Přejít na obsah


Fotka

Návrh zákona umožňující dlouhotrvající zákaz vstupu do lesa


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
42 odpovědí na toto téma

#41 Viktor36005

Viktor36005

    Viktor36005

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2016 - 10:19

 

nějak mi nefunguje citace - tak pro ProKesTom z 20.4.2016 -

 

- máš pravdu, že se nejedná o opravdovou petici, ale během pár měsíců kliknutím podpořilo "Petici" nejméně 42 000 lidí (a další přibývají) což je celkem dost s ohledem na to jak v téhle době hodně lidí rezignuje na podobné výzvy. Je pravdou, že došlo k pouhému oddálení projednání zákona. Lobisté (a asi i myslivci) teď přemýšlí, jak to udělat aby zákon prošel (...a asi se jim to povede). Vypadá to, že budeme opravdu chodit jen po turisticky označených cestách a cyklostezkách. Odbočení do lesa (houby, borůvky nebo odlov keše) bude tvrdě postihován (podobně jako zpěv v pohádce Pyšná princezna ) ale možná není dobré se vzdávat a aspoň se pokusit o vyjádření svého názoru.

...pokud se týče politického spamu - je před volbami a přesto mi za celou dobu přišly pouhé tři zprávy - první, že děkujou za podporu, druhou, že bylo odloženo rozhodnutí a třetí že ještě stále není boj prohraný a dále se jedná, to bylo vše, nic jinýho nepřišlo....a pokud je to někomu nepříjemné, může jejich zprávy klidně ignorovat.

PS. o zákazu vstupu do lesa byla nedávno i reportáž na ČT, ale nestihl jsem jí, pouze upoutávku. Pokud se někomu povede najít odkaz, dejte prosím vědět.

Díky.


  • 1

#42 Viktor36005

Viktor36005

    Viktor36005

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2016 - 10:56

Tak to byl pořad: Nedej se plus - budeme-smet-do-lesa  -  na ČT2 z 18.9.2016 (odkaz mi nejde vložit). ale dá se to najít v archivu ČT.


  • 0

#43 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2016 - 12:23

Tak to byl pořad: Nedej se plus - budeme-smet-do-lesa  -  na ČT2 z 18.9.2016 (odkaz mi nejde vložit). ale dá se to najít v archivu ČT.

http://www.ceskatele...me-smet-do-lesa


  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama