Přejít na obsah


Fotka

L4C (Looking4Cache) - zadání přesných souřadnice


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2015 - 10:14

Ahoj, 

 

zhruba půl roku používám na iPhone appku L4C Lite s níž hledám vlastně jen tradičky. Máte někdo zkušenosti se zadáváním přesných souřadnice do L4C, třeba po vyluštění mysterky? 

 

Osobně se mi zatím nepodařilo tuto funkci najít. Třeba je jen v premium verzi - nevíte někdo?

 

 

 

Díky


  • 0

#2 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2015 - 15:27

Při rozkliku detailu keše vidím v menu "Waypointy", tam mám vpravo nahoře pin s "+", tím přidám waypoint k dané kešce (premium verze).


  • 1
:)

#3 SikoCZ

SikoCZ

    SikoCZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 244 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2015 - 16:26

Při rozkliku detailu keše vidím v menu "Waypointy", tam mám vpravo nahoře pin s "+", tím přidám waypoint k dané kešce (premium verze).


V basic verzi je to taky..


  • 1

Garmin Oregon 600+450 + iPhone 5S  32GB + GSAK 8.7.0.0


#4 jajinaa

jajinaa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2016 - 14:11

Jak přidat waypoint když vidím je tradiční keše, kde není potřeba je zadávat... mysterky ani multykeš se mi nezobrazují můžu tedy tu souřadnici zadat, jak docílím toho aby se mi zobrazila keš ?


  • 0

#5 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2016 - 16:36

Mam take hloupy dotaz k teto applikaci. Waypoint je v pohode, ale jak pridam novou kesku? Zatim jsem nasel pouze 2 zpusoby: Online vyhledani na GC.Com, nebo z GPX. Ale co kdyz si chci zadat vlastni?


  • 0

#6 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2016 - 16:42

Je to divné, ale tohle L4C neumí. Když potřebuju vlastní bod, zadám to jako waypoint u nějaké kešky......


  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#7 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2016 - 18:23

Je to divné, ale tohle L4C neumí. Když potřebuju vlastní bod, zadám to jako waypoint u nějaké kešky......

Diky moc, i kdyz si me nepotesil :D

No nic. zalozim si pomoci GPX fake kesku do ktery budu ladovat svoje body :D


  • 1

#8 valdinci

valdinci

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2017 - 6:27

Ahoj,jak uložit kes z live mapy.Dik
  • 0

#9 IgoVlk

IgoVlk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2018 - 21:54

Ahoj,
trochu oživím toto vlákno dotazem:

Nevíte zda lze v L4C zobrazit korigované souřadnice? Jde mi o to, že občas jsem v nějaké oblasti, ale hned si nevzpomenu, že v ní leží i finálka z mysterky, která je třeba 2-5km bokem. Finálky si aktuálně držím ve Waypointech. Jak to děláte?

U některých mysterek je ověřovač, který automaticky upraví souřadnice na finálku, nejde to udělat nějak ručně v L4C případně v Geoget?


Děkuji za rady.
  • 0

#10 nicknema

nicknema

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2018 - 23:32

Nevíte zda lze v L4C zobrazit korigované souřadnice?

Mě se zobrazují korigované souřadnice zadané na gc.com hned, jakmile je zadám do systemu a dám obnovit keš, tedy pokud ji už mám načtenou.
Jsem basic uživatel.

Já bych zase uvítal radu jak zobrazit keše na jiné mapě než na té základní.
Nejlépe na seznamacké kterou mám načtenou v aplikaci mapy a tedy nejraději v offline režimu.
Díky
  • 0

#11 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2018 - 6:10

Ahoj,trochu oživím toto vlákno dotazem:Nevíte zda lze v L4C zobrazit korigované souřadnice? Jde mi o to, že občas jsem v nějaké oblasti, ale hned si nevzpomenu, že v ní leží i finálka z mysterky, která je třeba 2-5km bokem. Finálky si aktuálně držím ve Waypointech.......

Ahoj, mám to stejně a zatím jsem na to taky nepřišel, jak kromě kesí na mapě zobrazit i waypointy. Ty se zobrazí až potom, co na keš tuknu, což je třeba při jízdě při zapnuté dynamické mapě nanic.
Jinak změnit původní souřadnice na korigované, jde přes Cache Solver (první ikona, opravit souřadnice a zatrhnout Nahrát). Ale pro mě by to znamenalo takto opravit všechny vylustene mysterky (geoget to neumí).

Přiložené miniatury

  • 6B41C382-120A-4804-A3C1-BF081D5CFFAA.jpeg

Tento příspěvek byl upraven od plavcik: 02 červenec 2018 - 6:11

  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama