Přejít na obsah


Fotka

nahrání mapy do GPS Etrex


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 kvasnicovy

kvasnicovy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2016 - 18:16

Zdravím, s "pravými GPS" (Garmin) jsem nikdy nepracoval. Chtěl bych poradit, jak do Garmin Etrex 440 nahrát Czech Topo pro 2011.

Hlavně co se týče různých kódů a uzamykání. V PC Mám BaseCamp a Mapsource s touto mapou a správce mapy ukazuje Nelze uzamkntout (to jen píšu jako informaci, nic jsem zatím nedělal).

Nahrává se to na (micro?)SD kartu.

Je potřeba mít fyzicky GPS u sebe?

Pokud ne, je potřeba znát nějaké informace o přístroji (nějaké ID atd, protože když jsem si pro GarminMobileXT do symbianu-mobilu 'kdysi' nahrával starší topo, tak to generovalo nějaké kódy z IMEI atd)

Stačí pouhé překopírování složky FAMILY_XXX  (s desítkami IMG souborů a dalšími)do přístroje?

Je potřeba "nějak" ty mapy "kompilovat" (opět, kdysi jsem to nějakým skriptem prohnal aby to uložilo GMAPSUPL.IMG jeden soubor)

Nahrává se to spec. softwarem?

Díky za rady,


  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2016 - 18:27

Ano, ten software se jmenuje BaseCamp. Pokud to nechces hledat v jeho menu, tak u Basecampu mas i samostatneho zastupce na MapInstall.

 

Ano, GPSkka musi byt pripojena v tu chvili k pocitaci. Bez toho se ti to tam nenahraje.

 

A ano, v basecampu musi byt zadan odemykaci kod vygenerovany pro tvoji GPSku. Licence na mapu neni prenosna mezi ruznymi pristroji. Tedy mapu muzes pouzit pouze ve sve GPSce a v pocitaci.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama