Přejít na obsah


Fotka

Challenge - volná diskuze


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
725 odpovědí na toto téma

#681 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2021 - 21:25

Hm to vypadá na blbě formulovanou větu. Svůj souhlas vyjadřit nemohu, ale teď nevím co mám dělat, když nesouhlasím, mám mlčet? Z té věty je jasné, že nemám vyjadřovat nesouhlas, ale jen mám vyjadřovat souhlas :blink:. Takže se tedy nevyjadřuji, čímž bych tedy mohl vyjádřit opak té věty kde mám vyjádřit souhlas  :huh: . No jen teď nevím, zda to bude pochopeno správně  :rolleyes: .


  • 3

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#682 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2021 - 22:12

Hm to vypadá na blbě formulovanou větu. Svůj souhlas vyjadřit nemohu, ale teď nevím co mám dělat, když nesouhlasím, mám mlčet? Z té věty je jasné, že nemám vyjadřovat nesouhlas, ale jen mám vyjadřovat souhlas :blink:. Takže se tedy nevyjadřuji, čímž bych tedy mohl vyjádřit opak té věty kde mám vyjádřit souhlas  :huh: . No jen teď nevím, zda to bude pochopeno správně  :rolleyes: .

V pohode. To mas jak doma se starou. Smis jen souhlasit. Pripadne nadsene souhlasit. Nic jinyho neprichazi v uvahu. A zkus ji rict ze blbe naformulovala vetu. To bude tvuj posledni hrdinskej cin ;)
 


  • 2

#683 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2021 - 0:03

V pohode. To mas jak doma se starou. Smis jen souhlasit. Pripadne nadsene souhlasit. Nic jinyho neprichazi v uvahu. A zkus ji rict ze blbe naformulovala vetu. To bude tvuj posledni hrdinskej cin ;)
 

 

A když se záludně zeptá, jestli si myslím že je tlustá, tak který ten souhlas bude lepší?  ;)

 

Jinak za mě to chce tuhle sérii doplnit komplet, takže i 3x3, 4x4 a 5x5  :P


  • 2

#684 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2021 - 9:01

Jinak za mě to chce tuhle sérii doplnit komplet, takže i 3x3, 4x4 a 5x5

 

 

 

Na to už existují nějaký čas ověřovátka pro jiného ownera. Snad to bude publikované.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#685 doodle_cz

doodle_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2021 - 9:04

Ja bych to udelal na vsechny kombinace, i pulkovy, a na zaver matrix pro fajnsmekry. Vsechny challenge bych samozrejme publikoval den po tom, co se daj splnit.


  • 0

#686 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2021 - 9:49

Est Post Aves.


  • 0

#687 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2021 - 10:23

A je to jasné: challenge nebudou. Zase krůček k tomu, ať je vše pro všechny a co nejvíce šedivé. :-(

https://coord.info/GL14F7Q1Q

https://coord.info/GL14F7PZR


  • 1

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#688 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2021 - 11:20

Tomu nerozumím - a challenge na splnění kalendáře, tj. minimálně jedna keš každý den nebo třeba na každý den v měsíci virtuálku, tomuto pravidlu neodporuje?

 

Kdyby to pravidlo mluvilo o určitém PŘESNÉM počtu (čili např. padesát na určitý den a ani míň, ani víc), tak to chápu, ale pokud je tam "nejméně", tak v čem se to liší od ostatních čelenží?


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 06 květen 2021 - 14:45

  • 0

#689 Vacerman

Vacerman

    Vacerman

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2021 - 11:43

Jak se dívám do pravidel, na něž reviewer v archivačním logu odkazuje https://www.geocachi...id=127&pgid=206 , tak pro tyto 2 archivované chalenge asi není relevatní ta část, kterou cituje, tedy "Time-limited caching: as in some number of finds per day, week, month, or year. Example, Busy Day, 50 finds in a day, 500 finds in a month, etc.", neboť ta se týká konkrétního kalendářního dne (třebas kteréhokoliv, ale právě jen 1 dne) týdne či jiného období (nikoliv kumulativně za různé roky), ale spíše tato část "Requiring more than one find on any day or calendar date, even if cumulative. Example, find 5 caches for every date of the Finds for Each Day of the Year grid." , která se týká téhož data v různých letech (tedy třeba kumulativně 1. ledna ve kterémkoliv roce). Pak rozumím archivaci challenge 2×2, ale nerozumím archivaci challenge 1×1.


  • 0

#690 ALLiK team

ALLiK team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2021 - 12:21

To vypadá, že zase jednou musíme být papežštější než papež. Proč je nutné zrušit challenge, s jejímž splněním nemůže mít vůbec nikdo problém? Vždyť nejpozději do roka ji zvládne každý začátečník. Navíc zrušit po 4 měsících bezproblémového fungování.

Připadá mi že to je v přímém rozporu se všemi proklamacemi Groundspeaku, jak udělat hru zajímavější.


  • 0

#691 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2021 - 12:32

A je to jasné: challenge nebudou. Zase krůček k tomu, ať je vše pro všechny a co nejvíce šedivé. :-(

https://coord.info/GL14F7Q1Q

https://coord.info/GL14F7PZR

Tvl. hlavně, že jsem včera na té 2x2 byl jak kokot.......


  • 1

#692 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2021 - 14:12

Tomu nerozumím - a splnění kalendáře, tj. minimálně jedna keš každý den nebo třeba každý den v měsíci virtuálka, tomuto pravidlu neodporuje?

 

Kdyby to pravidlo mluvilo o určitém PŘESNÉM počtu (čili např. padesát na určitý den a ani míň, ani víc), tak to chápu, ale pokud je tam "nejméně", tak v čem se to liší od ostatních čelenží?

Bohužel, pravidla si určují ONI...

Maintaining a finds streak, at least one find per day, up to 365 days.

 

Toto je povoleno - streak tě nutí nalézt aspoň jednu keš nepřerušovaně každý den po celých 365 dní
Nalezení jedné jediné keše už povoleno není. Smutné...


  • 0

#693 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2021 - 16:25

Nalezení jedné jediné keše už povoleno není. Smutné...

 

Ale néééé! Naopak, nalezení jedné keše je nejen povoleno, ale i vyžadováno. A v určité dny za to dostaneš... obrázek do sbírky

  • 0

#694 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2021 - 10:12

A je to jasné: challenge nebudou. Zase krůček k tomu, ať je vše pro všechny a co nejvíce šedivé. :-(

https://coord.info/GL14F7Q1Q

https://coord.info/GL14F7PZR

 

Tak tohle mě vůbec netěší...

1x1 jsem splňoval, 2x2 jsem letos splnil úplně náhodou a na 3x3 a 4x4 jsem už jel cíleně a dost mě to bavilo.

Tyhle user friendly omezení jsou dost na houby. To za chvíli můžou zrušit i D5/T5, protože je to pro někoho moc náročné...


  • 1

#695 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2021 - 12:12

 

Ale néééé! Naopak, nalezení jedné keše je nejen povoleno, ale i vyžadováno. A v určité dny za to dostaneš... obrázek do sbírky

 

Máš pravdu, špatně jsmem to formuloval. Samozřejmě mělo být  - challenge, která vyžaduje nalézt jednu keš v jednom dni v roce je zakázána a ta, která vyžaduje lovit keše nepřetržitě 365 dnů v roce je povolena.

 

Zajímalo by mne, jak na to Reviewer přišel... Jestli to byl bonz z řad kešerů nebo upozornění od Groundspeaku, který určitě bedlivě sleduje, ať jeho nesmyslná pravidla někdo nepřekročí...


  • 0

#696 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2021 - 14:53

Já to psal jako vtípek.
Na to že splňuju 2x2 jsem přišel náhodou, když jsem si připravoval trasu na příští sobotu a na mapě jsem u ní viděl zelenou fajfku. No tak jí holt mít nebudu. Ale jestli tam pojedu, stejně se budu motat okolo, tak kouknu jestli je krabka na místě.
  • 0

#697 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2021 - 5:52

Hmmm, tak to bude ono...

Asi před pěti lety jsem také zkoušel protlačit jednu challenge, ale správně jsem usoudil, že to asi bude problém. Napsal jsem tedy proto předem Ricovi, aby se na to podíval. Ten po konzultaci s ostatními revs můj nápad zamítl.

Jelikož tento typ keší jinak nevyhledávám, ani jsem tehdy pořádně nepochopil, proč by publikace neměla proběhnout. Od té doby asi tak každých půl roku aktualizuji datum, abych byl případně připraven na změnu pravidel a nemusel zase hledat nějaký nový text. Ten původní jsem vybrakoval z nějaké challenge Modrákovi, ale byl jsem ho samosebou v případě možnosti publikace požádat o souhlas s okopírováním myšlenky  :D.

Pokud by měl někdo ze zdejších expertů přes challenge (Modrák, důdlík, taxoft, Vacerman...) zájem vidět oč jde, rád pošlu screen, páč to aktualizovat donekonečna asi nemá cenu a nechám ji raději umřít přirozenou cestou  :rolleyes: :P.

Takže případně předem dík! 


  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#698 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2021 - 20:58

Některá pravidla jsou taková Hlava XXII.

Na Tvou Challenge se rád podívám...


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#699 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2021 - 0:29

Některá pravidla jsou taková Hlava XXII.

Na Tvou Challenge se rád podívám...

Máš to tam, Jirko  ;)...


  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#700 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2021 - 20:57

Nejdřív jsem si myslel, že je to Challenge pro honibody a vono až zase tak ne... my co to děláme 15 let máme velkou výhodu: https://coord.info/GC97PFA


Tento příspěvek byl upraven od weselka: 17 květen 2021 - 20:59

  • 0
www.povetrnik.cz




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama