Přejít na obsah


Fotka

Přesunutí vlákna


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2016 - 10:38

Myslím, že do tady toho nového tématu by zasloužilo přesunout z obecné diskuze celé vlákno

 

COOL cache containers - POUZE FOTKY (žádné komentáře, popisy, spoilery...pouze inspirace) (Cache - obecná diskuze)

 

Co vy na to admini ?


  • 0

#2 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2016 - 14:32

Ahoj,

 

Jsem toho názoru, že celé asi ne. V tom threadu se nemá diskutovat, ale jen zveřejňovat fotografie. A tato sekce vznikla právě proto aby si lidé poradili při výrobě keší. Jestli chceš založ si zde v této sekci nové téma a já ti tam přesunu z tebou zmiňovaného vlákna tvé příspěvky. A tento thread poté odstraním.


  • 3

#3 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2016 - 15:14

Proč bys ho odstraňoval, Tomy? Já jsem ráda, že tu je, Přijde mi jako dobrá inspirace. Navíc lidi povzbuzuje obecně ke zvýšení úrovně jejich vlastních nově zakládanejch pixel, což taky není k zahození.


  • 0

#4 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2016 - 16:33

Samozřejmě na tom netrvám, jen mi přišlo, že návody jak udělat keš a inspirativní fotky k sobě tak nějak organicky patří...


  • 1

#5 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2016 - 18:44

Samozřejmě na tom netrvám, jen mi přišlo, že návody jak udělat keš a inspirativní fotky k sobě tak nějak organicky patří...

 

Rozumím ti a i souhlasím, jenže jak již jsem psal v tom threadu se nemá diskutovat. Jen fotky. To, že to někteří nedodržují je už věc jiná. ;)

 

 

 

Proč bys ho odstraňoval, Tomy? Já jsem ráda, že tu je, Přijde mi jako dobrá inspirace. Navíc lidi povzbuzuje obecně ke zvýšení úrovně jejich vlastních nově zakládanejch pixel, což taky není k zahození.

 

Jacko, tenhle thread, který je vlastně jen žádostí o přesunutí, odstraním. Tady žádná inspirace není.


  • 0

#6 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2016 - 19:19

Jo tááááák :D, pardón, pardón!


  • 0

#7 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2016 - 19:20

Jsem rád, že už si rozumíme. :D


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama