Přejít na obsah


Fotka

pouzdro na dopis


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 tulakmikess

tulakmikess

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 73 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2016 - 14:00

nikteří si ještě pamatují na projekt GEOPOST OFFICE bohužel projekt zanikl pro nezájem.

Prostě ten kdo posouval dopis za to nic ve statistikách neměl tak mě napadlo připevnit k dopisu tb

a aby se dopis z tb neodrhl tak jsem ho umístil do schránky. Takže se dopis ani nerozmočí a díky konstrukci si dopis bude moct přečíst až adresát po odnýtování.

Přiložený soubor (y)

  • Přiložený soubor  obal.png   301,39K   6 Počet stažení

  • 0

#2 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2016 - 16:06

Asi dvě - tři keše, co měly jako poštovní fungovat, odlovené mám, i jsem nějaký pohled kdysi přesouvala a právě proto si o projektu přečetla, ale opravdu považuji v současnosti tenhle směr za slepé a mrtvé rameno  geocachingu. Nebo chceš zanýtované petky posílat přes běžné keše? Že by odesílatel napsal na obal nick adresáta nebo číslo a jméno keše, kam má zásilka doputovat? Můžeš popsat svou představu o fungování a smyslu? Mám obavy, že původní "poštovní" myšlenku už nevzkřísíš.

Ty jsi se sice snažil vymyslet něco, co by pomohlo ochránit přepravované dopisy, ale co já pamatuji, tak šlo spíš o pohledy než o dopisy a ty by asi po vyndání z petky nevypadaly moc hezky ?  Navíc mám obavy, že by se petky do některých "pošt" ani nevešly - jestli se mi jedna ze schránek vybavuje, byla na petku nízká. 

 

Když jsme v sekci dílnička a máš podle sousedního vlákna tolik nápadů, ráda bych se tě zeptala,proč neopravíš svou mysterku Tulákovo 1, když se podle logů líbila.  Co jsem se na ni podívala, byla v provozu jen hodně krátce. Není škoda ji nabízet po pár nálezech k adopci? V čem je problém? Nevhodný materiál, který při deštích způsobí, že se keš neotevře? Dostal jsi od nálezců jak dobré hodnocení, tak mašle, tak proč si nechceš keš nechat a třeba ji jen vylepšit? 

 

A ještě taková drobnost, o kterou tady obvykle žádá Dr.Vota: prolinkování profilu na gc.com.  ;) Návod je myslím na wiki - už je to nějaký čas, co jsem jeho přání plnila, takže si nevybavuji podrobnosti.  B)


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 16 leden 2016 - 16:44

  • 3

#3 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2016 - 17:34

Ja jeden dopis videl pomerne nedavno ve Smrkovo nocce. Ale radeji jsem ho nevzal. A nedokazu si predstavit co by si tam lidi psali tak tajneho,ze se to musi zamykat
  • 0

#4 tulakmikess

tulakmikess

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 73 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2016 - 19:08

Ahoj zvědavko

jak si psala schránky by se měly posílat po normálních keších a máš pravdu že petky se do většiny keší nevejdou ale dají se položit ke kešce kord když je někde v lese pod kameny.

 

moje keš Tulákovo1 je vyrobena ze smrkového dřeva a i přes nátěr po dešti dřevo nabobtná nejdou otevřít dvířka nebo hodně ztuha, udělal jsem malé vůle

na opravu nebyl čas chut a nálada. zítra jdu okolo tak se ji pokusím dát do kupy

 

na prolínání se kouknu ještě dnes


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama