Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

project GC


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
34 odpovědí na toto téma

#21 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2016 - 20:52

Se dějí i divnější věci, odlovil jsem keš kvuli měsící/roku založení. Keš se započetla mezi nalezené, ale v tabulce ve statistice se příslušné okénko nezaplnilo. Přitom však nástroj, který chybějící kombinace vyhledává, již příslušnou kombinaci započetl a tudíž ji nevyhledával. Během týdne se ale vše srovnalo.


  • 0

#22 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2016 - 20:58

je to poslední dobou takové nekonzistentní


  • 0

#23 Kub4

Kub4

    acrophobiac :)

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2016 - 22:56

Na project-GC je také možnost manuální aktualizace: Support -> Self-support -> Refresh number of finds.

 

Lze to použít jednou týdně, když člověk potřebuje...


  • 7

You are leaving the map zone database. You are on your own, Claire.


#24 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2016 - 17:05

Na project-GC je také možnost manuální aktualizace: Support -> Self-support -> Refresh number of finds.

 

Lze to použít jednou týdně, když člověk potřebuje...

Super, pomohlo! Chyběl mi jeden nález z minulého týdne a přitom nebyl poslední. Tímto zásahem se počet nálezů srovnal. Díky


  • 0

#25 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2016 - 18:17

Dobry, o tomhle jsem nevedel. Je tam tech funkci vic. Ty obecny nastroje jsou dost drsny, soude podle casu jak dlouho to trva. Ale je tam i aktualizace podle konkretniho GC kodu, kdyz vime kde ta chyba je. To tomu serveru nijak zasadne neublizi a pokud vim kterou updatovat, je to mnohem setrnejsi a vysledek je stejnej. Navic to updatne nejen pocet nalezu, ale vsechno ostatni taky. Vcera vecer jsem to zkusit a dnes uz to tam mam, dokonce ve vsech statistikach ktey jsem zkousel. Dik za tip.


  • 0

#26 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2016 - 22:06

Super možnost, díky za rozšíření obzorů. Už mám statistiky OK. :)

Dala jsem variantu počet nálezů, přece jen proti Modrákovi jich mám pár, když počítáme zalogované. Loni jsem moc nelogovala a nějakých 100 - 150 keší už asi ani logovat nebudu, i když......odlovené jsou, jen mám obavy, aby měli owneři ještě logbooky.


  • 0

#27 astr443

astr443

    Peter

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2017 - 11:36

Ahoj, pred pár dňami som zistil, že štatistiky na Project GC mi ukazujú o jeden nález menej ako na geocaching.com. Dal som aj manuálny prepočet podľa príspevku od Kub4, ale nepomohlo to. Neviete ako mám vyhľadať, ktorý z nálezov sa mi "stratil" na Project GC? Dá sa tam nejako vylistovať zoznam nájdených keší? Ďakujem.


  • 0

#28 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 884 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2017 - 12:09

Zkoušel ses podívat, jestli nemáš náhodou nějaký duplicitní FI log přes Profil->Najít špatné logy? A máš tam poslední odlovenou keš? Já i po manuálním přepočtu dle Kub4 tam mám poslední z 6.1.2017, takže mi tam chybí 4 později nalezené kešky oproti gc.com.


  • 0

#29 astr443

astr443

    Peter

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2017 - 13:15

Kontrola duplicitného logu bolo to prvé, čo som urobil, ale nemám. A poslednú odlovenú cache mám podľa PGC zalogovanú, rovnako ako aj všetky od začiatku roku (kontroloval som na Live Map s vypnutými nálezmi). Ten rozdiel jednej cache som si všimol tak pred 2-3 dňami, ale najprv som si myslel, že som len nestihol zalogovať pred aktualizáciou štatistík. Ale rozdiel "-1" tam je stále - aj po aktualizácii nasledujúci deň.


  • 0

#30 HloupyTlustoch

HloupyTlustoch

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2017 - 13:57

astr443: Co jsem se dival, tak za to jednoznacne muzou Earthcache. Kdyz se podivas na svuj profil na geocaching.com a project-GC, uvidis tam ten jednocisleny rozdil. Predpokladam, ze za to nejakym zpusobem muzou tyhle 2 cache: GC14E7R a GC468A1, ale krk bych za to nedal.

Edit: tak se omlouvam, je to tahle cache s nejvetsi pravdepodobnosti: GC2GYH4

Tento příspěvek byl upraven od HloupyTlustoch: 17 leden 2017 - 19:23

  • 1

#31 astr443

astr443

    Peter

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2017 - 22:54

Vďaka za analýzu! Naozaj sa tá keška nezobraje na Live Map - ani ako nájdená, ani ako nenájdená. Je to tak len u mňa? Počkám na zajtrajší update štatistík a ak sa to nezmení, tak im napíšem.


  • 0

#32 astr443

astr443

    Peter

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2017 - 12:52

Tak ani po dnešnom update štatistík sa počet nedorovnal, ale na stránkach PGC (Support) som si všimol text:

 

Due to the winter holidays we are way behind with support. We are trying our best to catch up again. We have also recently seemed a lot of issues where users are missing 1, 2 or a few of their finds. This issue has been tracked down and we are working on syncing up the data again.

 

Neviem, či tam bol aj včera, ale o probléme už zjavne vedia a tak ho snáď čoskoro odstránia.


Tento příspěvek byl upraven od astr443: 18 leden 2017 - 12:52

  • 0

#33 astr443

astr443

    Peter

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2017 - 12:40

Tak hlásim, že po dnešnom update štatistík, mi už počty nálezov súhlasia. Neviem ako ostatným, ktorí s tým tiež mali problém...


  • 1

#34 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2022 - 22:03

Nevím, jestli je na to nějaké lepší vlákno, zkusím to tady:
Kdysi se na projectu statistiky počtu nálezů čehokoliv ukazovaly barevně jednotlivé roky. Dnes tam je jedna modrá čára jako celek. Nevíte, zrušili tohle dělení po letech úplně a nenávratně nebo existuje někde nějaká možnost, o které nevím, si to přepnout?


  • 0

#35 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2022 - 8:33

Aj mne to chyba, ale uz je tomu asi dva roky co to zmizlo...

Nevím, jestli je na to nějaké lepší vlákno, zkusím to tady:
Kdysi se na projectu statistiky počtu nálezů čehokoliv ukazovaly barevně jednotlivé roky. Dnes tam je jedna modrá čára jako celek. Nevíte, zrušili tohle dělení po letech úplně a nenávratně nebo existuje někde nějaká možnost, o které nevím, si to přepnout?


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama