Přejít na obsah


Fotka

Aplikace pro Windows phone


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#21 Steel7801

Steel7801

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2017 - 19:20

Ahoj,  

Já mám Lumii 820 s wp8.1 a nemůžu se na účet přihlásit, jinak aplikace jede, tak že by to bylo verzí wp?

Appka Maaloo je pro mě bohužel dost nepoužitelná, jelikož nejsem Premium Member :-(. 


  • 0

#22 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2017 - 6:37

Ahoj. WP8/8.1 už nikde nemam, nemohu to vyzkoušet.
Ano, maaloo bez PM je takřka nepoužitelné.
  • 0

#23 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2017 - 10:30

Také jsem měl WP (920), bohužel tento skvělý systém už odvál čas. Pokud chceš zůstat BM, nejlepší volbou je pro Tebe android a aplikace c:geo
  • 0

#24 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2017 - 20:20

Ahoj,  

Já mám Lumii 820 s wp8.1 a nemůžu se na účet přihlásit, jinak aplikace jede, tak že by to bylo verzí wp?

Appka Maaloo je pro mě bohužel dost nepoužitelná, jelikož nejsem Premium Member :-(. 

 

Tak jsem si sehnal Lumii 520 s Windows Phone 8.1 Update a po nainstalování Geocaching Pro jsem se bez problémů přihlásil a na mapě mi to zobrazilo okolní keše.
Takže verzí Windows Phone to asi nebude.


  • 0

#25 Steel7801

Steel7801

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2017 - 8:45

Ahoj,

Děkuju za poznatek, jsem moc rád že ti Geocaching Pro funguje :-). Teď už jen přijít na to proč zrovna mě ne :-).

Jinak vývoj ohledně WP mě teda dost mrzí, systém mi sedí, je to rychlé jako hrom, neseká se, aplikace co potřebuju tam taky jsou (offline Here, mapy.cz, Geocaching Pro), ale jeho budoucnost je opravdu temná. Myslím že snad už ani ten nejskalnější fanda nevěří že bude líp. No v budoucnu mě jako fanouška Nokie stejně nic jiného než Android nečeká :-).


  • 1

#26 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2017 - 9:13

Ahoj,

Děkuju za poznatek, jsem moc rád že ti Geocaching Pro funguje :-). Teď už jen přijít na to proč zrovna mě ne :-).

Jinak vývoj ohledně WP mě teda dost mrzí, systém mi sedí, je to rychlé jako hrom, neseká se, aplikace co potřebuju tam taky jsou (offline Here, mapy.cz, Geocaching Pro), ale jeho budoucnost je opravdu temná. Myslím že snad už ani ten nejskalnější fanda nevěří že bude líp. No v budoucnu mě jako fanouška Nokie stejně nic jiného než Android nečeká :-).

Jsem na tom úplně stejně s tím jak jede WP- jen že mámGeocaching Plus :-)

Jediné co mi vadí na WP je zaplňování vnitřní paměti- ještě jsem nepřišel na to jak jí jednoduše vyčistit.


Tento příspěvek byl upraven od davidb11: 20 prosinec 2017 - 9:14

  • 0

#27 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2017 - 13:19

Ahoj,

Děkuju za poznatek, jsem moc rád že ti Geocaching Pro funguje :-). Teď už jen přijít na to proč zrovna mě ne :-).

Jinak vývoj ohledně WP mě teda dost mrzí, systém mi sedí, je to rychlé jako hrom, neseká se, aplikace co potřebuju tam taky jsou (offline Here, mapy.cz, Geocaching Pro), ale jeho budoucnost je opravdu temná. Myslím že snad už ani ten nejskalnější fanda nevěří že bude líp. No v budoucnu mě jako fanouška Nokie stejně nic jiného než Android nečeká :-).

 

Ahoj,

pokud tam nemáš natahaných moc offline dat, tak bych zkusil klasickou cestu - odinstalovat a nainstalovat znova. Mohl se poškodit nějaký konfigurační soubor.

dejwy


  • 0

#28 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2017 - 13:21

Jsem na tom úplně stejně s tím jak jede WP- jen že mámGeocaching Plus :-)

Jediné co mi vadí na WP je zaplňování vnitřní paměti- ještě jsem nepřišel na to jak jí jednoduše vyčistit.

 

Co myslíš vyčištěním vnitřní paměti?

Systém zabírá svou část interní paměti a zbytek zabírají aplikace a data.

Pokud aplikace nemá (jako že většinou nemá) možnost smazat její vlastní data, která stále přibývají (např. svou cache z map apod.), tak se prostor zabraný aplikací stále zvětšije a jediná možnost je appku celou odinstalovat a pak nainstalovat znova.

Ze systému nic smazat nelze.


  • 0

#29 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2017 - 14:31

Co myslíš vyčištěním vnitřní paměti?

Systém zabírá svou část interní paměti a zbytek zabírají aplikace a data.

Pokud aplikace nemá (jako že většinou nemá) možnost smazat její vlastní data, která stále přibývají (např. svou cache z map apod.), tak se prostor zabraný aplikací stále zvětšije a jediná možnost je appku celou odinstalovat a pak nainstalovat znova.

Ze systému nic smazat nelze.

Prostě se mi pořád zahlcuje Toto zařízení.

Všechny aplikace, fotky apod instaluju na SD kartu.

Jedině jak to vyřeším je obnovení systému a to se krásně vyčistí a mám tam přes 2GB volného místa.

Je to starý problém, který má asi řešení jen tím obnovením.


  • 0

#30 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2017 - 14:42

Prostě se mi pořád zahlcuje Toto zařízení.

Všechny aplikace, fotky apod instaluju na SD kartu.

Jedině jak to vyřeším je obnovení systému a to se krásně vyčistí a mám tam přes 2GB volného místa.

Je to starý problém, který má asi řešení jen tím obnovením.

 

Mám Nokia 735, W10M a systém zabírá 3,5 GB. Neřekl bych, že to narůstá, ale nesleduji, takže možná že to nepatrně roste, ale to s každým update možné je.
Ale to už jsme OT s platformou, která jen čeká na svůj totální konec. Bohužel.


  • 0

#31 Steel7801

Steel7801

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2017 - 9:13

Už mi appka funguje :-), včera se mi nabídla aktualizace a po jejím stažení a instalaci už se můžu přihlásit a Geocaching Pro funguje jak víno :-). Děkuju všem za poznatky.


  • 0

#32 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2017 - 9:44

Mám Nokia 735, W10M a systém zabírá 3,5 GB. Neřekl bych, že to narůstá, ale nesleduji, takže možná že to nepatrně roste, ale to s každým update možné je.
Ale to už jsme OT s platformou, která jen čeká na svůj totální konec. Bohužel.

Ano bohužel.

Mě ten systém taky při obnovení zabírá nějaké 4 GB a tak mi zůstává cca 3GB volného.

Pak se to začne pomaličku snižovat a sem tam skokově, včera mi to zahlásilo jen 150 MB volného místa.

Na webu se to celkem řešilo jen prostě není řešení.

Naštěstí to obnovení je v pohodě WP má všechno zazálohované.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama