Přejít na obsah


Fotka

Zlatá stezka Českého ráje


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 Čtyřhranka

Čtyřhranka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2016 - 17:47

Vážení přátelé,

pro ty z vás, kteří mají rádi dlouhé toulání krásnou přírodou, mám tip na letní výlet. Moje nově publikovaná, zhruba 100 km dlouhá multina Zlatá stezka Českého ráje (GC5PQJ8), jejíž cesta se ubírá po stejnojmenné dálkové trase, vás provede kolem hradů, zámků, vysokých skal, zapadlých údolí, hlubokých lesů, a vůbec všeho, co má každý přírodomil rád. :-) 

Přeji vám šťastnou cestu, slunce ve tváři a vítr v zádech!
Čtyřhranka

 

 

Zlatá stezka Českého ráje

 

 

527be423-b3b6-41d0-831c-5898c990baa8_l.j


  • 11

#2 Irenda

Irenda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2016 - 19:38

Vypadá to opravdu zajímavě!! A je vidět, že ownerka to dělala opravdu srdcem a dala si s tím hodně práce!!  Něco podobného jsem uvažovala založit na Máchově cestě z Mělníka do Doks, ale bohužel georobotek na krku mi to časově nedovolí. I na tuhle multinu by mě lákalo se vydat.... ale zatím to bohužel je nereálné...


Tento příspěvek byl upraven od Irenda: 14 červen 2016 - 19:39

  • 1

#3 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2016 - 20:12

Tak to je něco pro mě. Už ráno mi psala Slaneček, že tohle musíme mít, přitom po lovu Kapsova dálkového wheriga toho měla dost. Jen nevím, co by se stalo, kdybych doma řekl, že si beru dovolenou na pět dnů a zmizel. :-)


  • 1

#4 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2016 - 21:17

Kdybys s sebou vzal obě georobátka, tak by se akce nepochybně setkala s nadšeným pochopením. :-)


  • 1

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#5 kaincz

kaincz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2016 - 7:14

Paráda. Škoda, že nevyběhla o rok dříve, protože jsme stezku procházeli nadvakrát loni  :rolleyes: , i když s menšími odchylkami a opačným směrem. Je tu spoustu krásných míst a keší, které stojí za návštěvu a přesto, že jsme tu strávili dohromady vice než týden nestihli jsme navštívit, vše co jsme měli původně v plánu, takže se sem určitě ještě budeme vracet.  ;)

 

Pokud se chce někdo mrknout na naše zápisky z cesty může zde: 

06.-10.07.2015 ZLATÁ STEZKA ČESKÉHO RÁJE

06.-09.08-2015 ZLATÁ STEZKA ČESKÉHO RÁJE II


  • 4

#6 Čtyřhranka

Čtyřhranka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2016 - 12:24

Pěkný článek, díky za link! :-)
Loni jsem ji bohužel už dokončit nestihla, trvala mi rok a půl. Ale Zlatá stezka je hezká i opakovaně, prošla jsem ji kvůli zakládání keše etapovitě čtyřikrát a vždy tam bylo krásně. Obzvlášť jsem si ji oblíbila v období babího léta. To je asi vůbec nejlepší doba pro odlov ;-).
  • 1

#7 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2016 - 13:53

Celých těch 100 km čtyřikrát? Jsi machr. :) Ale že tam je krásně, věřím, a i lovit je co...


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#8 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2016 - 14:04

Kdybys s sebou vzal obě georobátka, tak by se akce nepochybně setkala s nadšeným pochopením. :-)

 

Však to mě taky napadlo, ale musím chvilku počkat, až dorostou. :-) I když nemluvně alespoň najdu tam, kde ho položím.


  • 0

#9 Čtyřhranka

Čtyřhranka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2017 - 9:55

Vážení přátelé,

 

zveme vás na CITO event v Českém ráji, který se bude konat v sobotu 20.5.. Na programu bude především prořez křovin v oblasti Drábských světniček a Staré Hrady, počítáme také se sbíráním odpadků. Akci organizujeme ve spolupráci se Správou CHKO Český ráj.

 

A co s načatým víkendem? Můžete si třeba obejít první a druhou etapu Zlaté stezky Českého ráje (GC5PQJ8). Event se totiž koná přímo na trase Zlaté stezky a k několika indiciím to budete mít opravdu blízko. ;-)

 

Těšíme se na vás.

 

Zdraví Čtyřhranka & Joe Tramp

 

CITO pro Český ráj (GC72823)


  • 0

#10 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2017 - 19:27

Tak mi vám tam teď o víkendu nějaké odpadky poházíme, ať máte co sbírat  B)


  • 1

#11 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2017 - 7:06

Na vojně se tomu říkalo kontrolní smítko :D


  • 1

#12 Čtyřhranka

Čtyřhranka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2017 - 15:39

Info o doplnění CWG:

 

Na žádost některých lovivších jsem nechala opětovně vyrobit památní CWG Zlaté stezky, která již došla a delší dobu v keši chybí. Momentálně je mám u sebe a poctivým nálezcům této keše, na které již dřevíčko nezbylo, je ráda pošlu poštou na adresu, kterou mi mohou napsat do zpráv přes profil.
Náklady na zaslání CWG hradím ze svého.

 

Pozn.:
Za poctivé nálezce považuji takové, kteří k nálezu keše dospěli na základě vlastního shromáždění všech indicií. Způsob, jaký zvolili k transportu mezi jednotlivými stagemi, neřeším.

 

Pokud by se našel dobrovolník, který se v blízké době chystá na Zlatou stezku, bylo by skvělé, kdyby do krabice kolečka doplnil. Případný samaritán nechť se mi ozve, budu velmi ráda za pomoc! icon_smile_shy.gif

 

Užijte si babí léto na Zlaté stezce a buďte na krabičku hodní. icon_smile_wink.gif
Zdraví Čtyřhranka

 

fff09273-2a21-4930-a459-b8b274dda33c_l.j


  • 3




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka