Přejít na obsah


Fotka

Hledáme informace o kačerovi J.K.M.


Nejlepší odpověď tklimesova , 13 únor 2016 - 12:48

Dobrý den všem, jsem manželkou Miroslava - J.K.M. 

 

Ráda bych osvětlila situaci v kauze nedodaných PM. 

V žádném případě se nejedná o podvod, manžel takto prodal několik desítek PM.

 

Pravda je taková, že v současné době je váš dost, kdo máte zaplacené ale nedodané PM.

Bohužel, situace je taková, že manžel je v kritickém stavu, hospitalizovaný v nemocnici. 

 

Podrobnosti zde nechci rozepisovat. 

Prosím všechny, kdo mají PM objednané o soukromou zprávu sem - na fórum - budu zde průběžně k zastižení.

 

Děkuji

Klimešová

Přejít na celý příspěvek


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
61 odpovědí na toto téma

#1 B-LEV team

B-LEV team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 23:23

Tak, nadešla doba kdy dáváme poslední šanci J.K.M.. Pokud se neozve on sám nebo někdo kdo ho zná, a sdělí informací co s ním je, začneme příští týden sepisovat seznam poškozených a následně podáme trestní oznámení. Škoda je značná, dosáhla odhadem cca 10 000,-, to je součet těch o kterých víme. Pokud tedy je ve Vašich silách pomoci ztotožnit J.K.M. budeme rádi.


  • 1
Zatím jenom hledáme,ale až přijde čas ..... a čas přišel,už i zakládáme :)

#2 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 23:41

Trošku to sleduju. Jen doufám, že ten člověk žije a je v pořádku.

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 11 únor 2016 - 23:43

  • 6

#3 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2016 - 0:11

Trošku to sleduju. Jen doufám, že ten člověk žije a je v pořádku.

A o co jde?


  • 0

#4 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2016 - 0:14

A o co jde?


http://www.geocachin...ocni-pm-za-600/
  • 0

#5 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2016 - 7:23

Ahoj, vzhledem k nrprilisw velkému množství lidi, kteří jsou aktivní zde na fóru doporučuji oznámení vložit do různých Geo skupin na FB a pak oslovit oblastní skupiny přes jejich stránky na internetu.

Tento příspěvek byl upraven od dejwy: 12 únor 2016 - 7:24

  • 0

#6 Susinamax

Susinamax

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2016 - 9:19

Pokud se do zítra neozve, zkusím zajet do Benešova a zjistit něco více.


  • 2

#7 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2016 - 9:25

Řekla bych, že ještě než na něj podáte trestní oznámení, mohli byste mu každej zvlášť napsat, že vzhledem k nedodržení podmínek odstupujete od objednávky a žádáte vrácení peněz.


  • 0

#8 vladunFCB.cz

vladunFCB.cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2016 - 9:48

Zdravím, hlásím se taky jako poškozený...


  • 0

#9 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2016 - 10:08

Jen upozorním dopředu, aby nedošlo k zbytečným problémům.  Zde na stránkách a zatím tomu tak je,  nezveřejňujte žádné informace co se týče osobních údajů J.K.M. K tomu použijte soukromé kanály.

 

Díky.


  • 0

#10 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2016 - 10:35

Hodil jsem to do dvou facebookovych skupin v tomto zneni:
Ahoj, citace z geocaching.cz: "Tak, nadešla doba kdy dáváme poslední šanci J.K.M.. Pokud se neozve on sám nebo někdo kdo ho zná, a sdělí informací co s ním je, začneme příští týden sepisovat seznam poškozených a následně podáme trestní oznámení. Škoda je značná, dosáhla odhadem cca 10 000,-, to je součet těch o kterých víme. Pokud tedy je ve Vašich silách pomoci ztotožnit J.K.M. budeme rádi."
Jedna se o kauzu, kdy jmenovany kacer nabizel PM za 600 a podle vseho legalne. V nekolika vlnach jej opravdu mnoha lidem dodal za smluveno cenu a nikdy nebyl problem. Nyni vsak nabizel poslednich nekolik, lide mu poslali penize a J.K.M. prestal reagovat. Nikdo nevi proc, jestli zamerne nebo se mu neco stalo - je clenem Cagea, ovsem telefon tam na nej uvedeny je nedostupny. Pkud nekdo neco vi, piste mi prosim do soukromych zprav. Predem diky.
  • 0

#11 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2016 - 11:42

Jen bych upozornil, že členství v ČAGeo vzniká tak, že pošlete mailem vyplněnou přihlášku a pošlete na účet 120 Kč.

 

Údaje na přihlášce nejde rozumně ověřit, pokud danou osobu neznáte, nevíte jestli napsal pravdu.

 

Takže ANO, podal si přihlášku a poslal 120 Kč. A přidal si pár lidí z ČAGeo na FB. A pak si dal logo organizace, ve které byl jen řadovým členem, do podpisu. Naprostá většina ostatních členů to tak nemá.


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#12 Keres

Keres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2016 - 12:02

Poškozený nejsem, jen se mi nechce věřit že v jeho okolí bydliště ho nikdo z kačerů nezná. Možná dotyčného postihla nějaká nemoc, úraz, hospitalizace.

Pokud by to byl plánovaný podvod od začátku, mám pocit že byl spáchán dost naivně.


  • 2

#13 mirdaz

mirdaz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2016 - 12:03

Pokud jde o mne 25.12. 2015 mi bylo PM aktivovàno.Nějak se mi nezdà že dotyčný by byl podvodník,ale kdoví.Snad se vše vysvětlí.Dtžím palce.
  • 0

#14 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2016 - 12:55

Jako podvod bych to neviděl, protože škoda v řádu 10-20 tisíc mi přijde jako příliš malá, aby stála za to dělat si kvůli tomu falešný profil, na který se chodí 8 let, k tomu si platit PM členství, členství v ČAGeo atp. Na takový "malý" podvod mi to přijde moc práce...

 

Jinak zúčastnil se na sklonku loňského roku i pár eventů, tak se zkuste zeptat někoho z účastníků, jestli ho nezná... Zase tolik jich nebylo, aby si ho nikdo nevšiml.

 

I když nejsem podvedený, kdyby mi členství zrovna vypršelo, asi bych taky uvažoval o této možnosti... Snad se brzy najde vysvětlení a bude jiné, než že se jedná o podvod, nebo že se dotyčnému něco vážného stalo.


  • 1

#15 VlastikR59

VlastikR59

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2016 - 13:25

Já platil 25.12.2015 aktivace proběhla 14.1.2016. (Podotýkám, že jsem jej nijak neurgoval). J.K.M. se mi omlouval za zdržení - údajně řešil rodinné problémy.


  • 1

#16 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 969 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2016 - 13:33

Doporučuju materiály pro jakékoli oznámení připravit, ale nepodávat dokud se nepodaří dotyčného kontaktovat. Bez jeho vyjádření bych nic nepodával, nikdo neví co se stalo, třeba má teď větší problémy než těch vybraných x tisíc za Vaše PM členství. Pokud je teď ve stavu, že nemůže (ne nechce, ale nemůže) komunikovat, tak to žádné oznámení nevyřeší. Pokud nechce komunikovat, protože Vás chtěl podvést, tak Vám oznámení stejně peníze hned nevrátí. A prolčecí doby jsou dlouhé. Zachoval bych klid a zkusil bych ho kontaktovat, nejlépe osobně v místě bydliště, kde můžou případně příbuzní podat další info. Celé je to nějaké divné a podvod považuju v tuto chvíli za tu asi nejméně pravděpodobnou variantu.


  • 13

#17 hamim@

hamim@

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2016 - 17:45

Zdravim,take se hlasim jako poskozeny
  • 0

#18 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2016 - 18:28

Ozval se mi jeho byvaly kolega z prace. Nevi, co se stalo, ale J.K.M. mu nereaguje ani na telefon ani na fb
  • 0

#19 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 540 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2016 - 18:53

Trestní oznámení zatím nepodávejte, počkejte až Susinamax situaci na místě obhlídne. Dal jsem mu adresu. Jinak si myslím, že to podvodník na 99% nebude...


  • 1

#20 ClarissaMaryse

ClarissaMaryse

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)
  • LocationDomažlice a Plzeň

Publikováno 12 únor 2016 - 19:06

I kdyby byl podvodník tak proč by se přestal přihlašovat a lovit kešky?...


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama