Přejít na obsah


Fotka

Hledáme informace o kačerovi J.K.M.


Nejlepší odpověď tklimesova , 13 únor 2016 - 12:48

Dobrý den všem, jsem manželkou Miroslava - J.K.M. 

 

Ráda bych osvětlila situaci v kauze nedodaných PM. 

V žádném případě se nejedná o podvod, manžel takto prodal několik desítek PM.

 

Pravda je taková, že v současné době je váš dost, kdo máte zaplacené ale nedodané PM.

Bohužel, situace je taková, že manžel je v kritickém stavu, hospitalizovaný v nemocnici. 

 

Podrobnosti zde nechci rozepisovat. 

Prosím všechny, kdo mají PM objednané o soukromou zprávu sem - na fórum - budu zde průběžně k zastižení.

 

Děkuji

Klimešová

Přejít na celý příspěvek


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
61 odpovědí na toto téma

#61 tklimesova

tklimesova

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2016 - 20:01

Vážení,
 
Předem se omlouvám za neaktivitu zde na fóru.
Upřímně řečeno (ačkoliv vás chápu, jede vám o vaše peníze), mám teď úplně jiné starosti než aktivitu na zdejším fóru a odpovídání na dotazy. 
Oznamuji vám, že "kačer J.K.M.", můj manžel, je po smrti a prosím vás o pochopení že zde teď nějakou dobu nebudu aktivní a také že peníze nebudu vracet hned. 
Jisté je ale to, že nikdo o své peníze nepřijdete - všichni budete odškoněni, vaše peníze vám vrátím.
 
Současně bych tímto chtěla požádat administrátora tohoto fóra o smazání tohoto tématu - účel toto "vlákno" splnilo, informace jste našli.. a další veřejné probírání situace, s poukazem na nastalou situaci, je zbytečný "hon na čarodějnice".
 
Chci vše a se všemi DOTČENÝMI řešit SOUKROMĚ - prosím ozvěte se mi každý zde do zpráv s uvedením Vašeho čísla účtu. Budu komunikovat výhradně soukromou zprávou.
 
Děkuji všem za pochopení
Tereza Klimešová

  • 0

#62 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2016 - 20:12

Upřímnou soustrast....

 

Vlákno zamykám a na vaše přání po pár dnech odstraním. Když ho odstraním hned, vyrojí se tu spoustu lidí, kteří nebudou vědět co se stalo a budou se ptát v jiných vláknech.

Pokud s tímto řešením nesouhlasíte, napište mi prostřednictvím SZ.


  • 5




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama