Přejít na obsah


Fotka

prvoaprílové keše


Nejlepší odpověď Roman_Jaromer , 02 duben 2016 - 6:18

Přesně jak to píše Trhač.

 

Docela mě překvapuje, jak může tolik lidí odsuzovat postoj, že by se mělo hrát podle pravidel.

Aprílový žertík by měl být jen na Apríla, ale měl by skončit.

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
193 odpovědí na toto téma

#181 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2016 - 21:20

Rozdíl je to velikej: já bych totiž, kdyby to nechali tak, měla k smazání jen jednu keš, kdežto ty bys musel volit mezi mazáním 60 logů a totálním bordelem ve statistikách :D.


  • 0

#182 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2016 - 21:44

Ale zase pokud by banovali ucet vsem tem, kteri logovali vic nez dve kese tak bys o tu srandu prisla :)
  • 0

#183 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2016 - 22:35

K tomu by nejspíš nedošlo, to by nás už zabanovali všechny a to by teprv byla prča :D!


Tento příspěvek byl upraven od Jacka: 23 duben 2016 - 22:35

  • 0

#184 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2016 - 7:25

Kdyby byla Zvedavka ve vedeni Groudspeaku tak zcela urcite ano :) :)
  • 1

#185 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2016 - 10:18

Přiznam se, že mi ta kauza taky přijde docela zajímavá, abych tak řekla "z psychologického hlediska" :D. Ale zarmoutím tě - na tu jednu experimentálně zalogovanou keš mi žádnej mail o smazání nedošel, prostě to překlopili na WN, takže kdo nepočítá body, ani si nemusel všimnout.

Ale tobě nikdo log nesmazal, tudíž ti ani nemohl přijít mail o smazání. Oni ti ten log jen zeditovali a o tom nikdy zpráva nechodila.

Navíc od určité doby ani nepoznáš, že byl log editován, ale to už je jiná.


  • 0

#186 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2016 - 17:54

Však já se tomu taky nedivim, jen kapku brzdím kolegu, kterej se tu už už škodolibě radoval z 60 mailů o smazání logu v něčí schránce.


  • 0

#187 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2016 - 22:42

Kdyby byla Zvedavka ve vedeni Groudspeaku tak zcela urcite ano :) :)

Dost děsivá představa - zcivilizovat jejich křečky by byla dost fuška. :D

Ovšem pro řadu kačerů by jen z takové představy mohla vzniknout těžká deprese. :rolleyes: O majitelích ani nemluvě, sice při konverzaci v roce 2013 se mi povedlo jednoho z nich rozesmát, ale asi by ho humor brzo přešel. B)


  • 0

#188 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2016 - 8:34

No, ono by jim asi neskodilo protáhnout poradne perka :D


  • 0

#189 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2016 - 9:16

Však já se tomu taky nedivim, jen kapku brzdím kolegu, kterej se tu už už škodolibě radoval z 60 mailů o smazání logu v něčí schránce.

 

Ne, to se ale mýlíš, já se z toho neradoval, já to pouze konstatoval. Navíc mylně, protože jsem si myslel, že to smáznou a ne jen změní na WN. Mě na celé téhle taškařici akorát náramně bavilo, jak jedna partička se souhlasem vlastníka celé hry si vesele a vtipně loguje a druhá díky své netoleranci a neschopnosti se na to podívat s patřičným odstupem a nadhledem kvůli tomu prudí. Jako to, že ty logy tam zeměmluv nechá, si ve svojí naivitě snad nemohl myslet vůbec nikdo a i kdyby, tak o co jde? - o nic. Hrajeme hru, která sice má nějaká pravidla, ale ta, jsou bohužel nevymahatelná. Proto tady ty debaty o tom, že si někdo (ne)oprávněně zalogoval pár keší a ukazování si něj prstem a vytváření jakýchsi pochybných seznamů, mě připadají úplně mimo...

Než se do mě zase někdo naveze, tak bych rád zdůraznil, že jsem pro dodržování pravidel. A je jedno, zda při hraní her, v silničním provozu nebo v normálním životě.


  • 2

#190 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2016 - 11:56

Po delší době jsem si přečetl fórum a koukám, někdo opět vytáhl toto téma, asi aby vydrželo do 1.5. Tak můj poslední příspěvek.

 

Od čeho je diskuzní fórum? Abychom si sdělili své názory. A každý žertík i aprílový se někomu může zdát super, někomu se může zdát pěkně blbý, protože motivuje lidi k podvodným logům. Takže klidně budu za prudiče pro některé lidi zde, když řeknu, že se mi podobné aprílové fórky nelíbí.

Stejně tak si myslím, že těžko brali ti, kteří logovali 2.4 a déle to také jako aprílový žertík. Stejně tak si myslím, že spousta lidí si myslela, že jim FI logy zůstanou, jinak mohli rovnou zalogovat WN a nemuseli logovat všech 66 keší. Je to jejich věc, blbý fórek taky fórek. A to, že se někomu líbí a jinému ne je snad normální. 


  • 10

#191 Five D

Five D

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2016 - 16:42

Tak taky přihodím názor. Uvidíme, jestli neskočí už na 11. stránku... 

 

Pamatuji se, jak jsme se jako malí vztekali, když nás někdo vyvedl aprílem. Ale od toho přece apríl je, ne?  ;)

 

Mně to přišlo jako docela vtipné, hravé a s nadhledem. Dokonce jsem si zahrál i to jedno wherigo. Nikomu se neublížilo, žádné zvíře nebylo utraceno, životnímu prostředí to snad taky nijak výrazně neublížilo. Snad jenom pár diskutujícím stoupnul tlak...  :D


  • 4

#192 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2016 - 15:30

je to marný, je to marný, je to marný.... ještě naposledy se ale pokusím

 

Takže klidně budu za prudiče pro některé lidi zde, když řeknu, že se mi podobné aprílové fórky nelíbí.

 

No, ale tímto ses do něj pasoval sám. Nikdo nikde nic nepsal o tom, že je někdo prudič jen kvůli tomu, že se mu ten fórek nelíbí. Psal jsem toto:

 

...jak jedna partička se souhlasem vlastníka celé hry si vesele a vtipně loguje a druhá díky své netoleranci a neschopnosti se na to podívat s patřičným odstupem a nadhledem kvůli tomu prudí.

 

a to teda promiň, ale to s tím, zda se ti ten vtípek líbí nebo nelíbí, nemá naprosto nic společnýho. A kupodivu to nemá ani nic společnýho s tím logováním. Je to narážka na ty silný slova o podvodným logování nenalezených keší o zápisech v logboocích který nikdy neexistovaly a vytváření různých konfidenčních seznamů a v neposlední řadě taky o těch řečech o nedodržování pravidel a to vše s tichým souhlasem groundspeaku. To je ten vopruz kterej mám na mysli a kterej si všechny ty nepřející a netolerantní brzdy mohly odpustit, tohle kdyby vytáhly po celé této akci, ve chvíli, kdy by tam ty FI logy zůstaly, tak neřeknu ani popel, ale tím že se začaly ozývat daleko daleko před tím, než vůbec kdo věděl vo co go, ze sebe (a doufám že nejen v mých očích) udělaly ještě navíc totální kašpary.

 

Stejně tak si myslím, že těžko brali ti, kteří logovali 2.4 a déle to také jako aprílový žertík. Stejně tak si myslím, že spousta lidí si myslela, že jim FI logy zůstanou, jinak mohli rovnou zalogovat WN a nemuseli logovat všech 66 keší. Je to jejich věc, blbý fórek taky fórek. A to, že se někomu líbí a jinému ne je snad normální. 

 
Myslíš třeba logy tohoto typu?
 
Spareribs?
Premium MemberPremium Member
 Caches Found6336
04/02/2016
Well, let's see what happens. 
April, april, hatsikideeee.
 
Buffypike
Premium MemberPremium Member
 Caches Found9512
04/02/2016
merry christmas
 
flower6871
Premium MemberPremium Member
 Caches Found1697
04/02/2016
TFTC from Germany 
 
The Dillon Gang
Premium MemberPremium Member
 Caches Found14589
04/02/2016
April Fool
 
Tak na těch je opravdu vidět, že to myslí smrtelně vážně a že "honí" body
 
Víš, problém je vlastně nejspíš v tom, že ti co prudili, po překlopení logů na WN zjistili, že prudili úplně zbytečně a že si vlastně groundspeak vystřelil i z nich. A teď to nemůžou skousnout, že jsou za pitomce...

 

 


  • 6

#193 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2016 - 20:54

Když to je těžké. Téma už bylo dávno zaváto časem, všichni na něj zapomněli. Jen my, moralisti, jsem už v klidu, každý sám, po setmění vytahovali vytištěné seznamy aprílových honibodských podvodníků a polévali je roztaveným voskem, zapichovali do nich jehly a vztekle po nich dupali.

A pak někdo, kdo je zcela nad věcí, téma opět vytáhl z hlubin.


  • 8

#194 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2016 - 23:19

Já si na tom vyzkoušel funkčnost mapky amerických států pro GeoGet(GGstat), zjistil že nám v GeoGetu chybí ještě jedna vlaječka (a doplnil ji).
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka