Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

GPX do Sygica

android

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
13 odpovědí na toto téma

#1 Švejkovic

Švejkovic

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2016 - 13:26

Ahojky,

 

poradí někdo? Používám autonavigaci Sygic v Samsung Galaxy S5 a chtěl bych zjistit jak přidat GPX s keškamy právě do té aplikace Sygic.

 

Děkuji za info :)


  • 0

#2 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2016 - 14:24

Pokud vím tak přes GeoGet, byl tam plugin, kdysi jsem ho používal než jsem přešel na iGo.
  • 0

Xiaomi Redmi Note 10 Pro => Locus 4 gold, WhereYouGo, Mapy.cz ; Samsung J5 (iGo navi) ;
GeoGet (+Stator)

 

 

Moje statistika na Geocaching.com

 

 

 


#3 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2016 - 14:31

Ten to ale nedela pres GPX, ale vyrabi se to jako POI. Viz. http://geoget.ararat...er:skript:sygic


  • 0

#4 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2016 - 15:41

I pro iGo je to Poi. Ani to jinak nejde, v navigacich jsou všechny body jako body zájmu, neboli Poi. :-)

Tento příspěvek byl upraven od PeSis: 19 červenec 2016 - 15:42

  • 0

Xiaomi Redmi Note 10 Pro => Locus 4 gold, WhereYouGo, Mapy.cz ; Samsung J5 (iGo navi) ;
GeoGet (+Stator)

 

 

Moje statistika na Geocaching.com

 

 

 


#5 Švejkovic

Švejkovic

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2016 - 16:02

No popravdě mi vaše příspěvky moc nepomohly  :blink:

 

Vím, že GPX musím konvertovat na POI soubor. Ok, udělám to v Gsaku, ale pak nevím kam ten soubor v mobilu nalejt a následně ho v Sygicu otevřít...


Tento příspěvek byl upraven od Švejkovic: 19 červenec 2016 - 16:02

  • 0

#6 Paw&lucima

Paw&lucima

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 185 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2016 - 5:00

Z GSAKu by ti měl vypadnout speciálně naformátovaný TXT soubor, ten je potřeba pomocí RUPI konvertoru (http://www.sygic.com/company/poi) převést na formát RUPI. Ten se pak nahraje to telefonu do adresáře Sygic/Maps/Import (pokud adresář Import neexistuje, tak vytvořit). Nastartuj aplikaci a při startu by se tě to mělo zeptat na import vlastních bodů zájmu... no a je to :). Abych to neopisoval, tak na odkazu je i návod jak k tomu dostat vlastní ikonku.


  • 0

#7 kareru

kareru

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2016 - 7:19

Zrovna včera jsem si nahrával do SYGIC naklikanou trasu do Chorvatska z Google map.

 

Použij mobilní aplikaci RUPI MANAGER. Slouží k import/edit/exportu POI. Je volně ke stažení na netu.

V aplikaci naimportuješ GPX (i jiné formáty) a vyexportuješ jedním kliknutím z aplikace přímo do navigace SYGIC.

Po otevření aplikace SYGIC je již v uložených místech importované POI nebo trasa.

 

Tenhle způsob je pro mě nejjednodušší a nejrychlejší.

 

Jinak SYGIC používá formát s koncovkou ITF a takovéto soubory jsou v telefonu/tabletu ve složce Sygic\Res\itinerary\

Jsou i jiné způsoby, třeba zde je o tom vlákno: http://tinyurl.com/hge6vo7


  • 1

#8 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2016 - 8:44

Kareru, mam pocit, ze tu michas dve ruzne veci: POI (soubory s priponou rupi) a planovanou trasu (soubory s priponou itf). Nicmene mas pravdu, ze pro POI muze Rupi Manager pomoci. Ovsem je to aplikace pro mobil a kdyz jsem si s ni asi pred pul rokem hral (delal jsem si vlastni Rupi Converter, protoze ten originalni vytrvale havaroval na formalne spravnych vstupnich souborech), mel jsem znacne potize. Napr. se mi pres ni nepodarilo rozumne protlacit treba jen kratke popisy. Zdalo se mi, ze vsechny texty to ignoruje a nechava jen bod se souradnici. A ne vzdy ten bod zustaval pojmenovany tak, jak byl ve zdrojovem souboru.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#9 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2016 - 6:15

Klamo, promin, ale co ma to video spolecneho s POI pro Sygic?

 

A mimochodem, mohl bys priste k odkazu doplnit text tak, aby clovek, ktery v budoucnu bude hledat odpoved na nejakou otazku, mohl dostat jako odpoved i odkaz na tvuj (relevantni!) prispevek? Z odkazu na video se nic najit neda.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#10 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2016 - 16:39

Video sa snazi ukazat ako v mozilive exportovat dáta cez MTP do mobilov a garminov. Cast ktora popisuje Sygic je az v zavere nahravky,

 

Sorry doslo k chybe pri kopirovani linky na to spravne video. To nespravne video som zmazal.

Dakujem za upozornenie.


Tento příspěvek byl upraven od klama: 21 červenec 2016 - 16:45

  • 0

Hrať sa môže každý a v každom veku...
http://mozigo.zubor.net/?q=node/388
S MoZiGo to je jednoduchšie...ledaže je tu ešte MoZiLive

http://mozilive.zubor.net/navod.htm


#11 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2016 - 12:18

Zrovna včera jsem si nahrával do SYGIC naklikanou trasu do Chorvatska z Google map.

 

Použij mobilní aplikaci RUPI MANAGER. Slouží k import/edit/exportu POI. Je volně ke stažení na netu.

V aplikaci naimportuješ GPX (i jiné formáty) a vyexportuješ jedním kliknutím z aplikace přímo do navigace SYGIC.

Po otevření aplikace SYGIC je již v uložených místech importované POI nebo trasa.

 

Tenhle způsob je pro mě nejjednodušší a nejrychlejší.

 

Jinak SYGIC používá formát s koncovkou ITF a takovéto soubory jsou v telefonu/tabletu ve složce Sygic\Res\itinerary\

Jsou i jiné způsoby, třeba zde je o tom vlákno: http://tinyurl.com/hge6vo7

Takže jde rovnou GPX z PQ převést na POI a to nahrát do navigace? To by pro mě byla zajímavá možnost. Používám SYGIC jen občas, mám ho v tabletu a mohla by to být dobrá další varianta pro hledání. V mobilu mám TomTom + Locus a starou geogetí databázi -nějak se stále ke GG nemohu dokopat, i když na školení bylo všechno jasné.


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 22 červenec 2016 - 16:05

  • 0

#12 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2016 - 15:37

Pomoci zmineneho Rupi Manageru to sice jde, ale ma to dost nedostatku, ted si vzpominam na tyto:

 

1. ikona bude vzdy implicitni, nebude odpovidat kesi nebo typu WP

2. POI nebude obsahovat zadny popis, hint, ...

3. jmeno bude obsahovat jen GC kod (a to jeste ne vzdy, nekdy jsem tam mel poradove cislo POI)

4. budou vsechny na jedne hromade, protoze jsou vsechny v jednom souboru, v nejlepsim pripade budou WP oddeleny od kesi, ale jen jmenen souboru a ne ikonou

 

Prinejmensim z vyse zminenych duvodu bych doporucil radeji ten GG s prislusnym pluginem. (Co je vysledkem exportu z Klamovy aplikace, to jsem nezjistoval. Ve videu jsou tomu venovene asi 3 sekundy a v podstate bez jakekoli informace.) 


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#13 Millanu

Millanu

    Millanu

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2016 - 17:43

Takže jde rovnou GPX z PQ převést na POI a to nahrát do navigace? To by pro mě byla zajímavá možnost. Používám SYGIC jen občas, mám ho v tabletu a mohla by to být dobrá další varianta pro hledání. V mobilu mám TomTom + Locus a starou geogetí databázi -nějak se stále ke GG nemohu dokopat, i když na školení bylo všechno jasné.

Sygic je navigace. Pokud vím tak na mapách Sygicu nejsou zobrazeny lesní ani polní cesty.Jen asfaltky.Takže jako navigace do přírody na kešky je podle mně nevhodná.Sygic používám offline na cestu z města do města a na kešky maps.me.


  • 0

#14 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2016 - 10:57

Ano, je to autonavigace, muzes navigovat treba na parkoviste u kesek. Ale pokud navigujes nekam "civilne", muzes tam take videt okolni kesky, abys vedel, o co prichazis, kdyz pokracujes bez zastaveni :-) Zalezi jen na tobe, co si tam das a jak.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:android

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama