Přejít na obsah


Fotka

Rocni PM za 600


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
91 odpovědí na toto téma

#21 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2016 - 9:38

Ja taky cekam...
  • 0

#22 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 374 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2016 - 9:38

Zachovejte klid. Nikdo neni tak blbej, aby takhle verejne, NEanonymne, obral lidi :)


  • 3

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#23 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2016 - 9:43

Mně nevadí, že někdo tady smazal několik včerejších příspěvků včetně mého žertovného, ale vadí mi, že o tom tady není žádná zmínka. Taková cenzura je podivná, zvláště v tomto případě budí mnohá podezření :)  


  • 3

#24 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2016 - 9:46

Tak dneska jsem si aktivoval PM jako každý rok u GG. Celá ta sranda stála 799 korun a trvala 15 minut. Vše naprosto přehledné a jasné, faktura samozřejmostí. Stejně mě překvapuje, jak na jedné straně se všichni brání používat třeba kracknuté Gaminí mapy - fuj to je hnusné, to bych nikdy neudělal !!! A na druhou stranu jdou do šméčka na GS a ještě za to platí dopředu. Nechci být zlomyslný a tak "všem postiženým" upřímě přeju ať se to nakonec povede a ať se poučí. :-)


  • 1

#25 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2016 - 9:50

Právě mne někdo kontaktoval mailem přes profil a ptá se na "mého kamaráda J.K.M."

 

Takže zcela vážně - J.K.M. není můj kamarád, neznám ho, nikdy jsem ho patrně ani nepotkal. Můj smazaný včerejší příspěvěk byl myšlen čistě jako žert, nic nikomu přese mne nevzkazoval.


  • 0

#26 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2016 - 9:53

Mě napadá ještě jedna myšlenka - v době, kdy jsem ještě neměl kontinuálně PM, ale používal jsem několikrát PM na měsíc zdarma po zaregistrování Garminí navigace, tak aby se mi PM zobrazilo, tak jsem se musel odhlásit a znovu přihlásit.


  • 0

#27 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2016 - 9:54

Mně nevadí, že někdo tady smazal několik včerejších příspěvků včetně mého žertovného, ale vadí mi, že o tom tady není žádná zmínka. Taková cenzura je podivná, zvláště v tomto případě budí mnohá podezření :)  

 

Smazal jsem to já. Proč předjímáte a svým způsobem odsuzujete člověka, aniž víte jak se věci mají? Dejte mu / jí čas, nikdo neví co se stalo. Pokud vím, tak před pár dny psal/a o úmrtí v rodině. Mohlo se stát cokoliv. Pokud vše zdárně dopadne, jsem zvědavej zda tak jak rychle jste přispěchali s žerty, přispěcháte i s omluvou.


  • 4

#28 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2016 - 10:07

Dotyčný se v profilu hrdě a veřejně hlásí k Čageo. Docela se divím, proč se místo všeobecné paniky, dohadů a podezřívání někdo z "postižených" prostě a jednoduše nezeptá tam, například u Hradníků. Pokud je J.K.M. opravdu členem, tak nepochybně budou jednak mít jeho jméno a adresu, a jednak by možná mohli mít jakési povědomí o tom, co je dotyčný zač, kdo se s ním kamarádí atd. a tedy by se dalo zjistit, co se mu stalo, že se neozývá. Ovšem doporučuju, abyste se na případný dotaz domluvili a ne že tam teď budete psát každej zvlášť, to se z vás zblázněj :D.


  • 0

#29 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2016 - 10:14

Dotyčný se v profilu hrdě a veřejně hlásí k Čageo. Docela se divím, proč se místo všeobecné paniky, dohadů a podezřívání někdo z "postižených" prostě a jednoduše nezeptá tam, například u Hradníků. Pokud je J.K.M. opravdu členem, tak nepochybně budou jednak mít jeho jméno a adresu, a jednak by možná mohli mít jakési povědomí o tom, co je dotyčný zač, kdo se s ním kamarádí atd. a tedy by se dalo zjistit, co se mu stalo, že se neozývá. Ovšem doporučuju, abyste se na případný dotaz domluvili a ne že tam teď budete psát každej zvlášť, to se z vás zblázněj :D.

Z jeho vyjádření na FB:

18 leden v 21:42
 
Ahoj, jelikoz jsem to ja, kdo tuto "sluzbu" poskytuje, a zaroven sleduji tyto stranky, chtel bych se vyjadrit k teto situaci.

1) Jedna se o moji RYZE SOUKROMOU aktivitu

 

2) Mnou nabizene PM N E M A zadnou souvislost s mym clenstvim v CAGeo - podpis na foru jsem si nastavil dnem prijeti (resp. rozhodnuti o prijeti - fakticky jsem clenem od 1.1.2016) do Organizace, resp. Spolku   ....

NENÍ TO AKCE ČAGEO


  • 0

#30 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2016 - 10:39

Z jeho vyjádření na FB:

NENÍ TO AKCE ČAGEO

To taky nikdo netvrdí. Ovšem je-li členem, budou zřejmě jednak mít jeho údaje (příjmení, bydliště atd...) a jednak je určitá pravděpodobnost, že ho někdo bude znát a vědět, co se stalo. Ostatně, o koho se jedná by nebylo asi těžké zjistit např. z bankovního spojení od těch, kterým transakci zařizoval v minulosti nebo vrátil peníze po stornování objednávky. Souhlasím s Erebim, že takhle do blbýho podvodu by šel jen slabomyslnej, spíš se fakt stalo něco nepředvídanýho.


  • 4

#31 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2016 - 10:55

Smazal jsem to já. Proč předjímáte a svým způsobem odsuzujete člověka, aniž víte jak se věci mají? Dejte mu / jí čas, nikdo neví co se stalo. Pokud vím, tak před pár dny psal/a o úmrtí v rodině. Mohlo se stát cokoliv. Pokud vše zdárně dopadne, jsem zvědavej zda tak jak rychle jste přispěchali s žerty, přispěcháte i s omluvou.

1) ke každému mazání by měl být bez vyžádání připsán i důvod hned, tady zvlášť. Pak se nediv, že je to podezřelé.

2) podnikání nese na jedné straně zisk, ale na druhé taky odpovědnost. Nic neomlouvá, ani finanční úřad se nebude ptát, proč jsi nezaplatil daně včas. Nic od něj jsem tu nečetl, od slibu že aktivuje "zítra".

3) upřímně - ne, omlouvat se za vtip nebudu

:)


  • 3

#32 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2016 - 11:05

1.
 

Pravidlo 12: Při porušení pravidel může dojít k následujícímu opatření: úprava, smazání nebo moderování textu porušujícího pravidla, zamčení nebo smazání vlákna, dočasné nebo trvalé zablokování uživatele. Opatření bude zvoleno podle míry porušení pravidel a může být použito bez předchozího varování po prvním prohřešku.

 

Pravidlo 13: Pokud dojde na serveru k aktivitě, která sice neporušuje předem daná pravidla, ale administrátor nebo moderátor dojde k názoru, že server nebo uživatele poškozují, je oprávněn použít opatření jako v případě porušení pravidel.

 

 

Nikde nic o tom, že by dotyčný měl být informován, nevidím. Navíc měl jsem pro všechny rozepsanou PM. Omlouvám se, že jsem ti jí nestihl poslat dřív, než jsi sem napsal. ;)

 

 

2. Ano souhlas, ale i finanční úřad ti dá čas na vyřešení problému.

 

 

3. To je čistě tvá věc


  • 0

#33 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2016 - 11:31

Fór dr.voty mi udělal dobrou náladu :) škoda ho tu. Je přeci zřejmé, že jde o žert, který krátí čekání....
  • 5

#34 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2016 - 12:14

Sleduju to od zacatku. Chvilkama jsem mel cuky se nechat zlakat.

 

Zapletka je jiste zajimava. Uvažuju jestli se na PRUTu nezkusim dohodnout s klukama, jestli to nesfilmovat a  neprihlasit na letošní GIFF :)


Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 01 únor 2016 - 15:39

  • 2

#35 ClarissaMaryse

ClarissaMaryse

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)
  • LocationDomažlice a Plzeň

Publikováno 01 únor 2016 - 12:15

Dělá to z vlastní iniciativy, řekl mi i důvod, ale stejně mi to přijde jako dobrej vtip s tím obrázkem. Hezky vystihující :D

 

Asi jako když jsem si objednala knihu u jedné nejmenované firmy. Půl roku mi přicházelo, že ještě ji nemají na skladě, pak už chodily jen reklamy :D


  • 0

#36 Bolek_CZ

Bolek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2016 - 14:27

já jsem nabídku využil cca před měsícem a vše naprosto bez problému


  • 1
www.fotomoto.cz

#37 Susinamax

Susinamax

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2016 - 14:47

jak člověk jedním hloupým dotazem rozpoutá takovou diskuzi... :-) J.K.M. vždy reagoval celkem rychle na soukromé zprávy a jsou tu lidé, kteří potvrzují, že transakce proběhla bez problému, takže to vypadá opravdu na nějakou nenadálou událost. Doufám, že se nakonec vše vysvětlí a vyřeší ke spokojenosti všech zúčastněných.

 

Jen teď nemůžu odlovit prémiovuku, co mi pípla kus od domava, jen co mi vypršelo PM. Ale já jí jednou dostanu. :)


  • 8

#38 B-LEV team

B-LEV team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2016 - 17:24

No já myslím, že by bylo potřeba zjistit kdo je J.K.M.. Takže dotaz do fóra, zná někdo dotyčného nebo na něj má tel. kontakt? Případně kde bydlí?
  • 0
Zatím jenom hledáme,ale až přijde čas ..... a čas přišel,už i zakládáme :)

#39 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2016 - 19:07

FB profil:

 

https://www.facebook...lav.bk?fref=ufi

 

Mimochodem, za PM platební kartou se mi právě odečetlo 748.20 Kč. 


  • 1

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#40 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2016 - 19:50

:D
https://youtu.be/BxaWSC9a96U


  • 8
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka