Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

statistiky přes stator


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
176 odpovědí na toto téma

#41 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2016 - 20:50

Tim SetFilter nastavujes filtrovani, ktere pozdeji pouzijes. A Pouzijes jej zarazenim dalsiho modulu, v tvem pripade mapoveho. Tomu dalsimu modulu vsak musis rict, ze ma pouzit ten filtr. To udelas tim, ze mu nastavis, jak psal kiReGPS, UseFilter=Yes.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#42 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2016 - 22:49

Ano chyba je mezi klávesnicí a židlí. Modul SetFilter nastaví filtrovací podmínku. Ne na tag T5Okres, to je teď zbytečné. SetFilter ti umožní nastavit filtr na Difficulty=5. Přesně tento příklad máš uveden v dokumentaci http://geoget.ararat...tator-setfilter

Za modul SetFilter zařadíš modul mapky podle okresů - tedy v případě mapky vybavených okresů modul MapGenFromTag. U něj parametrem UseFilter= nastavíš, že nemá vybarvovat všechny nalezené okresy, ale jen ty s T5 nálezy, jak káže filtr...
  • 0

#43 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2016 - 11:18

Teda chyby mezi klávesnicí a židlí jsou moje oblíbené :-)

Jinak samozřejmě už vše funguje a vypadá to super. Díky chlapi!


  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#44 karelbela

karelbela

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2016 - 12:35

A kluci šlo by nějak využít "MarginalCachesInCountry" pro zobrazení třeba tisícovek?

Dík


  • 0
když vidím díru, musím do ni.

#45 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2016 - 13:24

Tisicovky muzes zobrazit uplne stejne pomoci filtru jako ty T5. Jestli z toho filtru pak udelas mapu nebo jinou mapu nebo tabulku takovou ci makovou zalezi na tom, jaky modul pouzies po tom filtru a zda mu nastavis UseFilter. Nechces si to precist v navodu, co ti posilal kiReGPS?


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#46 karelbela

karelbela

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2016 - 14:14

Tisicovky muzes zobrazit uplne stejne pomoci filtru jako ty T5. Jestli z toho filtru pak udelas mapu nebo jinou mapu nebo tabulku takovou ci makovou zalezi na tom, jaky modul pouzies po tom filtru a zda mu nastavis UseFilter. Nechces si to precist v navodu, co ti posilal kiReGPS?

 

To sice muzu, a nebudes tomu verit, ja jsem to i udelal. Ale ja jsem myslel že by to udelalo tu mapu s těma špendlikama nebo jak to nazvat. A to se mi nepodařilo. Zobrazit jenom počty na mapě kraje umím.  A to jsem i napsal v otazce. Takže gorde dik za radu jak na to.


  • 0
když vidím díru, musím do ni.

#47 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2016 - 19:07

"Ta mapa s těma špendlíkama" je zmíněný modul MarginalCachesInCountry. V dokumentaci modulů Statoru na Araratu je u něj symbol trychtýře, což znamená, že může ukazovat i podmnožinu keší danou filtrem modulu SetFilter. Takže přesně to, co nahoře píšeš, bez problémů funguje - mapa T5 nálezů se špendlíkama takových mezních keší v zemi (nebo pro každou zemi).

 

post-12922-0-47974600-1472753163.png

Přiložené miniatury

  • 2016-09-01_195905.png

  • 0

#48 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2016 - 14:13

Koukám že's nechtěl tépětky, ale tisícovky. Samozřejmě jdou také a dokonce je na Araratu příklad filtru i na tisícovky... ;)


  • 0

#49 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2016 - 15:11

To sice muzu, a nebudes tomu verit, ja jsem to i udelal. Ale ja jsem myslel že by to udelalo tu mapu s těma špendlikama nebo jak to nazvat. A to se mi nepodařilo. Zobrazit jenom počty na mapě kraje umím.  A to jsem i napsal v otazce. Takže gorde dik za radu jak na to.

 

A precetl sis tu moji odpoved celou? Psal jsem tam, ze zalezi na tom, jaky modul pouzijes po tom filtru. I na tu mapu se spendlikama to bude fungovat - to uz ti ostatne napsal kolega. Tak to prubni a dej vedet, jestli se ti to tak bude libit. :-)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#50 dead body

dead body

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2017 - 11:41

Zdravím,

chci se zeptat, existuje nějaký jednoduchý návod na přidání xTF úspěchů do statistik? Nejlíp krok po kroku. Jsem zvyklý používat stator, tedy aktualizace nálezů, klik na ikonku statoru a překopírování textu na profilu. Pročítal jsem tady ty příspěvky, ale nic mi velice nepomohlo.

V ní mi však chybí ty xTF. Vlastně i Moje kešky, ale to budu řešit až později.

Děkuji za jakoukoliv pomoc či odkaz!

 

dead body


  • 0

#51 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2017 - 12:02

Ke kesi musis vlozit tag kategorie FTF s hodnotou FTF, STF nebo TTF. Pokud ani to nezabere, pak bude vhodne, abys napsal co jak delas.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#52 dead body

dead body

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2017 - 18:06

Tak to bylo jednodušší než jsem čekal. Děkuju moc! :) jdu vzpomínat, kde jsem byl na bedně... :D :)

EDIT: Aha geoget umí i tohle vyhledat. Super :)


Tento příspěvek byl upraven od dead body: 30 leden 2017 - 18:08

  • 0

#53 dead body

dead body

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2017 - 17:47

Jde takhle nějak jednoduše upravit i Moje kešky? Nějak v Geoget otagovat, že se jedná o mou keš. Ve statistice se mi totiž nezobrazují správně. Děkuju


  • 0

#54 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2017 - 18:48

Asi by bylo dobre popsat podrobneji co je spatne a ceho chces dosahnout.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#55 dead body

dead body

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2017 - 11:21

Stator evidentně nepozná, že se jedná o keš, kterou jsem založil. Ve statistice na profilu je pak tato keš uvedena, ale s nesmyslnými čísly: nula nálezů, publikováno 1899 apod. Tak mě napadlo, jestli to nejde nějak jednoduše otagovat, podobně jako xFT, tak aby se ty údaje při aktualizaci zobrazily správně. Viz můj profil na gc.com - deadbody :)


  • 0

#56 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2017 - 12:30

Statoru je mozne rict, ktere kese jsou tvoje.

 

Ale jestli by ono nebylo rozumnejsi dat do poradku vlastnika. Koukam, ze u tri kesi mas uvedeno dead body a u dvou deadbody. Ta mezera je docela dulezit - jsou to dva ruzne nicky a Stator evidentne neni vsevedouci. Doporucil bych ti uvest to do souladu s tvym nickem (tedy bez mezery) a budes mit po problemu. 


Tento příspěvek byl upraven od gord: 04 únor 2017 - 12:31

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#57 dead body

dead body

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2017 - 14:44

To mi ani tak nevadí, že tam ty tři nejsou, jedná se mi vesměs jen o tu jednu kešku, u které jsem označený správně deadbody. Ostatní jsem adoptoval, tak mě tam ty statistiky moc nezajímají. Nickem to asi nebude, protože jinak by u těch dvou byly údaje správné a zbylé tři s nickem s mezerou by tedy chyběly.


  • 0

#58 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2017 - 16:05

A aktualizuješ si i ty své vlastní? S neaktuální keší můžeš dostat jedině neaktuální výsledky. Ten letopočet 1899 odpovídá zcela nenastavené hodnotě, takže jsi ji asi nikdy nenačetl. Jak jsi ji do GG vlastně dostal?

Ono to tvé pozná (a obarví) právě podle toho, že se shoduje nick s tím, co máš v Geogetu nastavený jako svůj. A můžeš si tam napsat i další nicky, které to bude považovat za tvoje. Takže se dá vyřešit i to, že se ti neshodují.


  • 0

#59 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2017 - 21:02

Tak jeste jednou: ches-li neco vyresit, musis dodat potrebne informace. Bud tedy naprosto konkretni - udej presne kreta kes kde neni nebo je, jake udaje mas o teto kesi v databazi a jak mas nastavene vlastni kese ve Statoru. Pokud nereknes alespon toto, muzeme jen hadat a vestit z kristalove koule.

 

Ta jedina keska, ktero mas ve statistice vlastnich kesi na webu jasne ukazuje to, co psal mpik - nemas o ni v databazi zadne udaje, zadne logy. Stator neni vseved a pokud mu ty udaje nedodas, sam si je vymyslet neumi.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 04 únor 2017 - 21:04

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#60 dead body

dead body

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2017 - 17:21

Vyřešeno, děkuju! Ty svoje keše jsem zvlášť neaktualizoval. Myslel jsem, že se to načte automaticky, když přidávám nové nálezy. Takže stačilo si tu keš vyhledat a stáhnout k ní logy. 

Tak teď ještě zaktualizovat mapy a myslím, že to bude dokonalé  :) Na to jsem tady někde viděl zvlášť vlákno. Tak ještě jednou děkuju!


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama