Přiložený soubor mi nejde naimportovat do GeoGetu a nemůžu v něm najít chybu, díky které to nejde. Prosím, kdo mi pomůže chybu najít?
Chybný GPX soubor
#1
Publikováno 25 květen 2016 - 10:56
Moje pluginy Puzzle magnetky Turistické nálepky Turistické známky Nález ve dnech roku bez Lab keší
#2
Publikováno 25 květen 2016 - 11:34
Myslim, ze bude problem v tom, ze soubor ma inzerovane kodovani utf8, ale fakticky je win 1250.
EDIT: ted jsem zkusil online validator a ten tam nasel i jine chyby.
Vsude kde mas cestinu, bys to mel mit v CDATA, to nemas.
A dalsi vec je asi to, ze http://geoget.ararat...xExtensions/v2/ neni platny odkaz. To je asi na Halumu.
Tento příspěvek byl upraven od gord: 25 květen 2016 - 11:50
MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)
- Náhrada GJ legálními postupy
#3
Publikováno 25 květen 2016 - 12:03
Tento příspěvek byl upraven od Kreten8: 25 květen 2016 - 12:03
Moje pluginy Puzzle magnetky Turistické nálepky Turistické známky Nález ve dnech roku bez Lab keší
#4
Publikováno 25 květen 2016 - 12:23
CDATA tam ale chybi i u jinych polozek s cestinou, ne jen u te jedine.
MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)
- Náhrada GJ legálními postupy
2 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů