Přejít na obsah


Fotka

Projekt Copytagy zdarma


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
46 odpovědí na toto téma

#21 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2016 - 14:00

V daních se nevyznám, ale mám tušení, že do deseti tisíc ročně si můžeš vydělat bez čehokoli. Nemyslím si, že vyrobí pět set kopií za rok.

bylo to "dohoda o provedení práce" od x zaměstnavatelů do souhrnné výše 10 000, měsíčně. daně odvede "zaměstnavatel" a nikde se to potom neobjeví.


  • 0

#22 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2016 - 14:30

Kredit navýšen o jeden bodík za PCH??A, majitel ze zahraničí do projektu nezadával, zkontrolujte prosím zda jste se někdo nepřepsal.


  • 0

#23 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2016 - 6:11

V daních se nevyznám, ale mám tušení, že do deseti tisíc ročně si můžeš vydělat bez čehokoli. Nemyslím si, že vyrobí pět set kopií za rok.

Asi si nekoupil gravírovačku, aby vyráběl pouze sponzorované copytagy :) Ale umím si představit návštěvu z FÚ v jakémsi reklamním studiu U Tiskaře: "Dobrý den, zjistili jsme na internetu (popř. máme udání), že vyrábíte také nějaké copytagy, můžete nám k tomu ukázat podklady?"


  • 0

#24 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2016 - 14:54

Tak první moji dva znovuzrozenci byli vhozeni do kešek. Do tradiček, tak doufám, že se brzy zase rozjedou. Jestli to lidi budou přenášet, tak na obnovu toho mám desítky. :-)


  • 2

#25 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2016 - 16:43

V první várce bylo vyrobeno 130 copytagů, z toho jeden originál se do té doby objevil a jeden podle logů leží v nějaké T5 keši v zahraničí kterou už pár let nikdo nenavštívil. A u třetího nastal problém že jej web odmítal vytáhnout z kolekce ve které byl. Zbytek jsme rozvezli po okolních keších, v maximální počtu dva copytagy na keš u našich keší. Že by to lidé nepřenášeli se nebojím, spíš se bojím že se něco ztratí hned v první keši - třeba o copytagu umístěném v keši Walking Trailu není jediná zmínka, ač keš navštívilo už pět lovců.


  • 1

#26 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2016 - 18:21

Pokud jde o toho cestovatele v kolekci, tak staci, aby vlastnik odskrtnul, ze je collectible a bude z kolekce hned venku (https://goo.gl/photos/MZXSFti7oQ3DrnGZ6). Ona je to teda hlavne hovadina mit to zaskrtle u vypusteneho predmetu.


  • 3

#27 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2016 - 17:55

Jelikoz stale neni dostatek kodu na vyrobu druhe varky, posunuji tema nahoru.
  • 0

#28 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2016 - 18:02

Ač si to někteří nemyslí, projekt stále funguje a včera jsem dokončil rozvoz další várky copytagů. Není o něj však tak velký zájem, aby to všechno "jelo". Tím nemyslím sponzory, ale to, že naplnit web padesáti kódy ztracených předmětů trvalo půl roku. Během tohoto půl roku několik kačerů zapomnělo že do projektu něco vkládalo, nebo jim připadlo že projekt nefunguje a kódy si využili nějak jinak. Proto jsem se rozhodl, že (aspoň na nějakou dobu) bude "cílem" k výrobě, namísto padesáti kódů, datum. Do počtu to budu doplňovat předměty věnovanými cystické fibróze, kde mě majitel účtu ohledně copytagů oslovil již při spuštění projektu, nicméně jsem jej tehdy odmítl pro počet ztracených předmětů, který převyšuje stovku. Momentálně dávám uzávěrku na konec roku, následně bude termín dvou nebo tříměsíční.


  • 2

#29 PabloM64

PabloM64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2016 - 8:22

Zajímavá myšlenka.
Tak jsem taky přispěl jedním kouskem, který se již více než 5 let nepohnul z místa.


  • 0

#30 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2016 - 8:27

Já už KRONovi přispěl několika kousky, opravdu všechno vyrobil, rozvezl a všechno putuje dál. Na některé copytagy lidi dali i přívěsky. Doporučuju všem.


  • 2

#31 pet4u

pet4u

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2016 - 8:34

Na tenhle projekt jsem narazil náhodně při procházení kešek v okolí Jablonce. Přijde mi geniální a je chvályhodné, že někdo takový nápad dostal a ještě ho skoro zadarmo provozuje. Nechápu lidi, kteří jen kritizujou a sami nic nikdy neudělali.

 

Já osobně ho zatím nevyužiju, mám jen jedno "ztracené" TB, které leží u jednoho školáka někde v šuplíku a třeba ho i někdy vypustí. Spíš by mě zajímalo udělat kopie tagů, které jsem někdy někam vložil a tam se ztratily - bohužel pár takových je:-( Jenže ty nejsou moje, tak to podle Tiskařových pravidel nejde. Přesto si myslím, že by jejich ownery potěšilo, kdyby jejich cestovatelé znovu ožili.

 

Díky za tenhle nápad!!!!! :-)


  • 0

#32 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2016 - 10:00

Člověk si právě nemůže být jistý, zda by to jejich ownery potěšilo. Někdo prostě vypustil originál a pokud se originál ztratí, tím je pro něj konec putování. Můžeš jim poslat odkaz na projekt, aby se rozhodli sami.


  • 1

#33 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2017 - 18:29

Mám tu pár přívěsků, takže k příští várce bych snad mohl i něco připnout. Pokud bude přes padesát kódů k výrobě, může to jít do výroby klidně už v únoru.
  • 0

#34 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2017 - 9:58

Když ti budou chybět kódy, stačí říct, mám jich pořád ztracených víc než dost. Tak jsem tam něco nasypal, snad to už těch padesát dá. Kredit dobiju. :-)


  • 0

#35 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2017 - 18:18

Ve frontě je momentálně 23 kódů (bez ověřování platnosti kódů a majitelů), jsme tedy ještě pod polovinou.


  • 0

#36 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2018 - 13:48

Téměř po roce jsem projekt opět otevřel. Aby se všechno povedlo, je potřeba tam do konce měsíce nasypat aspoň padesát kódů ztracených předmětů. Jestli se to povede, to už záleží na vás.

Připomínám odkaz: vypatlator.cz/copytag


  • 0

#37 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2018 - 17:37

Kdosi zadal k výrobě kód RXAFFF, který však žádnému předmětu nepatří. Pokud si to někdo vybaví, ať tam napíše znovu kód správný.


  • 0

#38 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2019 - 10:39

Po roce a pár měsících k tomu je opět na čase to na chvíli spustit.

Adresa: vypatlator.cz/copytag

Formulář bude funkční minimálně do neděle, maximálně do pondělí devátého. Pak to půjde do výroby, bude-li potřebný počet kódů. Minimum pro výrobu od výrobce je 50ks. Můžete to tedy všude sdílet, ať to dopadne jak má.


  • 0

#39 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2019 - 16:42

Padesát kousků již máme, formulář v 19:00 pozastaven.

Poznámka: Někdo zadával místo trackovacích kódů kódy referenční. TB5VCW a TB5VDW tedy nebude vyrobeno, protože nemám tušení, k čemu to patří a koho kontaktovat.


Tento příspěvek byl upraven od KRON family: 08 září 2019 - 18:07

  • 0

#40 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2019 - 8:18

Zrovna bych jeden copy TB potřeboval. Nějak jsem si nevšiml, že je vlákno znova otevřeno. No moje chyba, tak příště.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama