Přejít na obsah


Fotka

Konec Geocaching Live app pro Windows Phone

groundspeak

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 Millanu

Millanu

    Millanu

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2016 - 18:00

Ty jo, sem ani netušil co všechno je na to hledání keší s telefonem na  Androidu potřeba.

.
To já taky ne.A já hlupák používám jen C.geo a navíc jsem s ním spokojenej.
  • 0

#22 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2016 - 19:13

Nechápu, proč se k Widlím v telefonu mají takovou potřebu vyjadřovat "Androidisti" (všeobecně - nejen tady). Jak jsem psal, měl jsem Android, teď mám Lumii s W-10 a nemám pocit, že by mě cokoliv chybělo... Jde jen o to, chtít se naučit s tím pracovat...

Používal jsem c:geo, teď používám podle nálady střídavě maaloo a Geocaching Pro. Rozdíl v tom nevidím.

 

Pokud by mě služební telefon s widlema štval, tak bych si prostě koupil soukromej telefon s Androidem a bylo by to vyřešené. Ale ten důvod tady není...   ;)


  • 2

#23 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 969 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2016 - 21:15

Pro mě jako člověka, který z jedněch mobilních vidlí přešel na Androida má tehle systém jednu exkluzivní až monopolní výhodu. A tou je možnost používat bez nějakých synchronizačních procesů geogetí databázi. Z PocketDrake (winMobile) jsem přešel na aDrake a dokud HaLuMa nepředělá/nedodělá GeoGet aby běhal na Win10Phone,nebo jak se to jmenuje, tak je pro mě Android jasná volba. A to i kvuli Locusu. Nebo mě někdo z Win nebo MacOS komunity poučí o tom, že pro tyhle systémy existuje ekvivalentní náhrada?? Ano, jsem zhýčkaný.


  • 0

#24 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2016 - 21:56

Ne, neexistuje, ale žít se s tím dá a po pravdě vůbec netrpím (v přírodě na výletech používám otřískanou offline navigaci Oregon300, ve městě cestou do/z práce spíše mobil s WP a appkou maloo). Stage tam mám, vyluštěné finálové souřadnice taky.... (Android jsem měl loni asi 4 měsíce a zůstal by, nebýt toho, že firma mi věnovala telefon s tak otřesným HW, že to nešlo požívat - nečitelný display, GPS co se nechytne občas ani za 10 minut... letělo to dětem na hraní a koupil jsem si WP)

A většinou si dělám stejně aspoň malou přípravu, pokud někde jsem náhodou a mám čas, tak mobil dostačuje libovolný.
Asi tak..

Ale jsme trochu OT.

Pro mě jako člověka, který z jedněch mobilních vidlí přešel na Androida má tehle systém jednu exkluzivní až monopolní výhodu. A tou je možnost používat bez nějakých synchronizačních procesů geogetí databázi. Z PocketDrake (winMobile) jsem přešel na aDrake a dokud HaLuMa nepředělá/nedodělá GeoGet aby běhal na Win10Phone,nebo jak se to jmenuje, tak je pro mě Android jasná volba. A to i kvuli Locusu. Nebo mě někdo z Win nebo MacOS komunity poučí o tom, že pro tyhle systémy existuje ekvivalentní náhrada?? Ano, jsem zhýčkaný.


Tento příspěvek byl upraven od dejwy: 14 červen 2016 - 5:23

  • 0

#25 Mates-K1

Mates-K1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2016 - 11:40

Za mě v rychlosti: 3x telefon s Androidem, nyní WP a k návratu mě nikdo nedonutí.V mém okolí má mobil s WP podstatně víc lidí než je udávaný průměr, řekl bych tak 6 %.

 

Ale teď k aplikaci pro GC, i když možná trochu OT:

Na WP používám Geocaching Pro a zobrazují se mi i prémiové kešky, byť nejsem PM člen. Mají přesné souřadnice (tj. dají se odlovit - prakticky vyzkoušeno), nenačte se listing + podrobnosti + logy a nejdou zalogovat. Máte někdo podobnou zkušenost?


  • 0

#26 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2016 - 6:12

Potvrzuji ze v Geocaching Pro jsou vidět i PM keše pro BM členy. Souřadnice PM keši jsou znepřesněny, otázkou je zda o tolik, aby nešly nalézt.
  • 0

#27 Mates-K1

Mates-K1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2016 - 9:43

Souřadnice PM keši jsou znepřesněny, otázkou je zda o tolik, aby nešly nalézt.

Z vlastní zkušenosti myslím, že tak maximálně 20 - 30 metrů.


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:groundspeak

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama