Přejít na obsah


Fotka

Stator 1.3.1.10


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
443 odpovědí na toto téma

#381 Jerry33

Jerry33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2016 - 8:50

Ahojte,

 

chtěl bych Vás poprosit o radu s modulem mapgenswitchcountries. Včera jsem si jej aplikoval na profil a ukazuje mi jen některé státy. Konkrétně neukazuje Finsko a Estonsko. Nevíte v čem by mohl být problém?

 

Předem díky moc :)

 

EDIT: Zkusil jsem do MapGenFromState.params.ini jednoduše přidat Finland a Estonia, jak už tady jednou bylo popsáno pro Norsko, ale nefunguje to - zobrazí se záložky států, ale bez mapy  :mellow:


Tento příspěvek byl upraven od Jerry33: 12 březen 2016 - 10:51

  • 0

#382 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2016 - 20:06

Je to celkem prosté, milý Watsone. Vybarvovací mapy (kartogramy) existují jen pro některé státy. Pokud mapu neumí generátor zde na gc.cz, tak ho z modulů nevymáčkneš. Zmíněné Norsko už generátor uměl, ale nebyl ještě zařazen do publikované verze Statoru.

 

Vytvoření nové mapy je celkem pracné. Věř, že kdyby stačilo něco napsat do MapGenFromState.params.ini, tak už je tam celá zeměkoule.  :)

 

Uvítal bych komentáře sem do vlákna, o jaké státy případně kontinenty by byl největší zájem. V aktuální vývojové verzi Statoru (ještě nezveřejněné, ale nemělo by to už dlouho trvat) je navíc mapa Jižní Ameriky a Afriky.


  • 0

#383 Jerry33

Jerry33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2016 - 20:14

Ok, v pořádku, děkuju za odpověď  :) V tom případě já bych nejvíc ocenil mapu Finska ač je mi jasný, že pro ostatní je to spíš nepodstatná země  :)


  • 0

#384 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2016 - 20:25

Seznam statu je k dispozici v dokumentaci k mapgenu. Pokud v odkazu zmenite "3" na "4", bude to dokumentace k nove verzi vydane s novym Statorem. (Ten je sice k vydani temer pripraven, ale jiste rodinne neprijemnosti mi berou cas a notrebnou finalizaci, a nejsem schopen odhadnout, zda to bude za tyden nebo za pul roku.)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#385 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2016 - 21:16

Ok, v pořádku, děkuju za odpověď  :) V tom případě já bych nejvíc ocenil mapu Finska ač je mi jasný, že pro ostatní je to spíš nepodstatná země  :)

zkus tuhle http://maxcdn.projec...2e82610b78f96ad


  • 0

#386 Jarda Hlávka

Jarda Hlávka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2016 - 7:08

Mohu poprosit o radu. Syn má odlovenu jednu keš v Anglii u které je tag UnitedKingdom. Přesto mu nesvítí ve vybarvovacích mapkách všechny země.

Nastavení viz. příloha

Díky.

Přiložené miniatury

  • Vsechny zeme.jpg

  • 0

Xiaomi Redmi Note 4 Global 4GB/64GB - a:Drake plus - GeoGet


#387 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2016 - 7:31

Tag UnitedKingdom? Co ten s tim ma spolecneho?

 

Pred dvema dny a jen o dva prispevky vys jsem sem daval odkaz, kde jsou podporovane zeme z vybarvovacimi mapami. Anglii tam nevidim. Kde nic neni (tedy kde vybarvovaci mapa neni), ani smrt (MapGenSwitchCountries) nebere.

 

Syn bude muset pockat, az mapu doplnime.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 14 březen 2016 - 7:32

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#388 Jarda Hlávka

Jarda Hlávka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2016 - 7:48

Moc díky, a omlouvám se vůbec mi nedošlo o pár příspěvků výše že stačí kliknout na odkaz..., celý víkend jsem sobě a synovi předělával statistiky a tohle bylo jediné co jsem nevěděl.

Vyřídím to doma, mám radost problém je zatím vyřešen :-)


  • 0

Xiaomi Redmi Note 4 Global 4GB/64GB - a:Drake plus - GeoGet


#389 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2016 - 8:10

Pro obsirnejsi odpoved na tema vybarvovacich map jsem zalozil nove tema.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#390 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2016 - 17:54

Do statistik bych rád dostal keše, kde jsem dal favorites. Je nějaká cesta jak naimportovat moje favorites a dát to do statistik? Díky za radu.


  • 0

#391 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2016 - 18:51

stiahni si 

GetMyFP

http://geoget.ararat...:skript:getmyfp

s tym otaguješ keše ktorým si dal FP

Potom si vytvor tabulku CustomizedTable s tagom myfp

tuším tak nejak som to robil


  • 2
Balin50

HW: Sansung S22 + ADrake+, Garmin Monterra

#392 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2016 - 21:01

stiahni si 

GetMyFP

http://geoget.ararat...:skript:getmyfp

s tym otaguješ keše ktorým si dal FP

Potom si vytvor tabulku CustomizedTable s tagom myfp

tuším tak nejak som to robil

Díky.


  • 0

#393 Rozic

Rozic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 259 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2016 - 16:51

Je na to speciální tabulka SummaryByTypeInCountry

Když si to dáš pod mapu třeba světa tak tam budeš mít seznam zemí a k nim typů keší a počty + sumu

 

TabMap.png

 

Díky za radu.

 

Ještě se zeptám na jednu věc.

Jde "ignorovat" cestovatelskou keš i v mapě? Tedy pokud jí přidám na ignore list v statoru, tak se sice nezapočítá do milníků, ale stejně mi třeba obarví mapu USA. Šlo by někde nastavit, aby tyto keše šli odstranit úplně a aby se započítávaly jen do celkového počtu keší? 


  • 0

#394 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2016 - 18:08

Teď to neobejdeš !

 

Až bude novější verze Statoru - dá se vyfiltrovat množina keší která do dané mapy (nebo jiné akce vstupuje) je na to zavedená funkce SetFilter a tou si můžeš vpodstatě libovolné věci odfiltrovat (ubrat/přidat)

 

Zavoláš SetFilter (tím si vyfiltruješ keše kterých se má něco týkat - např všechny nalezené bez GC..,GC..) a pak to co chceš (s nastavením "UseFilter=Yes") a to se provede nad vyfiltrovanou množinou keší.

ale musíš vydržať na nový Stator


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#395 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2016 - 19:57

Ten bude, az bude funkcni vic, jak polovina tymu (coz ted neni, mame toho nejak moc) :)

A taky az gord uzna, ze je Stator schopnej vydani :D


  • 0

#396 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 884 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2016 - 8:22

Díky za radu.

 

Ještě se zeptám na jednu věc.

Jde "ignorovat" cestovatelskou keš i v mapě? Tedy pokud jí přidám na ignore list v statoru, tak se sice nezapočítá do milníků, ale stejně mi třeba obarví mapu USA. Šlo by někde nastavit, aby tyto keše šli odstranit úplně a aby se započítávaly jen do celkového počtu keší? 

Já to vyřešil tak, že jsem ji v GeoGetu "přemístil" tam, kde jsem ji skutečně našel, tj. změnil jsem souřadnice a umístění. Gc.com i project-gc.com to mají ošetřené, takže jediný pozůstatek původního umístění kešky je suvenýr státu Oregon, kde jsem nikdy nebyl.

PS: Btw, jedná se o GC6ADF, která byla původně americká, teď je momentálně nizozemská.


  • 0

#397 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2016 - 8:27

Já to vyřešil tak, že jsem ji v GeoGetu "přemístil" tam, kde jsem ji skutečně našel, tj. změnil jsem souřadnice a umístění. Gc.com i project-gc.com to mají ošetřené, takže jediný pozůstatek původního umístění kešky je suvenýr státu Oregon, kde jsem nikdy nebyl.

PS: Btw, jedná se o GC6ADF, která byla původně americká, teď je momentálně nizozemská.

modifikovat keš ano to je řešení... aspoň prozatím
ty filtry doufám budou lepší...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#398 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2016 - 18:19

Nešlo by nějak v "Moje trekovatelné předměty" dát některé na ignore list? Jde mi o to, že se načtou všechny, ale já bych rád zobrazoval jen ty, které skutečně putují. Mince ve sbírce nechci zobrazovat... Díky za radu.


  • 0

#399 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2016 - 21:07

Ne, to nejde a zatim jsme to ani neplanovali.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#400 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2016 - 11:17

Pouzivam Stator 1.3.2.11, BadgeGenII 4.3.11 (tedy nejposlednejsi verze) a (zrejme) od posledni aktualizace GeoGetu se mi ve statistice odznacku neaktualizuje odznak Shutterbug, prestoze mam ve Statoru (modul CalcBG) zadane nove hodnoty (pocet fotek). Ostatni hodnoty (pocet TB, GC apod.) uvedene ve stejnem module se zpracovavaji stejne dobre jako drive. Prehlizim neco? Muze to byt treba dusledek toho, ze mi (take jen nedavno) hlasi zpracovani statistik chybovou hlasku? Tuhle (diagnosticky profil jsem projel, ale hlasky nezmizely):

 

~~~ 31-Mar-16 11:55:29 C:\Dropbox\GeoGet\data\script\Stator\Profiles\Tulak\StatorGen.ggp.pas ~~~
[Hint] C:\Dropbox\GeoGet\data\script\Stator\Modules\CalcBG.Stator.pas(21:2): Variable 'SMODULEERROR' never used
[Hint] C:\Dropbox\GeoGet\data\script\Stator\Modules\CalcBG.Stator.pas(1279:2): Variable 'TMPURL' never used
[Hint] C:\Dropbox\GeoGet\data\script\Stator\Modules\MapPinboard.Stator.pas(159:5): Variable 'SIMG' never used
 
~~~ 31-Mar-16 11:55:29 C:\Dropbox\GeoGet\data\script\Stator\Profiles\Tulak-cz\StatorGen.ggp.pas ~~~
[Error] C:\Dropbox\GeoGet\data\script\Stator\Profiles\Tulak-cz\StatorGen.ggp.pas(81:3): Unknown identifier 'iRootElem'
 

Diky!


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama