Přejít na obsah


Fotka

Naprostý nováček


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#1 Jajulena

Jajulena

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2016 - 15:38

Hledám dobrou duši na vysvětlení všeho potřebného kolem kešek. Nějak si nejsem jistá jak na to. Ráda bych někoho by byl tak laskav a zasvětil mě do tajů kešek a dal mi pár rad do začátku. A taky si vůbec nejsem jistá jak se to vlastně hledá. Pár kešek mám stažených v mobilu, ale nevím co a jak. Byla bych moc ráda kdyby mě třeba i někdo vzal někam sebou abych vše viděla v praxi.

Bohužel jsem dosti pracovně vytížená takže času moc nemám, ale relaxační "procházka" by se hodila.

 

Moc děkuji za jakoukoli radu či pomoc.


  • 0

#2 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2016 - 16:06

Ahoj. Máš čas o víkendech? Můžeš zajít třeba na nějaké setkání kačerů. Četla jsi něco o geocachingu?

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 25 červenec 2016 - 16:08

  • 1

#3 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2016 - 16:13

Jak napsal kalubr.

Když uvedeš  zhruba oblast, kde se pohybuješ, můžeme ti najít nejbližší event a tam si můžeš spíš najít jak společnost, tak odpovědi na otázky, podle toho, co ti není jasné. Kačerek je stále málo proti kačerům, takže bych neměla obavy, že by se tě někdo ochotně neujal a neporadil. ;)


  • 1

#4 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2016 - 16:17

Jak napsal kalubr.
Když uvedeš  zhruba oblast, kde se pohybuješ, můžeme ti najít nejbližší event a tam si můžeš spíš najít jak společnost, tak odpovědi na otázky, podle toho, co ti není jasné. Kačerek je stále málo proti kačerům, takže bych neměla obavy, že by se tě někdo ochotně neujal a neporadil. ;)


Tohle je pro Jajulenu asi daleko:
https://coord.info/GC6N3C0
  • 0

#5 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2016 - 16:34

Má tam napsané Brno, takže ideální je to pozítří

GC6NCER - Tour de pub XIV
2016-07-27 - Event Cache

Sejdeme se 27.cervence v hospudce Holiday od 18:00. Zdrzime se tu minimalne alespon do 20:00
V pripade zajmu o cwg uvedte v logu. budou za klasickych deset korun.

Je to u zastávky šaliny Svratecká, pravidelné posezení v hospodě. Pivo si dávat nemusí když nechce, určitě tam mají i jiné nápoje. Poznávací znamení organizátora - hlava jak koleno.

Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 25 červenec 2016 - 16:35

  • 2

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#6 Jajulena

Jajulena

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2016 - 16:53

Ahoj. Máš čas o víkendech? Můžeš zajít třeba na nějaké setkání kačerů. Četla jsi něco o geocachingu?

Ahoj, o víkendech mám čas cca jednou za 14 dní. Už jsem něco četla a stále čtu. Teď mi došla jedna pozvánka, ale ta jen na červenec :-)  Ale pokud to půjde ráda se setkám na setkání.


  • 0

#7 Jajulena

Jajulena

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2016 - 16:54

Má tam napsané Brno, takže ideální je to pozítří

GC6NCER - Tour de pub XIV
2016-07-27 - Event Cache

Sejdeme se 27.cervence v hospudce Holiday od 18:00. Zdrzime se tu minimalne alespon do 20:00
V pripade zajmu o cwg uvedte v logu. budou za klasickych deset korun.

Je to u zastávky šaliny Svratecká, pravidelné posezení v hospodě. Pivo si dávat nemusí když nechce, určitě tam mají i jiné nápoje. Poznávací znamení organizátora - hlava jak koleno.

Aha teď mi došlo, že to teprve bude. Tak pokud mi to víjde tak bych se stavila.


  • 0

#8 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2016 - 18:05

Aha teď mi došlo, že to teprve bude. Tak pokud mi to víjde tak bych se stavila.

A jestli na tom setkání budeš, tak si ho pak můžeš zalogovat. A budeš mít odlovenou kešku.

Edit: A když napíšeš, jakou máš v telefonu aplikaci, tak Ti možná někdo poradí i tady.

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 25 červenec 2016 - 18:26

  • 0

#9 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2016 - 18:48

Aha teď mi došlo, že to teprve bude. Tak pokud mi to víjde tak bych se stavila.

V srpnu v Brně taky něco bude. Kdybys to pozítří nestihla, tak se ozvi a napíšu ti co bude v srpnu abys to nemusela hledat.

Díval jsem se kolik kačerů ohlásilo svou účast (neboj, je to v tomto případě nepovinné) a je jich dost. Určitě najdeš někoho kdo ti vysvětlí co budeš potřebovat. Klidně se obrať na toho kluka s holou hlavou (říká si KapitánR a není to skin) a buď si popovídáš s ním nebo tě seznámí s dalšími.

Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 25 červenec 2016 - 18:58

  • 1

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#10 washa4

washa4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2016 - 10:01

Ahooj, i já tam budu na TdpXVI. Když tak, pokud by kapitanR neměl čas, klidně Ti pomůžu! Silnější kačer, brýle, většinou sedím se želvou, ta má hůlku. KapitanR mne dobře zná a můžeš mu říct, který je ten Washa nebo podle profilu! Můžeš mi i napsat email, není problém! Pokud bys měla čas 30. července, jdeme společně s Alexem32 ze Soběšic do Adamova, cca 15 km procházka po keších, tak bys mohla mít i praktické zkušenosti! Klidně napiš!


  • 1

#11 Jajulena

Jajulena

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2016 - 15:03

Tohle je pro Jajulenu asi daleko:
https://coord.info/GC6N3C0

Děkuji, ale tohle je opravdu už trošku z ruky.   ;)


  • 0

#12 Jajulena

Jajulena

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2016 - 15:05

A jestli na tom setkání budeš, tak si ho pak můžeš zalogovat. A budeš mít odlovenou kešku.

Edit: A když napíšeš, jakou máš v telefonu aplikaci, tak Ti možná někdo poradí i tady.

Zní to dobře, ale vůbec nevím jak. Apku mám c geo.


V srpnu v Brně taky něco bude. Kdybys to pozítří nestihla, tak se ozvi a napíšu ti co bude v srpnu abys to nemusela hledat.

Díval jsem se kolik kačerů ohlásilo svou účast (neboj, je to v tomto případě nepovinné) a je jich dost. Určitě najdeš někoho kdo ti vysvětlí co budeš potřebovat. Klidně se obrať na toho kluka s holou hlavou (říká si KapitánR a není to skin) a buď si popovídáš s ním nebo tě seznámí s dalšími.

Dobře, moc děkuji.


  • 0

#13 Jajulena

Jajulena

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2016 - 15:06

Ahooj, i já tam budu na TdpXVI. Když tak, pokud by kapitanR neměl čas, klidně Ti pomůžu! Silnější kačer, brýle, většinou sedím se želvou, ta má hůlku. KapitanR mne dobře zná a můžeš mu říct, který je ten Washa nebo podle profilu! Můžeš mi i napsat email, není problém! Pokud bys měla čas 30. července, jdeme společně s Alexem32 ze Soběšic do Adamova, cca 15 km procházka po keších, tak bys mohla mít i praktické zkušenosti! Klidně napiš!

Děkuji moc. Určitě se ohlásím.

Co se týče víkendu jsem bohužel v práci.


  • 0

#14 washa4

washa4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2016 - 17:58

Ahooj, ok, budu s Tebou počítat! Možná budeme po TdpXVI lovit jednu kešku, tak pokud bys chtěla s námi :-) Zdravím Tě a těším se tedy na setkání zítra!


  • 1

#15 Jajulena

Jajulena

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2016 - 18:13

Ahooj, ok, budu s Tebou počítat! Možná budeme po TdpXVI lovit jednu kešku, tak pokud bys chtěla s námi :-) Zdravím Tě a těším se tedy na setkání zítra!

Tak to se budu těšit. Aspoň se poučím.

Ráda si s vámi zahledám.


Tento příspěvek byl upraven od Jajulena: 26 červenec 2016 - 18:36

  • 0

#16 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2016 - 19:08

Zní to dobře, ale vůbec nevím jak. Apku mám c geo.


Logovat se dá i přes aplikaci, ale když si na webu otevřeš stránku s keškou, tak vpravo nahoře je Zalogovat se. A pak jsou tam nějaké další možnosti.
Když dám Zalogovat se, tak je tam Typ logu a místo pro text. U eventu je Typ logu Attended, u kešky Found it nebo Did not find. A pak dám Odeslat.
  • 1

#17 Jajulena

Jajulena

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2016 - 20:48

Logovat se dá i přes aplikaci, ale když si na webu otevřeš stránku s keškou, tak vpravo nahoře je Zalogovat se. A pak jsou tam nějaké další možnosti.
Když dám Zalogovat se, tak je tam Typ logu a místo pro text. U eventu je Typ logu Attended, u kešky Found it nebo Did not find. A pak dám Odeslat.

Tak jsem se poprvé zalogovala. Snad dobře, tak uvidíme.

Děkuji za rady.


  • 1

#18 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2016 - 20:53

Tak jsem se poprvé zalogovala. Snad dobře, tak uvidíme.
Děkuji za rady.


Dobře. Před eventem Will Attend, po něm Attended.
  • 0

#19 Jajulena

Jajulena

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2016 - 21:29

Dobře. Před eventem Will Attend, po něm Attended.

To už mi taky došlo, tak jsem to opravila.


  • 0

#20 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2016 - 21:34

To už mi taky došlo, tak jsem to opravila.


Aha, já už jsem to viděl opravené. A ještě se naučíš hledat a logovat kešky. A hlavně si ten event užij!
  • 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama