Přejít na obsah


Fotka

Challenge - volná diskuze


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
725 odpovědí na toto téma

#561 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2019 - 11:12

Jasně, tím je to vysvětleno. Já jen, že přicházející FI logy znamenají, že keš je v pořádku. Nepřicházející znamenají, že není. DNF logy píše málokdo. Owner, který má keší víc, nestíhá logy číst, hlavně když mu je tam píše nějaký grafoman, co nejdřív napíše, kde byl za celý týden, aby mu naskočil odznak za slova. Ale kdybych měl challenge keš, její logy bych četl pečlivěji.

Já osobně challenge nelovím, něco mám, že jsem to měl splněno předem (např. 30 kaplí), o některé vím, že ji nesplním (odlov všech typů v každém okrese). Takže mě to i jako lovce nechává v klidu.


  • 0

#562 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2019 - 12:39

........... něco mám, že jsem to měl splněno předem (např. 30 kaplí) ..........

Mohu poprosit o odkaz? To vypadá vcelku zajímavě,

děkuji L.


  • 0

#563 Výletníci ČB

Výletníci ČB

    Výletníci ČB

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2019 - 8:41

Mohu poprosit o odkaz? To vypadá vcelku zajímavě,

děkuji L.

https://coord.info/GC1H3FT - CHALLENGE cache KRÁLOVNA ANDĚLŮ ⛪ Ver. VII.


  • 1

#564 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2019 - 9:02

Georadost: splňuji Královniny podmínky. :-)


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#565 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2019 - 9:45

Jasně, tím je to vysvětleno. Já jen, že přicházející FI logy znamenají, že keš je v pořádku. Nepřicházející znamenají, že není. DNF logy píše málokdo. Owner, který má keší víc, nestíhá logy číst, hlavně když mu je tam píše nějaký grafoman, co nejdřív napíše, kde byl za celý týden, aby mu naskočil odznak za slova. Ale kdybych měl challenge keš, její logy bych četl pečlivěji.

Já osobně challenge nelovím, něco mám, že jsem to měl splněno předem (např. 30 kaplí), o některé vím, že ji nesplním (odlov všech typů v každém okrese). Takže mě to i jako lovce nechává v klidu.

Prichazejici FI logy samozrejme neznamenaji ze kes je v poradku. Znamenaji jen to, co je v nich napsane. A Soudnej covek do toho FI logu napise co se delo, tedy jestli kes fyzicky nasel, nebo ji nasl pred rokem a ted jen splnil podminky. Ja do FI logu na challengi pisu dokonce i presny datum kdyz jsem se zapsal do logbooku, pokud to bylo uz nekdy driv. Aby owner mel jasno a mohl si snadno najit ten fyzickej log v logbooku, nebo co potrebuje. Vsechny tyhle veci kolem logovani jdou delat jasne a pruhledne, jen clovek musi trochu premejslet ak to cely funguje. Pravidla hovorej zcela jasne (viz prispevek od Bejcci) a FI logem se loguje po splneni obou podminek, k datu kdy mam i splneno, i zapsano do logbooku. No a ten WN s datem nalezu kese je tam teoreticky redundantni, v zasade bych se na nej teoreticky mohl vykaslat. Ale je dobrej zvyk ho tam dat, protoze zdokumentuje tu navstevu kese, dava najevo ze tam ta kes je a je v poradku, zaroven owner vi kdy ma muj log hledat v notesu pri eventualni kontrole a i ja vim kdy jsem tam byl. NAvic project umi podle tech WN hlidat zalogovane nesplnene challenge, abych na ni nezapomnel.

 

Proste vsechno to funguje perfektne, jen je treba dodrzovat ty postupy, tedy WN pri nalezu, a samostatny FI s novym datem pri splneni + prislusne komentare v logach.


  • 2

#566 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2019 - 9:58

Georadost: splňuji Královniny podmínky. :-)

 

Já mám nalezeno dokonce 128 keší splňující podmínky. Hodně pomohla naše místní série "Kaplicky Ustecka". Bohužel Budějce daleko, tam se jen tak nedostanu.


  • 1

#567 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2019 - 12:08

Já mám nalezeno dokonce 128 keší splňující podmínky. Hodně pomohla naše místní série "Kaplicky Ustecka". Bohužel Budějce daleko, tam se jen tak nedostanu.

 

Tak na Tebe mi chybějí dvě. Uděláš vyšší stupeň té Challenge? :-)


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#568 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2019 - 12:33

Tak to já mám 114 kešek, ale jsou v tom i nekostelní kešky např.: [GC36QQ7](http://coord.info/GC36QQ7) - Trat 032 - Zeleznicni stanice Cerveny **Kostel** ec
  • 0

#569 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2019 - 13:14

Ty jó, tak já mám dokonce 170 kousků ...


  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#570 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2019 - 13:29

Tak se uklidníme.  :D  :D  :D check16.png You found 369 caches with required name.


  • 1

#571 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2019 - 13:41

Hmm, tak vzhledem k tomu, jak dlouho lovím a kolik mám keší, tak při stávajícím trendu si tu čtyřstou kapličku dám k sedmdesátinám. Už se na to těším  :) .


  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#572 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2019 - 9:37

Co je to u téhle kešky za ikonu? https://coord.info/GC4BZP3


  • 0

#573 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2019 - 9:46

To je „samo domo“. Hansmatt si do listingu té keše vložil vlastní ikonku a pomocí pozicování ji posunul nad originální ikonu keše. Dnes už se struktura listingu trochu změnila, takže ikona nepřekrývá původní ikonu, ale je vůči ní mírně posunutá (aspoň u mě).

 

Netřeba se tedy znepokojovat, není to nic oficiálního.


  • 2
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#574 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2019 - 9:57

To je „samo domo“. Hansmatt si do listingu té keše vložil vlastní ikonku a pomocí pozicování ji posunul nad originální ikonu keše. Dnes už se struktura listingu trochu změnila, takže ikona nepřekrývá původní ikonu, ale je vůči ní mírně posunutá (aspoň u mě).

 

Šikovnej chlapec. Docela se divím, že mu to GC web neodstraní. Jsem si celkem jistej, že do "style" atributů sahají a odstraňují některé nežádoucí CSS vlastnosti.


  • 0

#575 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2019 - 10:02

To bývala oficiální ikonka challenge, než byly současné challenge. Před několika lety byly výzvy, které měly tuhle ikonku. Nebyly to keše, ale nějaké úkoly, jejichž splnění bylo potřeba dokladovat, typicky fotkou. Ale zrušili to poměrně brzo, bylo to zcela mimo systém.


  • 0

#576 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2019 - 10:46

Tak se uklidníme.  :D  :D  :D check16.png You found 369 caches with required name.

Chtěl jsem se prsit, když jsem četl předchozí příspěvky, ale na tebe nemám. Jen 279 kousků :huh: .


  • 0

#577 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2019 - 10:49

Obdobně využívá CSS Alke04, třeba na Kočičí skále.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#578 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2019 - 11:26

CSS je pěkné a když do toho GS hrábne a nebude se obrázek ukazovat, nic se nestane.

Ale zaujalo mě něco jiného.Kočka je anglicky Kat? Sice anglicky moc neumím, ale já bych napsal Cat.


  • 0

#579 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2019 - 12:31

Owner, který má keší víc, nestíhá logy číst, hlavně když mu je tam píše nějaký grafoman, co nejdřív napíše, kde byl za celý týden, aby mu naskočil odznak za slova.

A prosimtebe...

 

Já mám nalezeno dokonce 128 keší splňující podmínky. Hodně pomohla naše místní série "Kaplicky Ustecka". Bohužel Budějce daleko, tam se jen tak nedostanu.

 

Tak na Tebe mi chybějí dvě. Uděláš vyšší stupeň té Challenge? :-)

Mám jich 196 (OK, kam se na některé hrabu :D ) a ten nápad je hezký, klidně bych udělal, ale myslím, že už by to neprošlo dnešními pravidly.


  • 0

#580 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2019 - 15:18

Challenge postavené na základě názvu keše (což jakž-takž chápu) nebo na základě kódu keše (což nechápu) se už nesmí zakládat. Měl jsem tam dát spíš škelbící smajlík než normální.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama