Přejít na obsah


Fotka

Stator 1.4.1


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
705 odpovědí na toto téma

#261 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2017 - 11:53

function extractHostname(url) {
    var tmp = document.createElement('a');
    tmp.href = url;
    var hostname = tmp.hostname;
    return hostname;
}

function isGeocachingDomain(url) {
    if (url == "www.geocaching.com"
        || url == "geocaching.com"
        || url == "www.groundspeak.com"
        || url == "support.groundspeak.com"
        || url == "wiki.groundspeak.com"
        || url == "groundspeak.com"
        || url == "www.waymarking.com"
        || url == "waymarking.com"
        || url == "coord.info") {
        return true;
    }

    return false;
}

Hákovat to asi nebudu.


  • 0

#262 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2017 - 14:03

Jak vidno, jsou tam testy na přesnou shodu, takže hákování nepůjde. Budeš se muset smířit s kliknutím na okýnko... ;)


  • 0

#263 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2017 - 8:12

Jasně, okýnko se ukáže i když někdo v logu dá odkaz na něco mimo servery GS. A je dost běžné, spousta serverů si takto chrání svůj prostor. Smysl to asi má, když chtějí zabránit tomu, aby někdo napodobil jejich design a udělal své stránky, které by se jevily jako oficiální. Třeba ... no třeba stránky s vlastní statistikou.

 

Ale jinak. Lze nějak přejmenovat profily ve Statoru, nebo nastavit jiný profil jako výchozí? Asi to udělám mimo Stator, přejmenováním složek, ale aby to pak fungovalo. Udělal jsem si další profil, abych si nerozbil původní, z něj teď dělám statistiky, a když se přihlásím do Statoru, upravuju pořád automaticky ten původní.


  • 0

#264 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2017 - 9:57

Výchozí je podle nicku, ostatní můžeš poobrábět na úrovni adresářů. Běžně to používáme tak, že výchozí profil je na testování. Ostrou statistiku máme v jiném profilu a její generátor pouštíme v dávce. Aby se to nepletlo na toolbaru, mám tam jen jednu šedou ikonku s ostrým generátorem a barevnou na konfigurátor. A ve výchozím profilu si nechávám opravdu jen pár modulů s posledním testováním, abych si to nepletl s ostrou statistikou.

 

P.S.

Zpočátku se mi taky zdálo, že výchozí profil by se měl dát konfigurovat, ale Gord mne přesvědčil a už jsem s tím zajedno... :)


  • 0

#265 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2017 - 10:04

Profil je v podstate jen jmeno adresare ve Stator\Profiles. Takze prejmenovat profil muzes prejmenovanim adresare. Stejne tak muzes profil i zkopirovat nebo smazat (i kdyz na to jsou i pripravene cudliky).

 

Ja dokonce nemam na toolbaru zadnou sedivou ikonku Statoru pro generovani statistiky. Volam to v davce pro Combine az pote, co si davkou treba aktualizuji nalezy na vlastnich kesich. Stejna davka mi statistiku dava na FTP, takze to mam vsechno na jedno kliknuti a mam jistotu, ze nezapomenu udelat zadny krok.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#266 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2017 - 10:30

To dělám taky tak, plánuju ty šedivé čudlíky smazat. Ale když chci upravit statistiku, přes ikonu na toolbaru volám Stator. Proto chci mít aktuální profil jako implicitní, což teď nemám.


  • 0

#267 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2017 - 11:21

Jak psal Erik - implicitni je vzdy profil pojmenovany podle vlastnika definovaneho v Geogetu. Takze pokud mas v GG nastaveno mpik, pak je take implicitni profil pojmenovany mpik.

 

EDIT: ale prave kvuli pokusum a tomu aby se zabranilo nechtenym zmena v "provoznim" profilu, to mam tak, ze implicitni profil pouzivam jako testovaci a obsahuje vzdy jen kousek statistiky. Teprve kdy to dostanu do stavu, jaky se mi libi, pronesu to do provozniho profilu. Tem nenim vyjimecne, zatimco pokusy delam docela casto.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 04 duben 2017 - 11:24

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#268 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2017 - 15:04

Nicméně nic ti nebrání postupovat přesně opačně - ostrou statistiku mít v profilu mpik a vedle toho mít patnáct testovacích. Jediné, co nemůžeš, je nastavit si jako defaultní profil jiný, než máš nick.


Tento příspěvek byl upraven od kiReGPS: 04 duben 2017 - 15:04

  • 0

#269 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2017 - 6:22

To je právě to, co jsem chtěl udělat. Ale není to tak důležité.

Ale poslední otázka: vím, že existuje možnost poslat oknu zprávu, aby se samo odkliklo, nebo zavřelo. Se zprávami Windows jsem kdysi pracoval, dokázal jsem okna ovládat programově, ale je to už dávno a vím, že to není nic jednoduchého. Vidím jeho použití v jedné ukázkové dávce a jedině bych ho odtud mohl zkopírovat, protože ta hromada parametrů mi nic neříká.

Nebude ale jednodušší z toho skriptu, co nahrává na Geocaching.cz to potvrzovací okénko vyhodit? To je jediné, co zastavuje dávku a musí se potvrdit, aby dávka pokračovala. Nekoukal jsem ale, jestli je to také externí skript, dodaný se zdrojákem, nebo jestli je to nějak zakomponované do Geogetu.


  • 0

#270 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2017 - 6:57

Tohle je spis do vlakna Combine, ale odpovim...

 

Je to jenen ze scriptu dodanych s GG. Je tam zdrojak, muzes si to zobrazeni vyhodit, ale ono to hlasi ve stejnem okne i chybove stavy, o ktere tak prijdes.

 

Ty parametry prikazu v Combine umoznuji prave to, aby se na OK "kliklo" jen v pripade, ze nedoslo k zadne chybe. Pokud k chybe dojde, Zprava bude zobrazena.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#271 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2017 - 6:58

No vzhledem k tomu, že nahrávání na GC.CZ v dávce mám a žádné potvrzovací okýnko na mne neskáče a vzhledem k tomu, že z programového odbouchávání dialogových oken mi na zádech naskakují pupínky a rozhodně bych do dávky nic takového nenacpal, bych řekl, že skript nějaký takový parametr už má... ;)


  • 0

#272 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2017 - 7:08

Nevim, co jak nahravas, ale ve scriptu je presne toto:

 

    GeoBusyKind('Nahrávám na server...');
    HttpAsk('POST', 'https://www.geocaching.cz/api.php', 'application/x-www-form-urlencoded', 
      'a=nalezyiu&v=1&u=' + EncodeURLelement(AnsiToUtf(gcUsername)) + '&p=' + EncodeURLelement(AnsiToUtf(gcPassword)) + '&d=' + EncodeURLelement(data) + '&e=utf-8', download);
    ShowMessage('Výsledek nahrání:' + CRLF + download);

Tedy vzdy se vysledek zobrazi! Neni tam zadna podminka, ktera by kontrolovala, zda ke zobrazeni dojde jen pri chybe nebo jen kdyz script je spusten primo a ne z jineho. A dodavam, ze takto je to v dist-data, takze takto je to distrubuovano. Pokud ti to nic nehlasi, musi ten script vypadat jinak a tedy sis jej musel sam upravit.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#273 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2017 - 7:38

Kurnik šopa, tak to jsem ho asi prasácky upravil. Se teda omlouvám za zmatení. Možná je to je to jen další signál, že by si to nějaký parametr Silent zasloužilo... B)

 

Edit:

Nebo spíš hlásit jen chyby.


Tento příspěvek byl upraven od kiReGPS: 05 duben 2017 - 7:39

  • 0

#274 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2017 - 11:47

Tak ono by to slo udelat tak, ze hlaseni chyb bude vzdy, ale OK to bude hlasit jen pokud neni script spusten z jineho scriptu. Neni to nic sloziteho, ale Haluma ma urcite dulezitejsi veci nez takovouto prkotinu. Navic treba ma k tomu, ze je to tak jak to je, nejaky duvod.

if(GEOGET_SCRIPTPARENT<>'') or (not RegexFind('(?is).*info:ok.*', download)) then 
  ShowMessage('Výsledek nahrání:' + CRLF + download);

(Nevyzkouseno, napsal jsem to z hlavy.)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#275 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2017 - 16:33

Vzhledem k tomu, že se export prozatím vždy povedl a tedy jsem vždycky odklikával stejnou hlášku a vzhledem k tomu, že sestřelené okno vypadá úplně stejně jako žádné okno, jsem ve zdrojáku zakomentoval to Showmessage. Mě to prozatím takto stačí.


  • 0

#276 Dragouni

Dragouni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2017 - 18:53

... jsem ve zdrojáku zakomentoval to Showmessage. Mě to prozatím takto stačí.


Jo, presne takhle jsem to taky vyresil a vse ok
  • 0

#277 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2017 - 10:19

Minulý týden jsem nainstaloval Adblock na otravnou reklamu a dnes koukám, že nemám v profilu statistiky ze Statoru :huh: . Tak jsem koukl na zdrojový kod stránky a tam ta statistika byla. Po chvíli mne došlo, že mám spuštěný Adblock a ten mně zablokoval zobrazení statistiky :blink: . Tak jsem koukl na předvolby filtrů a povolil vlastní filtr: "@@|https://www.geocaching.com/profile/|$document". A už statistiky běží :) .

 

Tak pozor! Adblock blokuje statistiky ze Statoru.


  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#278 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2017 - 16:20

Používám už nějakou dobu uBlock Origin je podle mě rozumější jak Adblock :) zatím to nic neblokuje

https://github.com/gorhill/uBlock


  • 1

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#279 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2017 - 17:46

Kvůli gc.cz jsem též minulý týden nainstaloval Adblock Plus a svoje statistiky v profilu normálně vidím.  Adblock jsem nijak nenastavoval, nechal jsem defaultní nastavení.


  • 0

Geoget + Locus Pro na Asus Zenfone Max Pro M1, občas Etrex 30 + GPI generator, Wine, Debian testing


#280 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2017 - 17:33

On problém nemusí být bohužel jen u tebe, ale i u jiných, tj. kdo má Adblock, nemusí vidět tvé statistiky. Ale myslím, že to jen u tebe nějak spadlo do seznamu (nepřidal sis to tam sám? Stačí někdy kliknout na nenápadné okénko Blokovat). U mě to statistiky neblokuje.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama