Přejít na obsah


Fotka

prvoaprílové keše


Nejlepší odpověď Roman_Jaromer , 02 duben 2016 - 6:18

Přesně jak to píše Trhač.

 

Docela mě překvapuje, jak může tolik lidí odsuzovat postoj, že by se mělo hrát podle pravidel.

Aprílový žertík by měl být jen na Apríla, ale měl by skončit.

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
193 odpovědí na toto téma

#21 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 17:30

Ano, vážím si těch, co hrajou tuhle hru férově a pokud jsem kvůli tomu závistivec, tak to mile rád přijmu.


  • 16

#22 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 17:47

Jacko jen směle do toho a nezůstal bych u jednoho logu...

Tak jako... já si nehodlam rozbordelit statistiky kvůlivá ňíkýmu aprílu, že jo :D. Řekla jsem, že to jdu zkusit ze studijních důvodů, což znamená, že zítra bude experiment v každém případě ukončen. Nicméně už teď můžu ctěnému publiku říct, že se mi neobjevil odznáček Měsíce, Jupitera ani oběžný dráhy, ale ňákýho blbýho státu v Emerice. Doufám, že ten taky po aprílu zmizí :D.


  • 2

#23 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 17:54

Tak jako... já si nehodlam rozbordelit statistiky kvůlivá ňíkýmu aprílu, že jo :D. Řekla jsem, že to jdu zkusit ze studijních důvodů, což znamená, že zítra bude experiment v každém případě ukončen. Nicméně už teď můžu ctěnému publiku říct, že se mi neobjevil odznáček Měsíce, Jupitera ani oběžný dráhy, ale ňákýho blbýho státu v Emerice. Doufám, že ten taky po aprílu zmizí :D.

 

Suvenyr po smazani logu nezmizi. Tedy jestli to uz nahodou neopravili, ale drive nezmizel. Taky bacha, aby nedoslo k archivaci a k zamceni listingu. V takovem pripade bys musela poprosit reviewera, aby ti log smazal.


  • 0

#24 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 17:57

Tak suvenýry se naštěstí dají skrýt, několik obzlášť hnusných mám skrytých už teďka :D. A revírníci jsou ochotní a hodní. Jsem docela zvědavá, co to zítra udělá.


  • 2

#25 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 542 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 18:15

No, pokud to po půlnoci zruší a všem smažou logy, budu to brát jako vtip, ale pokud ne, tak mi to přijde opravdu ubohé... :unsure:


  • 3

#26 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 18:28

Ano, vážím si těch, co hrajou tuhle hru férově a pokud jsem kvůli tomu závistivec, tak to mile rád přijmu.

Tak tady položím takovou skoro filozofickou otázku, zda je nefér logovat keše, na kterých se podílejí přímo z ústředí a mají pro ně takovou ne zrovna košer výjimku (taky se mi to dvakrát nepozdává).

 

Jinak samozřejmě logy a vše co se na ně nabaluje může určitě správce databáze smazat dost jednoduchým skriptem.

 

A napadá mne kacířská myšlenka, proti nám všem kdo se téhle taškařice nezúčastňujeme: zrovna tak jednoduchý by byl skript, který by nám smazal všechny logy podle hesla "Tak vám se náš aprílový žertík/dárek nelíbill, no tak tumáš" ! To by byl teprve apríl :D :o :ph34r: .


  • 6

#27 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 18:31

No, mi akorát přijde, že i tu diskusi o tý srandě bereme všichni nějak až příliš vážně :D.


  • 4

#28 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 19:09

Tak suvenýry se naštěstí dají skrýt, několik obzlášť hnusných mám skrytých už teďka :D. A revírníci jsou ochotní a hodní. Jsem docela zvědavá, co to zítra udělá.

Já jsem si díky tomu alespoň odladil skript pro zobrazování mapky USA ve statistikách. A zítra se uvidí.
  • 4

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#29 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 19:20

Já pořád nechápu, co na tom všem vadí? Každej ať si to hraje podle sebe... jestli mám o pár bodů víc nebo míň, dyk je to úplně jedno, na tom přeci svět nestojí... Ty body jsou navíc jen virtuální, žádný výhody nepřináší, tak o co jde? Přejte jim to, anebo si to zalogujte taky. A zítra třeba zjistíte, že to celý byl jen super joke a že váš log zmizel a že jste svůj čas nad tím trávili naprosto zbytečně... potom to teprve bude správnej aprílovej fór.


Tento příspěvek byl upraven od ReVIZ: 01 duben 2016 - 19:35

  • 1

#30 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 20:03

Ano, vážím si těch, co hrajou tuhle hru férově a pokud jsem kvůli tomu závistivec, tak to mile rád přijmu.

 

Mohl bys nám, co je nám závist cizí, prosím osvětlit význam tohoto slovního spojení? Ať to čtu jak to to čtu, tak mi to smysl tvého slovního spojení naprosto uniká. Ty jsi závistivec proto, že si někoho vážíš? Ty jo, tak buď hulíš fakt dobrej matroš, nebo seš zralej na hospitalizaci někde na psychině. To bude schíza jak vyšitá...

 

Je super, že tady máš plno příznivců, kteří dokáží ocenit sebevětší kravinu kterou napíšeš...


  • -4

#31 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 578 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 20:16

Je to prvy april. Vadi vam to?
DT? Iste , ale kolko uz tu bolo serii kvoli DT kde D4T4 bolo vo vyske 1.5 m a nikto nekritizoval.
Ked sa vam nepaci tak si to nevsimajte, aspon urobili pekny obrazok, tusim saturn.
  • 0
Balin50

HW: Sansung S22 + ADrake+, Garmin Monterra

#32 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 20:22

Mohl bys nám, co je nám závist cizí, prosím osvětlit význam tohoto slovního spojení? Ať to čtu jak to to čtu, tak mi to smysl tvého slovního spojení naprosto uniká. Ty jsi závistivec proto, že si někoho vážíš? Ty jo, tak buď hulíš fakt dobrej matroš, nebo seš zralej na hospitalizaci někde na psychině. To bude schíza jak vyšitá...

 

Je super, že tady máš plno příznivců, kteří dokáží ocenit sebevětší kravinu kterou napíšeš...


:D Jaké příznivce myslíš? Můžeš je vyjmenovat? Patrně toho víš víc než já a nebo střílíš od boku. Vysvětlení? To je jednoduché. Odpovídal jsem ti na to že nazýváš, ty kterým se tohle nelíbí, závistivci. Nic víc za tím nehledej. Ono za tím totiž nic jiného není.


  • 2

#33 panprezident

panprezident

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 21:02

Jestli někomu vadí, že si nějaký Jarda z Mongolska na apríla připsal pár bodíků za neobjevené keše (když to schvaluje samotný GS), tak opravdu takovým lidem nezávidím, nechtěl bych být v jejich kůži. Jejich život musí neskutečně depresivní.  :)


Tento příspěvek byl upraven od panprezident: 01 duben 2016 - 21:02

  • 5

#34 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 590 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 21:27

Tak kdo to tady rozštípne a zaloguje to všechno? Zatím se ani největší obhájci neodhodlali...


  • 0

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#35 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 21:29

Měli dát cache na atmosférický sestupový modul sondy Galileo. Ať si to ( https://cs.wikipedia...i/Sonda_Galileo) někdo zaloguje, jestli na to má!


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#36 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 21:39

Aprílové drama jsem nečekal :D
  • 3

#37 ptacopysk

ptacopysk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 21:45

Já pořád nechápu, co na tom všem vadí? Každej ať si to hraje podle sebe... jestli mám o pár bodů víc nebo míň, dyk je to úplně jedno, na tom přeci svět nestojí... Ty body jsou navíc jen virtuální, žádný výhody nepřináší, tak o co jde? Přejte jim to, anebo si to zalogujte taky.


Já třeba pořád nechápu, proč tu všichni používají pojem "body"? Vždyť v profilu všichni máme počet nalezených keší, nikoliv počet bodů. Možná to bude proto, že geocaching není soutěž v tom, kdo zaloguje víc keší. Alespoň primárně ne (ačkoli chápu, že jsou kačeři, které baví hrát geocaching ve smyslu "nasbírat víc bodů než ostatní").
  • 7

#38 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 21:54

Ja jsem si to postupne v praci zalogoval, jak jsem dnes mel cas tak misto lusteni do zasoby jsem si cetl tyhle srandicky... dost dobre to bylo... :) Jestli mi to nechaj, nechaj, jestli ne, ne. Je mi to celkem sumak.... nebot pivo mi za to nedaj ani v jednom pripade... hehe.


  • 5

#39 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 22:21

Podlehl jsem zvědavosti, co se s tímto výtvorem bude dít a zalogoval si zkusmo jednu EC bez podmínek - GC6E3D0. Zítra se uvidí.


  • 0

#40 Str.Fido

Str.Fido

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 22:28

Normalne tu nepisu, jen ctu a sbiram rozumy, ale tohle mi fakt neda...
Decka neblbnete, dyt je to sranda... Mam vic nez ty, nemam, byl jsem tam, nebyl.... atd, atd... Je to od GC forek na aprila, jestli to rano zmizne nebo ne, dyt jde vo ho... ja sem to cely lognul (nestydim se, neprijdu si mene cenny, ani u nas nezlevnili pivko) ale me oko zahledlo mapu vybarvenou o 19 statu, mrkl jsem na grafiku 26 suvenyru a jako sranda se mi to libi...
  • 5




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama