Přejít na obsah


Fotka

MATRIX

t5

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2016 - 12:00

zdravím, s Mufou taky plánujem výlet na Matrix, chybí nám asi 2 T5 a potom kanály, ale pořád čekáme až se udělá trochu tepleji. Přeci jenom ten kdo leze se zahřeje, ale ti dole pěkně mrznou. A nahazování se taky nepovede hned napoprvé.Chceme buď teď o víkendu, nebo příští týden, to mají být volné 4 dny, tak to by bylo aby nebylo aspoň 1 den hezky. Akorát že s námi je to těžký, rozhodujeme se tak den předem podle počasí, nejsme blázni abychom to lezli za každou cenu. Odvoz máme a komplet výbavu taky, jestli se rozhodnem, hodíme to sem a uvidíte kdo bude mít čas.Jedeme ze Zahraďáku přes Č.most.

Ahoj, pokud by to bylo tento víkend, mohl bych se přidat? Chtěl bych dát alespoň 1 T5 a to 1,0/1,5. Předem díky za odpověď.


  • 0

#22 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 969 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2016 - 12:59

Tvrdá čísla z této neděle: start v 6:30. 7xT5 + 12 neT5 matrixovek po trase. Vynechali jsme M89 a M99. Stavěli jsme lanovku (2x nahození a štelování lana - s lezením cca hodina a půl) a pak ještě nahazovali dvě T5. Byl jsem v nějaké dobré formě, nahozeno vždy na cca 5-10. pokus (= nahazovaní trvalo zhruba stejně jako lezení) - obvykle mi to tolik nejde. Na ostatních T5 (4x) už bylo nahozeno, takže jsme si nechali vytahnout lano. Lezli jsme jen dva, ale oba poctivě na každý strom. Končili jsme v 17h, postup celým dnem byl v klidu a bez pospíchání. Čekali jsme jen u posledních dvou stromů (ale zase jsme je nemuseli nahazovat). Na dvou stromech jsme půjčovali sedák a čekali až zapomětlivý seveřan vyleze, ale opět to bylo výměnou za již hotové nahození. Přejezdy autem NádrStBol->žel. přejezd u Lhoty a žel. přejezd u Lhoty->Hlavenec. Nachozeno 12km - to jen tak pro informaci, kdyby si někdo chtěl udělat časový plán. A částečně i apologie toho, přoč už jsme nechtěli nikoho brát do týmu - lezec navíc je cca 10-15 minut na každém stromě. Vím že to není závod, ale když už mi rodinná rada schválí celodenní opušťák, tak toho chci vylézt co nejvíc :)


Tento příspěvek byl upraven od tarmara: 15 březen 2016 - 13:02

  • 0

#23 panMuf

panMuf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2016 - 13:30

jo je to tak, čím víc lidí tak to trvá déle, zvláště když si to chce každý vylézt extra a nestačí mu střídání. Proto si vždy plánujem tak 2 až 3 T5, podle toho jak nám to jde případně přidáme další.V pohodě a klidu, čím víc člověk spěchá, tím větší riziko nějakého opomenutí a tím průšvihu. A v týhle zimě nevím jestli bych vydržel celý den.V létě je to o něčem jiném, jsem holt rozmazlený a zimu nebrat :-((


  • 0

#24 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2016 - 19:07

Ja porad vidim matrix na velky patek pred velikonoci, chybi mi z t5 jen lanovka... a ostatni mam vylusteny, k odlovu mi chybi par kesi v severozapadnim cipu... planuju cestu bud busem nebo autem s tim, ze pod lanovkou chvili pockam, treba tam nekdo bude... nebo ne? :)


  • 0

#25 Hojší

Hojší

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2016 - 23:50

Ahojte! nájde sa tu kešer, alebo skupina kešerov, ktorí radi lovia kešky s terénom T5 a mali by ......

  
 

... Nemá některý z T5 kařů čas 12.,13., 19., nebo 20.3 na Matrix? Nabízím odvoz z Prahy a jako "Šerpa" :-))).

 
 

.....
Co se tyce T5 tak mam nejakej matros, ale ne kompletni a nemam tolik zkusenosti abych na to sla sama, takze pokud by se nasel nekdo ke komu bych se mohla pridat (idealne nekdy po vecerech), dost T5 mam odlezenych, ale lano nahoru sama nedam...


Jestli má někdo stále zájem o odlov nějakých T5, tak mi odpadl program na neděli a ačkoliv je již sám mám všechny odloveny, klidně tam s vámi zajdu znovu ;)
...případně klidně i všední den večer, ale v tom případě připadá v úvahu jen pondělí 21 a možná ještě snad středa 23 ...
  • 0

#26 Doldal

Doldal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2016 - 7:23

Pro ty co nevěří v konec Matrixu: GC6CX03 ( Omlouvám se, ale z neznámého důvocu mi tady nefunguje CTRL-C + CTRL-V)


  • 0

#27 Hojší

Hojší

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2016 - 7:22

Kdyby se chtěl v neděli ještě někdo přidat na T5, tak se ozvěte... ;)
  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:t5

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama