Přejít na obsah


Fotka

MATRIX

t5

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#1 SalMaNa

SalMaNa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2016 - 19:50

Ahojte! nájde sa tu kešer, alebo skupina kešerov, ktorí radi lovia kešky s terénom T5 a mali by chuť ich pár odloviť neďaleko Prahy? Chceli by sme odloviť celú sériu Matrix ešte pred jej archiváciou (1.4.2016) ale nemáme na to potrebné vybavenie, preto nám napadlo nájsť niekoho, kto by nám s tým pomohol. Na výmenu sa postaráme o vylúštenie daných mysteriek :)


  • 0

#2 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 969 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2016 - 9:48

Kdy byste tam chteli vyrazit?? Cajky mam, pokud spadnete (na nahazovani jen pytlik, ale mozna bych prilezitostne sehnal i prak), tak vezmu i lopatu, abych vas mohl zahrabat :) A odlovene to taky nemam....


  • 0

#3 D@liking

D@liking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2016 - 11:32

Už je to tedy jisté, že to bude k 1.4.? Owneri to někde "oficiálně" napsali?
  • 0

#4 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 884 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2016 - 12:11

Už je to tedy jisté, že to bude k 1.4.? Owneri to někde "oficiálně" napsali?

V listinzích všech kešek série je:

Upozorňujeme ctěné kačerstvo, že 1.4.2016 dojde k oficiálnímu rozpuštění Matrixu. Je možné, že některé keše budou i nadále žít, ale už jenom jako silné individuality, nikoliv jako Matrix.
Chceme tímto dát prostor novým myšlenkám a lesu čas na odpočinek. Děkujeme za pochopení.

PS: A jisté je jen to, že jednou umřeš :wacko:


  • 0

#5 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2016 - 12:12

např. zde https://www.geocachi...ca-64d27a97b985
  • 0

#6 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 969 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2016 - 12:13

Už je to tedy jisté, že to bude k 1.4.? Owneri to někde "oficiálně" napsali?

A když to nikde oficiálně nenapíšou a 1.4. to fakt zavřou, tak co?? Možná je to urban legend, možná je to pravda.... a já bych tomu docela věřil. A docela bych věříl i tomu, že se povídá, že spousta těch keší pojede dál pod svými opravdovými ownery-stvořiteli...


  • 0

#7 SalMaNa

SalMaNa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2016 - 21:33

nám by to najviac vyhovovalo 13.3., možno i 19-20.3., ale to ešte uplne presne neviem, no a potom cez velikonoce, ale to mám pocit, že tam bude veľa ľudí (a možno práve prevažne kešerov :D ). Každopádne my z lezením nemáme žiadne skúsenosti, ale keby bola možnosť tak by si to drahý možno aj rád vyskúšal :D Máme teda prevažne záujem to tie T4.5 a T5, ale pokiaľ by si chcel odloviť aj nejaké iné, tak kľudne, pár z nich už máme :) Tak čo tamara, ideš do toho s nami? :) alebo sa pridá ešte niekto ďalší? ;)


  • 0

#8 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 969 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 8:56

Poslu SZ


  • 0

#9 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2016 - 10:11

Ahoj mohl bych se na ty T5 v neděli rovněž přidat? taky nemám vybavení, můžu nabídnout odvoz.


  • 0

#10 miropiro

miropiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2016 - 13:04

Taky by mne ta série lákala :) Ale jestli už v tuto neděli, tak mohu jen dopoledne, od dvou mám jednání v jižní části Prahy...ale kdyby se někdo chytal další víkend, tak si rád udělám výlet do Prahy z Brna autem :)

Tento příspěvek byl upraven od miropiro: 09 březen 2016 - 13:05

  • 0

#11 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2016 - 13:09

Taky by mne ta série lákala :) Ale jestli už v tuto neděli, tak mohu jen dopoledne, od dvou mám jednání v jižní části Prahy...ale kdyby se někdo chytal další víkend, tak si rád udělám výlet do Prahy z Brna autem :)

Nevadilo by mi to, šlo by mi hlavně o T5 na které nemám vybavení, já se určitě budu pohybovat po metrixu o tomto víkendu a pak o víkendu 19. a 20. podle potřeby.


  • 0

#12 miropiro

miropiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2016 - 13:33

Safra, obědvám a přitom datluji a nevím, co píšu :D Nuže, do Prahy určitě pojedu vlakem, auto nevlastním. Výbavu na T5 nemám, spíš jestli by se teda dala na neděli (včetně dopoledne) či na příští víkend parta, co by to chtěla odlovit, tož se rád přidám ;)


  • 0

#13 emichalek

emichalek

    eMichalek

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2016 - 15:33

Ahoj, rad bych taky vyrazil a k nekomu se pridal.

Muzu vikend 19 a 20 nebo pak cele velikonoce. Lezeni nemam, ani neumim. Muzu nabidnout odvoz autem z Prahy nebo Melnika.
  • 0

#14 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2016 - 19:26

Mne chybi posledni T5 a to lanovka... a pak asi 8 kousku normalnich kesi... takze bych se rad pridal pristi vikend... :)


  • 0

#15 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2016 - 8:40

Postnu to tedy znovu.

Nemá některý z T5 kařů čas 12.,13., 19., nebo 20.3 na Matrix? Nabízím odvoz z Prahy a jako "Šerpa" :-))).


  • 0

#16 Tesy+Kata

Tesy+Kata

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2016 - 12:25

Ahoj, v neděli (13.3.) odpoledne pojedu kolem. Mám v merku Green a Blue Challenge. Z Matrixu mi chybí Lanovka a pár Diff.5. Na Lanovku nemám ve výbavě druhé lano. Pokud je na tom nějaký další T5kař podobně, tak bychom mohli dát aspoň tu Lanovku. T.


Tento příspěvek byl upraven od Tesy+Kata: 11 březen 2016 - 12:39

  • 0

#17 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2016 - 12:30

Tesy+Kata poslal jsem SZ
  • 0

#18 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2016 - 12:51

Postnu výše, nechystá se některý T5 kař na matrix teď o víkendu 19, nebo 20. Rád bych zkusil měl odlovenou alespoň nějakou T5. vyluštěno mám, ale nemám cajky. Nabízím odvoz z a do Prahy.


  • 0

#19 Majus

Majus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2016 - 11:10

Ahoj, najde se tu nekdo kdo ma jeste chut Matrix lustit? Mam nalezenou necelou pulku, neco navic vylusteno a chtela bych pohnout se zbytkem. Chybi mi samozrejme hlavne ty obtiznejsi, nekde mam napady, ale neni to dotazeny. Mel by nekdo zajem o spolupraci, brainstorming... ? Nejde mi o finalky ani o jejich vymenu, ale o spolecne lusteni, ev. odlov. 

Co se tyce T5 tak mam nejakej matros, ale ne kompletni a nemam tolik zkusenosti abych na to sla sama, takze pokud by se nasel nekdo ke komu bych se mohla pridat (idealne nekdy po vecerech), dost T5 mam odlezenych, ale lano nahoru sama nedam...


  • 0
"Do průšvihu nás nikdy nedostane to, co nevíme. Dostane nás tam to, co víme příliš jistě, ale ono to tak prostě není." (Y. Berry)

#20 panMuf

panMuf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2016 - 11:44

zdravím, s Mufou taky plánujem výlet na Matrix, chybí nám asi 2 T5 a potom kanály, ale pořád čekáme až se udělá trochu tepleji. Přeci jenom ten kdo leze se zahřeje, ale ti dole pěkně mrznou. A nahazování se taky nepovede hned napoprvé.Chceme buď teď o víkendu, nebo příští týden, to mají být volné 4 dny, tak to by bylo aby nebylo aspoň 1 den hezky. Akorát že s námi je to těžký, rozhodujeme se tak den předem podle počasí, nejsme blázni abychom to lezli za každou cenu. Odvoz máme a komplet výbavu taky, jestli se rozhodnem, hodíme to sem a uvidíte kdo bude mít čas.Jedeme ze Zahraďáku přes Č.most.


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:t5

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama