tak snad se někdo najde.


  • 0
Mám rád přírodu a nemám rád její "ochránce".

#39 snorchl

snorchl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2018 - 20:09

Ahoj nabizim k adopci kes Festival Fantazie  https://coord.info/GC1DMT3, jiz do Chotebore nejezdim a nemam moznost jak se o ni starat.

Dekuji


  • 0

#40 Sedek

Sedek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2018 - 20:05

Ahoj, jelikož už nemám na GC prakticky žádný čas ani chuť, nabízím k adopci keš Rotunda Holubice https://coord.info/GC40RPA. Logbook bych ještě vyměnit zvládl, ale asi by to chtělo najít jiné finálové místo, neboť se od uložení krabičky postupně změnilo k horšímu a to už já zajistit nemůžu...


Tento příspěvek byl upraven od Sedek: 15 říjen 2018 - 20:06

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama