Přejít na obsah


Fotka

Mapa Zakarpatska Ukrajina


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2016 - 13:10

Zdravim, jedeme cundrik Rachiv - Ust Corna - Kolocava - Mishorie. Stahnul jsem si OSM, nejakou Ukrajinskou mapu, ale vsechno dosti mizerne. Nemate nekdo nejaky zajimavy tip na mapu, pripadne tracklogy? Vic lidi vic vi, ze... .diky....


  • 0

#2 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2016 - 17:41

Jo, něco najdu, ale vydrž do zítra ....  :)


  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#3 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2016 - 19:58

Jééé, tam jsme kdysi byli na kolech.  A jezdili jsme podle nejnovějších vojenských map z roku 1918 :-)) Samozřejmě papírových. Ještě neexistoval geocaching, nebyly gpsky atd... Tehdy to tam bylo tak o 40 let zpět. V obchodech a restauracích počítali na kuličkových počítadlech. Rýži a kolínka prodávali na hrnky:-) A super vodka.  Ale ta krajina, paráda! Byl to rok 1997... :-)  Fíha, to už je 19 let...:-(


  • 0

#4 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 972 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2016 - 22:04

http://lazarus.elte....o/3felmeres.htm - nejsou nejnovější, ale na detaily se doptáte místních - stejně je to kraj, kde se zastavil čas


  • 1

#5 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2016 - 8:20

Zdravim, jedeme cundrik Rachiv - Ust Corna - Kolocava - Mishorie. Stahnul jsem si OSM, nejakou Ukrajinskou mapu, ale vsechno dosti mizerne. Nemate nekdo nejaky zajimavy tip na mapu, pripadne tracklogy? Vic lidi vic vi, ze... .diky....

 

Nahrál jsem ti to k sobě na web, zde jsou odkazy na stažení (může se hodit i dalším):

 

1. Celá Podkarpatská Rus

 

2. Jasiňa & polonina Svidovec

 

Obě mapy jsou celkem zánovní. Někde mám ještě jednu, ale zatím hledám ....  :)


  • 1
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#6 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2016 - 14:56

Parada, Jasinu jsme potrebovali, to na sever u kolocavy ma kamarad fyzicky... vytisknuto.... je pravda, ze tam se proste jde porad po hrebenu... :) Pred 4 lety jsme sli z rachvu na hranici, po hranici na konec podkarpatsky rusi, pote na nejvyssi bod ukrajiny Hoverlu a zpatky... paradn ivandrik to byl... ceny mirne (to se snad nezmenilo), kazdy tam umi cesky nebo zna nekoho kdo umi... :)


  • 0

#7 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2016 - 17:41

http://lazarus.elte....o/3felmeres.htm - nejsou nejnovější, ale na detaily se doptáte místních - stejně je to kraj, kde se zastavil čas

Výbornej odkaz na ty RU mapy, díky!


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama