Přejít na obsah


Fotka

Kniha PET


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#1 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2015 - 16:00

Ahoj,

sice je uz po vanocich, ale pokud hledate namet na darek pro nejakeho dospeleho kacera, tak bych doporucil knihu:

https://www.bux.cz/k...147580-pet.html

Je to klasicka detektivka, kde hlavni padouch vodi policajty za nos. Zde pomoci Mystery kese. Kde kazda stage obsahuje nechutny obsah. Na konci samozrejme nechybi vysvetleni proc a jak.

Hledani kesi uz nikdy nebude jako drive :-)


  • 2

#2 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2015 - 16:52

jj kniha se mi taky líbila a keš GC65Z1Z taky není špatná 


  • 0

#3 Viktor36005

Viktor36005

    Viktor36005

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2015 - 16:59

Díky za tip.

Už delší dobu (pár let ??) přemýšlím, že literatury na téma GC je velmi, velmi , velmi málo.  Tuhle knížku si určitě seženu.


  • 0

#4 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2015 - 17:10

jj kniha se mi taky líbila a keš GC65Z1Z taky není špatná 

Diky za tip. Krabicka je sice dost daleko od HC, Ale 4/4 se hodi a dobre udelana krabicka taky.


  • 0

#5 Viktor36005

Viktor36005

    Viktor36005

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2017 - 10:53

Podělím se o radost.

Po dvou letech se mi povedlo knihu sehnat . Ano, mohl jsem si jí stáhnout jako mluvené slovo z internetu (kde je k dispozici), mohl jsem si jediný výtisk v naší knihovně rezervovat, mohl jsem si jí koupit apod. ....ale přistoupil jsem k tomu jako k hledání TB. Číhal jsem u PC (nárazově) a když jí někdo v knihovně vrátil zašel jsem zkusit štěstí.....a vyšlo to skoro po těch dvou letech.

   A tak jsem si konečně přečetl snad jedinou knihu o GC. Ještě jednou dík za tip......a všem doporučuju, stálo to za přečtení. 


  • 2

#6 strachovka

strachovka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2017 - 15:27

Díky za tip. Přečtu


  • 0

#7 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2017 - 18:23

Dá se stáhnout i jako PDFko.


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#8 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2017 - 18:56

Já jsem ji koupil přes internet, během četby jsem byl zvědavý, jak se ten příběh vyvine.
  • 0

#9 milan.k

milan.k

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2017 - 10:48

Tak nalákán tímto threadem jsem knihu dneska zakoupil.

Bude se zanedlouho hodit jakožto dárek k narozeninám.

Doufám, že si ji pak budu moci půjčit :-).


  • 1

#10 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2017 - 13:20

Tak jste mě taky nalákali a taky si jí koupím jen zvažuju jestli jako E-book, nebo jako klasický papírový vydání. Někde v recenzi jsem četl, že v e-booku jsou různý chyby: překlepy, chybějící uvozovky, interpunkce atd. Což by se mi asi moc nelíbilo. Máte někdo zkušenosti papír x ebook?


  • 0

#11 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2017 - 13:48

Naprosto průměrná kniha psaná na efekt. Autorka občas řeší děj mávnutím kouzelného proutku. Za mne celkem zklamání, jsou lepší detektivky. Ale je fakt, že i horší. 

Jinak mám ji koupenou do čtečky (Kindle) a problémy (chyby) jsem nezaznamenal. Možná ty chyby vzniknout, když si to někdo najde na netu a konvertuje si to do jiného formátu pro svoji čtečku.


  • 0

#12 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2017 - 13:49

2 Loo36: Tady v tom, jde spíš o to kdo a jak to dělal. Knížky který vycházejí jako ebooky rovnou od vydavatele jsou identický s těma tištěnýma (samozřejmě graficky jen do té míry, co kterej formát zvládne). Dokonce mám dojem že InDesign to umí uložit přímo jako ebook. Knížky který někdo převádí z tištěné podoby,, odpovídají úměrně tomu, kolik tomu kdo věnuje času a taky samozřejmě v jakým formátu to uloží. Něco je potřeba komplet přeformátovat a zalomit a něco ani pořádně udělat nejde. Třeba Růže pro Algernon (která v době kdy jsem to chtěl přečíst v el. podobě neexistovala) byla pakárna jak prase a dělal jsem to několikanásobně delší dobu, než to potom četl...


Tento příspěvek byl upraven od ReVIZ: 21 únor 2017 - 13:50

  • 0

#13 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2017 - 14:13

Naprosto průměrná kniha psaná na efekt. Autorka občas řeší děj mávnutím kouzelného proutku. Za mne celkem zklamání, jsou lepší detektivky. Ale je fakt, že i horší. 

Jinak mám ji koupenou do čtečky (Kindle) a problémy (chyby) jsem nezaznamenal. Možná ty chyby vzniknout, když si to někdo najde na netu a konvertuje si to do jiného formátu pro svoji čtečku.

Ano, souhlasím většinou problém vzniká převodem. To co jsem čet bylo psáno k originálu, proto jsem se ptal. Mám Kindle paperwhite, mohl bys mi prosím napsat, klidně soukromou zprávu (abychom nedělali nepovolenou reklamu), v kterým eshopu jsi jí kupoval? Předem díky za Tvojí odpověď.

 

2 Loo36: Tady v tom, jde spíš o to kdo a jak to dělal. Knížky který vycházejí jako ebooky rovnou od vydavatele jsou identický s těma tištěnýma (samozřejmě graficky jen do té míry, co kterej formát zvládne). Dokonce mám dojem že InDesign to umí uložit přímo jako ebook. Knížky který někdo převádí z tištěné podoby,, odpovídají úměrně tomu, kolik tomu kdo věnuje času a taky samozřejmě v jakým formátu to uloží. Něco je potřeba komplet přeformátovat a zalomit a něco ani pořádně udělat nejde. Třeba Růže pro Algernon (která v době kdy jsem to chtěl přečíst v el. podobě neexistovala) byla pakárna jak prase a dělal jsem to několikanásobně delší dobu, než to potom četl...

Díky za odpověď. Já pro převod používal Cal*re a býval jsem s ním spokojen. a převody nebyly tak strašné. Formátování textu jsem samozřejmě neřešil.


  • 0

#14 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2017 - 17:22

Tak nalákán tímto threadem jsem knihu dneska zakoupil.

Bude se zanedlouho hodit jakožto dárek k narozeninám.

Doufám, že si ji pak budu moci půjčit :-).

Lepší si to přečíst předem. Očtená knížka se nepozná  :D


  • 1

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#15 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2017 - 13:06

Tak jsem už dočetl. Pěkné čtení. Pro dnešní odlov jsem zvolil mikro... co kdyby? :-))))


  • 0

#16 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 542 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2017 - 20:49

Mimochodem, komu se to líbilo, tak vyšlo volné pokračování, tentokrát už bez GC. Jmenuje se to Slepí ptáci.  ;)


  • 0

#17 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2017 - 10:00

Mimochodem, komu se to líbilo, tak vyšlo volné pokračování, tentokrát už bez GC. Jmenuje se to Slepí ptáci.  ;)

zatím nijak, přečet jsem pár stran než mě čtečka surově zmlátila v obličeji :-))))


  • 1

#18 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2017 - 22:20

Ve čtečce jsem měl tuhle knihu už dlouho, ale neustále jsem ji odkládal. Až teď a to i díky tomuto vláknu, které mi ji připomnělo. Líbilo se a při výsledném hodnocení jsem byl docela benevolentní (protože GC). Za sebe mohu doporučit, nebylo to špatné čtení. :)


  • 1

#19 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2017 - 20:19

U Dubče se vyrojila nová minisérie na téma této knihy PET (1) GC727RD až PET(5) GC727TJ. Tak můžete začít luštit.


  • 0

HW: Motorola One Action _ Garmin eTrex Legend HCx

SW: c:geo _ WhereYouGo _ GDAK _ GCC _ Go(x)°


#20 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2017 - 9:19

Gresaci, co je špatného na tom, že nás Ubusterna tvoje kešky upozornil?


  • 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama