Přejít na obsah


Fotka

Parkování Praha Florenc

doporučení

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2016 - 19:33

Ahoj,

poradil by prosím někdo z místních (nebo místa znalých), kde přes den zaparkovat v Praze poblíž bus nádraží Florenc na cca 2 hodiny. Nejde mi o parkování zdarma ale spíš o jistotu volného místa a co nejmenší vzdálenosti od autobusů.

Díky za odpovědi a tipy.


  • 0

#2 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2016 - 19:51

Já obvykle parkuju v ulici Na Florenci. Ale je to hlavně tehdy, když někoho vezu pozdě večer nebo brzo rána na nebo z autobusu. To tam místo bývá. Během dne v pracovní době to asi bude horší.


  • 0

#3 FlyingBottle

FlyingBottle

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2016 - 21:06

obvykle parkuju tady - N 50° 05,410, E 014° 26,574, o víkendu jsem tam zaparkoval vzdy a v tydnu skoro vzdy. parkovistar je navic rozumny a kdyz nechces doklad, da to treba i na dvacet minut. o víkendu to navic byva zadarmo.
  • 0

#4 TARATARATA

TARATARATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 263 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2016 - 21:07

Ahoj, malé parkoviště je přímo u vchodu na nádraží, druhé malé a hlídané přes ulici přímo na křižovatce ul. Ke Štvanici a Křižíkova (na mapy.cz nejsou označena) a další větší hned vedle pod magistrálou s vjezdem z ul. Na Florenci. Chytit místo na zelených zónách je opravdu náhoda a Karlín je úplně přecpaný. Velké parkoviště je také nad hlavním nádražím u vjezdu na autovlak na kraji Italské ulice, jen za 20 Kč/hod, ale to už je dost daleko. 


  • 0

#5 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2016 - 21:22

Já mam dojem, že na tom malým parkovišti je doba parkování dost krátká, že je to tak na vyzvednutí někoho od busu.  Osobně bych teda radši zaparkovala zadarmo někde mimo centrum u metra a dojela na Florenc metrem. Pokud tam teda pan kolega nehodlá stěhovat almaru nebo něco.


  • 0

#6 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2016 - 22:16

Já v centru města obvykle parkuju tady https://mapy.cz/s/VZLO - ještě se mi nestalo, že by tam nebylo aspon 1 místo. Za těch 40kč na hodinu to stojí a nemusím se bát, že mi to někdo vykrade apod protože bez parkovací karty se nedostane ani do toho baráku ;) A je to kousek pěšky na Václavák, Hlavák, Florenc a v podstatě i Masaryčku


Tento příspěvek byl upraven od mr3ska: 02 srpen 2016 - 22:17

  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:doporučení

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama