Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Notifikace


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
42 odpovědí na toto téma

#1 Lugger83

Lugger83

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2016 - 12:39

Ahoj kačeři. Předem se omlouvám, jestli se tu něco podobnýho nebo stejnýho řešilo, ale já jsem nic nenašel. Jen téma, kde se řešilo, že notifikace a SMS chodí pozdě. Takže k mýmu problému. Nastavil jsem si notifikace. Mail je v pořádku, domovský souřadnice jsou v pořádku, na seznamu notifikací mám všude zelenou fajfku. Ale na mail mi nic nechodí. A ne, skutečně to není tím, že by nový keše nebyly :) Jen v mým nejbližším okolí byly za červen zveřejněný 3. A každá jinej druh. Notifikace nepřišla ani jedna. Na první pohled mám všechno v pořádku, ale zakopanej pes někde bejt musí. Napadlo mě, nemá na maily s notifikacema vliv nastavení mailu v profilu? Myslím teď konkrétně fajfky "Týdenní novinky" (tam se píše o nejnovějších keších - myšleno tedy notifikace?) Ale notifikace jsou PM služba a o tom se tam nepíše, čili BM uživatele by to mohlo mást. A nebo fajfka "Tipy & Triky"? Obě položky jsem měl bez fajfky. Jestli jsem to kdysi odfajfkoval, nebo už to bylo takhle, když jsem účet zakládal, nevim. Každopádně díky za každej tip a radu.

Šťastný lov

S pozdravem Lugger83

 


Tento příspěvek byl upraven od Lugger83: 09 červenec 2016 - 12:43

  • 0

#2 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2016 - 13:09

Týdenní novinky nejsou notifikace. Můžeš sem dát fotku, jak to tam máš nastavený?

Edit: máš nastavenou vzdálenost od domovských souřadnic? Asi jo. Na každý druh keše nastavuješ notifikaci zvlášť.

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 09 červenec 2016 - 13:19

  • 0

#3 Lugger83

Lugger83

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2016 - 13:31

Ahoj, díky za reakci. Fotky přikládám. Ještě doplním, že mi nechodí upozornění ani ohledně keší ve watchlistu, ani když někdo loguje můj TB. Jediný, kdy mi dá e-mail vědět je, když mi někdo pošle zprávu.

Přiložené miniatury

  • Notifikace 1.jpg
  • Notifikace 2.jpg

  • 0

#4 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2016 - 13:45

Zkus si založit mail někde jinde než na seznamu a pro geocaching používat ten (třeba gmail). Seznam (a další jejich poštovní servery) má s maily z geocaching.com občas problém a maže je, aniž by se dostaly třeba jen do spamu. Kdysi se to tu už řešilo

 

Pro testování pak zatrhni i Found It, na publikaci pro otestování bys čekal asi docela dlouho


Tento příspěvek byl upraven od rsc_cz: 09 červenec 2016 - 13:49

  • 4

#5 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2016 - 13:58

Já mám taky mail od Seznamu, ale někdo s tím asi problémy má. PM jsem měl, notifikace taky. Tady to vypadá, že by ta změna mailu mohla pomoct.
  • 0

#6 Lugger83

Lugger83

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2016 - 14:20

Pánové, tak já vám děkuji. Zejména pak rsc_cz. Když jsi mluvil o těch spamech, tak mi to nedalo a juknul jsem se tam. A světe div se, notifikace jsou na světě. I z watchlistu, i moje TB. Co mě ale zaráží, že mě seznam na spam neupozornil (žádný číslíčko vedle složky spam, prostě jako by tam bylo prázdno), takže mě ani nenapadlo tam lovit. Možná moje blbost, příště budu chytřejší a od teď si to budu hlídat. Žádaný maily jsem označil jako "Není spam", tak uvidíme. Jinak změnim pro keškování mail. Moc díky za váš čas a za nakopnutí.

Šťastný lov

S pozdravem Lugger83


  • 2

#7 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2016 - 17:50

Seznam už nějakou dobu ke složce SPAM číslo s novejma spamama nedává. Taky se seznamu v kombinaci s GC snažím vyhýbat a používám gmail.


  • 0

#8 MK1MK1

MK1MK1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2016 - 14:35

Já čtu tvou historii řešení problému s maily od GC.com a musím napsat, že mi ta pošta od nich už víc než měsíc taky nechodí. Aby to nespadalo do spamu tak jsem snížil ochranu před spamem na nízkou ale nic to nepomohlo.


  • 0

#9 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 972 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2016 - 15:22

mě na seznamu do spamu pošta nepadá. Ale možná je to zapříčiněné tím, že mám udělaný filtr, který maily z gc domény hází do zvláštní složky a proto je heuristika nevyhodnocuje jako spam....


  • 0

#10 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2016 - 16:53

http://www.geocachin...-43#entry530230


  • 0

#11 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2016 - 12:04

Pokud někdo používá SMS na Seznamu, tak bude mít utrum

http://www.lupa.cz/c...prav-z-e-mailu/


  • 0

#12 Teddy Team

Teddy Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2016 - 19:41

To mě právě taky trápí. U kterého českého emailu lze na nový email SMSkou upozornit. Změnil jsem operítora na MOBIL CZ a u toho není ani přímo email na mobil jako tomu bylo u vodafonu.


  • 0

#13 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2017 - 22:31

Z ničeho nic mi přestaly chodit notifikace a SMS upozornění na maily na centrum mail.

Máte někdo podobné problémy?

 

díky za zprávu


  • 0

#14 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2017 - 12:15

Zkontroluj si spam...


  • 0

#15 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2017 - 13:23

GS změnil formát notifikačních emailů, proto v tuto chvíli nefunguje posílání SMS z GCM.CZ.
  • -1

#16 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2017 - 14:58

Ve spamu nemám nic, přes GCM.CZ nejedu. Měl jsem a pořád mám nastaveno přes VODAFONE.


  • 0

#17 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2017 - 8:05

GS změnil formát notifikačních emailů, proto v tuto chvíli nefunguje posílání SMS z GCM.CZ.

 

Fakt? Nejak jsem si nevsiml, podle tech notifikaci co mi pres vikend prisly :)


  • 2
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#18 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2017 - 18:35

Tak sorry. Neuvědomil jsem si, že jsem přepnul GC.COM kvůlivá manželce do češtiny. Pak chodí notifikační mejly taky v češtině a na to nebyly moje vlastní přeposílací filtry připraveny. Tož se omlouvám za poplašnou zprávu. Ty změny u nich nastávaj tak často, že jsem ani chvilku neváhal... ;)


  • 1

#19 caesar1987

caesar1987

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2018 - 1:23

Ahojte, chodia vam notifikacie o novych keskach? Mne prisla posledna notifikacia 13.12. a odvtedy nic. na gcm.cz ich vidim v priecinku notifikace ale na email z ktoreho chodia sms mi neprisiel ziadny mail. Tak aby som vedel ze ci mam hladat chybu u mna. Dakujem.


  • 0

#20 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2018 - 2:36

Mně přišla poslední včera, tedy už vlastně předevčírem. Takže chodí normálně, přijde mi.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama