Přejít na obsah


Fotka

Nový geocoin SNĚŽKA


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
35 odpovědí na toto téma

#1 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 542 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2016 - 19:17

Milí kačeři,

rád bych vám touto cestou představil nový netradiční Geocoin SNĚŽKA, který jsem navrhl ve spolupráci s GeoCoin4you. Jak už z názvu vyplývá, tématem coinu je naše nejvyšší hora Sněžka (1603 m n. m.). Nejedná se však o klasický geocoin! Jelikož je Sněžka významná, rozhodl jsem pro netradiční pojetí - kulatý geocoin s ,,otvorem“ místo oblohy nad masivem Sněžky, celý vrchol tím tak více vynikne než u klasického GC. Motivem kromě samotné Sněžky ve3D provedení bude také symbol Krkonoš - hořec - též ve 3D na zadní straně. Průměr geocoinu je 55 mm.

A jak ho získat?
Jednoduše! Na stránkách geoCoin4you.com je vytvořen projekt, kde ho můžete podpořit. Pokud se najde dost lidí, kteří si coin koupí, bude vyroben! Prosím, sdílejte tuto informaci a řekněte o něm přátelům. Sněžka si vlastní geocoin zaslouží a já doufám, že se najde dost lidí, kteří ho podpoří!

Více informací naleznete na:
http://geocoin4you.com/cz/project/40-geocoin-snezka

Přiložené miniatury

  • Sněžka coin 3.jpg

Tento příspěvek byl upraven od M13JP: 04 květen 2016 - 19:17

  • 3

#2 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2016 - 7:41

pěkný, hned jsem si objednal ...

 

Nutno ještě podotknout, že poštovné 95,- Kč je tedy síla :angry:


Tento příspěvek byl upraven od mikeant: 05 květen 2016 - 8:57

  • 1

#3 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2016 - 9:46

Pěkný, ale objednám pouze supermegalimitovanou edici :D

Jde ještě o coin nebo to už je business plán na startupu?


  • 0

#4 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2016 - 9:53

Coin jsem objednal, aby se jím taky mohli pokochat nálezci v keších. Jen bych taky chtěl vidět poštu, co přepravuje doporučené bublinkové obálky za 95 Kč.


  • 0

#5 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2016 - 9:57

Teď mi přišlo do mailu potvrzení objednávky. Ono je potřeba platit v eurech? Pokud ano, cena se ještě zvýší poplatkem bance.


  • 0

#6 mikisi

mikisi

    Advanced Member

  • Administrators
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2016 - 10:52

Objednávky neni potřeba platit v eurech - tobě přišlo potvrzeni v eurech? Jestli to tak je prosim pošli mi ten mail na geofashion@geofashion.eu - podívám se kde se stala chyba.

 

Poštovné je 95,-Kč - což k cenám je naprosto běžná výše poštovného. Zásilky doručuje dopravce GLS. Českou poštu po skušenostech z kvalitou doručování nevyužíváme.


  • 0

mikisi.png


#7 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2016 - 11:03

Přeposláno. Když to nedoručuje pošta, tak pak je cena jasná.


  • 0

#8 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 490 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2016 - 13:12

Přeposláno. Když to nedoručuje pošta, tak pak je cena jasná.


Dovolim si pripojit poznamku k cene doruceni. Nedavno jsem si nechal poslat zbozi a zvolil jsem CP.Cena doruceni 60kc. Cena za platbu dobirkou 40kc. Tedy dohromady 100kc. Bohuzel takova je v doucasne dobe cena.
  • 0

#9 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2016 - 14:08

Dovolim si pripojit poznamku k cene doruceni. Nedavno jsem si nechal poslat zbozi a zvolil jsem CP.Cena doruceni 60kc. Cena za platbu dobirkou 40kc. Tedy dohromady 100kc. Bohuzel takova je v doucasne dobe cena.

Nojo, ale zde o dobírku nejde. Krom toho existuje spousta dalších levných možností, jak nevyužít ČP a zároveň kačera nezruinovat (ono provozovateli jaksi na ceně nezáleží, stejně to zaplatí odběratel). Co třeba uloženka, zásilkovna aj.? Když si představím coin za 200 a k tomu polovinu poštovné... brrr.


  • 3

#10 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 853 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2016 - 16:05

Ja posilal ceskou postou doporucene psani jako zasilku R, to je neco jako maly balicek do urcitych rozmeru a do te velikosti se urcite vejdou minimalne dve krabicky cigaret a stalo to 36kc. Druhy den to kamarad mel. Bylo to i s nejakou slevou diky jejich karticce, ale jeji zrizeni nic nestoji.

Tento příspěvek byl upraven od DogVader: 05 květen 2016 - 16:06

  • 1
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#11 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 542 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2016 - 17:31

Chtěl bych všem poděkovat za podporu projektu GC Sněžka, nyní už má 10%. Velmi si této podpory vážím a jsem rád za všechny pozitivní reakce, které jsem obdržel.

Dále bych chtěl všechny poprosit, aby se ve svých příspěvcích drželi tématu a neodbočovali k jiným tématům. Děkuji.

Díky za podporu a prosím, sdílejte a řekněte o tom svým přátelům.


  • 0

#12 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 542 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2016 - 17:49

Tak GC už má podporu 27%!

Moc děkuji všem, co ho podpořili a prosím další, aby neváhali, a pokud se jim GC alespoň trochu líbí, podpořili ho koupí. Vzhledem k mnoha dotazům opakuji, že O PENÍZE NEPŘIJDETE! V případě výroby vám bude GC zaslán, v opačném případě vám všechny peníze budou vráceny. Není čeho se bát... Díky za podporu!


  • 0

#13 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 542 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2016 - 18:11

Hurá! Bylo dosaženo více jak 50% podpory!!! Všem za to moc děkuji, přispívejte prosím dál.  :)


  • 2

#14 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2016 - 19:29

Hmmm jedna drobnost chtělo by to tam mít možnost zadat dodací adresu i pro dopolední dodání. GLS jezdí běžně do sousedních firem, tak aby to nahodili případně do firmy a nemuselo se to někde nahánět :D


  • 0

#15 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 542 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2016 - 18:16

Pomalu, ale jistě GC se blíží ke zdárnému konci. Aktuální podpora je 71%, to znamená, že pro úspěšné dokončení projektu stačí už jen zakoupit 29 ks!!! Podpořte projekt, prosím. Děkuji všem!


  • 0

#16 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 542 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2016 - 20:18

Díky všem za podporu, v této chvíli k dosažení plného počtu chybí už jen zakoupit 16 kousků! Tak neváhejte a objednávejte, kompletní sada už je téměř vyprodaná, zbývají už jen 3... Díky moc.


  • 0

#17 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 542 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2016 - 14:24

Blížíme se do cíle, tak kdo si objedná ještě 5 GC potřebných k dosažení 100%? :)

(Objednávat je samozřejmě možné i po překročení limitu 100%.)

Geocoin Sněžka


  • 0

#18 Kas.

Kas.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2016 - 22:43

A po dosažení cíle by to chtělo Ještěd :-)


  • 0

#19 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2016 - 23:15

Ještěd už byl na geocoinu České rozhledny. Ten můj projel celé tři keše, než byl ukraden. Druhý v sérii, Říp, už na tom byl lépe. Keší projel dvanáct až na Slovensko a tam ho šlohnul asi medvěd.


  • 2

#20 Kas.

Kas.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2016 - 12:10

Právě že už byl a nejde koupit. Určitě by ho dost lidí bralo.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama