Přejít na obsah


Fotka

Stator 1.4.1


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
705 odpovědí na toto téma

#141 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2017 - 15:12

Podorbne jsem to nezkoumal, muj mozek explodoval uz na zacatku u konstrukce comment AS ''. To ma nejaky skryty ucel?

 

A od druheho radku se nemohu zbavit dojmu, ze je to nejake popletene.


  • 0

#142 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2017 - 15:13

Cpát tam takovejhle SQL dotaz (předpokládám, že do modulu SQLTable) je docela vyšší dívčí. A hlavně zbytečná vyšší dívčí. Sloupec s textem uživatelsky navolíš (naklikáš) snadno v modulu CustomizedTable.

 

Každopádně je dobrý se kouknout do logu, tam objevíš i chybovou hlášku na SQL dotaz.


  • 0

#143 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2017 - 15:16

Podorbne jsem to nezkoumal, muj mozek explodoval uz na zacatku u konstrukce comment AS ''. To ma nejaky skryty ucel?

 

A od druheho radku se nemohu zbavit dojmu, ze je to nejake popletene.

 

Taky jsem se tam zasek'.  ;)  Asi tím chce udělat prázdný nadpis sloupce statoří tabulky. Z hlavy ale netuším, jestli takhle SQL dotaz vůbec může vypadat.


  • 0

#144 Jerry33

Jerry33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2017 - 18:49

Cpát tam takovejhle SQL dotaz (předpokládám, že do modulu SQLTable) je docela vyšší dívčí. A hlavně zbytečná vyšší dívčí. Sloupec s textem uživatelsky navolíš (naklikáš) snadno v modulu CustomizedTable.

 

Každopádně je dobrý se kouknout do logu, tam objevíš i chybovou hlášku na SQL dotaz.

 

Ve verzi 1.2.2.8 mi tenhle dotaz fungoval perfektně  :) Je to teda jen jeden řádek, pak to mám pospojovaný s dalšíma kešema, který tam pak vždycky ručně přidávám, když se objeví nějaký významný nález.

 

Rád bych to udělal přes tu CustomizedTable, ale nikde tam nevidím možnost vložit sloupec s vlastním textem pro každou keš zvlášť  :mellow: nebo to tam mám jednoduše nastrkat přes jeden z těch tagů?

 

EDIT: Aha, já si tam ty tagy můžu vytvořit nový  :rolleyes: Hold už jsem se v tom delší dobu nehrabal... pardon a děkuji za pomoc  :)  


Tento příspěvek byl upraven od Jerry33: 16 únor 2017 - 18:55

  • 0

#145 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2017 - 19:44

V profilu mám ve statistice asi něco podobnýho, co chceš dosáhnout - seznam výjimečných keší (záložka "Legendy", rámec "Keše, co byly v něčem první nebo nej..."). Uděláno jednoduše přes CustomizedTable pomocí dvou tagů - jeden z typem a druhý s popisem. Nastavení CustomizedTable:

 

post-12922-0-81397800-1487270595.png

 

Přiložené miniatury

  • 2017-02-16_193834.png

  • 0

#146 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2017 - 19:48

A kde mas ten vlastni text u kese ulozeny? Dej ho do tagu a pak tabulku udelej ze vsech kesi, ktere maji tento tag (libovolnou hodnotu) a vypis do jednoho sloupce i obsah tagu. To jde pohodlne modulem CustomizedTable.

 

Napsat nesrozumitelny SQL je sice mozne, ale je k tomu opravdu duvod? Je nejak vyznamne rychly? Nebo ma jinou pridanou hodnotu?

 

EDIT: Erik byl rychlejsi a napsal v podstate totez ... jen na to ma 2 tagy, to je myslim zbytecne, pokud ten druhy neslouzi jeste k necemu jinemu.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 16 únor 2017 - 19:49

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#147 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2017 - 19:49

jj taky to mám řešené :) na profilu zase asi jinak mám na to SQL do SQLTable ale asi by se něco podobného dalo i naklikat ;)
http://www.drakmrak....ku.php?id=gstat

mám na to spešl TAG: MyBest (nemíchám to s FP) a komentáře beru z komentu GeoGetu na ty zase spešl TAG nemám :)
každej to nějak řešíme jak nás to zrovna napadlo....


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#148 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2017 - 20:59

Pokud není problém někde u mě, ale v tomto směru jsem nic neměnil, chtěl bych upozornit na malou chybku, která pár lidí zasáhne. Stator nepočítá s keškou typu "Project APE Cache", pro kterou pak nezobrazuje ikonku. U sebe jsem to vyřešil přes Replace.ini:
%IconCacheTypeSmallProject APE Cache%=https://www.geocachi...ttypes/sm/9.gif


  • 0

#149 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2017 - 21:44

Stator s touto kesi pocita. Ale zrejme doslo k prejmenovani nebo nastal nekde nejaky sum. V souborech Common/IconCacheType.iniCommon/IconCacheTypeSmall.ini jsou k nalezeni pod jmenem Project A.P.E. (Alternative Primate Evolution) Cache. Takze oprava by mela byt provedena tam. Co se tyka souboru s ikonou, on GS pouziva nekolik ikon pro stejnou vec a casto je volne zamenuje. Stator pouziva ikonu cislo 7.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#150 Jerry33

Jerry33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2017 - 17:16

Ahoj,

 

mám dotaz - puntíkatá mapa Belgie ještě není zprovozněná nebo nefunguje jen mně? Stejně tak se mi nezobrazuje Nizozemsko a západní část Francie :(


Tento příspěvek byl upraven od Jerry33: 22 únor 2017 - 17:29

  • 0

#151 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2017 - 18:57

Co konkretne myslis puntikatou mapou Belgie a co ti nefunguje nebo co povazujes za nezprovoznene?

 

Stator generuje puntikate mapy na podkladech z Googlu a parametry pro takovou mapu si musis nastavit nebo pouzit predvolene. Ted jsem si zkusil Belgii a Jen hranice statu a tu jedinou kesku, kterou mam v Belgii nalezenou, na mape jako puntik mam.

 

Belgie.jpg


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#152 Jerry33

Jerry33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2017 - 21:51

Myslím modul MapPinBoard. Mám ho pro Belgii nastavený úplně stejně jako pro ČR a Finsko (jen změněná země ze sekce Státy s nálezem) a i přes to, že v Belgii mám skoro 300 nálezů, tak se mi nezobrazí jediný puntík na mapě.


Tento příspěvek byl upraven od Jerry33: 22 únor 2017 - 21:52

  • 0

#153 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2017 - 23:18

Tj. mapa je, hranice státu vidíš a puntíky nejsou...? A máš skutečně belgické nálezy nahrané na gc.cz...?!?
  • 0

#154 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2017 - 6:51

Puntikate mapy - to je porad dokola. Plugin funguje, chyba je v uzivatelich. Pokud nemate na gc.cz nahrane nalezy, puntiky nejsou a byt nemohou. Kolikrat to tu jeste budeme psat?


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#155 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 478 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2017 - 14:47

Když vygenerované statistiky vložím do svého profilu (normálně přes Ctrl+A, Ctrl+V) a uložím, tak se mi nic nezobrazí (dříve mi to fungovalo). Nemůže to být nějakými limity, statistiky mám dost rozsáhlé?


  • 0
Zastavte zeměkouli, chci vystoupit

#156 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2017 - 16:39

Když vygenerované statistiky vložím do svého profilu (normálně přes Ctrl+A, Ctrl+V) a uložím, tak se mi nic nezobrazí (dříve mi to fungovalo). Nemůže to být nějakými limity, statistiky mám dost rozsáhlé?

já tam statistiky vidím


  • 0

#157 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2017 - 19:07

Ono to načtení profilu trvá 100 let a 1 zimu. Zkus počkat.


  • 1

#158 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2017 - 20:16

Ufff, to je ale mastodont. Jak velký je pro zajímavost soubor Statistics.html ve statořím profilu?

Doporučuji vyhodit část "Všechny nálezy hezky za sebou". Při 10 000 nálezech bude tahle část statistiky hodně veliká.
  • 1

#159 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2017 - 20:22

Ufff, to je ale mastodont. Jak velký je pro zajímavost soubor Statistics.html ve statořím profilu?

Doporučuji vyhodit část "Všechny nálezy hezky za sebou". Při 10 000 nálezech bude tahle část statistiky hodně veliká.

Tak mohla by se udělat i light verze toho pluginu bez odkazů a se zkrácenými komentáři :) jen obrázky.... určitě by se to o dost zkrátilo...Jen za sebe stejně se jen koukám (kochám) jak to vypadá, málokdy kliknu na nějakou keš...
Ale já to mám na svém webu takže je mi to salám... ikdyž taky už to chvilku trvá :ph34r:


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#160 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2017 - 7:09

Když vygenerované statistiky vložím do svého profilu (normálně přes Ctrl+A, Ctrl+V) a uložím, tak se mi nic nezobrazí (dříve mi to fungovalo). Nemůže to být nějakými limity, statistiky mám dost rozsáhlé?

V Chromu mi to taky nic nezobrazí ani po půl hodině, Firefox a Explorer jsou v pohodě.


  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama