Přejít na obsah


Fotka

Setkání s železnicí, třetí ročník


Nejlepší odpověď tarmara , 29 srpen 2016 - 15:43

no pokud by to bylo na většině účastníků naší výpravy, tak by vlastně ani nemělo cenu na ten rok jezdit domů... díky za uspořádání

Přejít na celý příspěvek


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
9 odpovědí na toto téma

#1 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2016 - 13:08

Vážení a milí,

 

dovoluji si vás pozvat na již třetí Setkání s železnicí ve Chvátlinách. Zejména pro georobotky jde o výrazný zážitek na konec prázdnin, ale ani dospělí nepřijdou zkrátka. Odkazy na minulé ročníky najdete v listingu.

 

Těším se na viděnou

 

 

 

 


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#2 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 972 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2016 - 13:17

Vřele doporučuju, pro mě subjektivně lepší jak Malá dráha na Skalsku. Sice nemají (aspoň loni neměli) skutečné parní mašiny, ale trať je nádherná a doufám, že za ten rok ji zase rozšířili.... Snad se nám podaří přejezd ze sobotního eventu....


  • 0

#3 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2016 - 9:00

Opět posouvám nahoru, přesně za týden je odjezd první soupravy. :-)


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#4 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 972 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2016 - 20:44

Měl bys zachovat železniční terminologii a neposouvat, ale posunovat....pane posunovači!


  • 0

#5 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2016 - 9:50

OK, na všeobecné přání jednoho kačera ;-) měním terminologii a posunuji nahoru.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#6 Lukas&Verca

Lukas&Verca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2016 - 10:10

Díky za posunutí, jinak bychom si takové pěkkné akcičky ani nevšimli, malej bude nadšenej


  • 0

#7 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2016 - 17:20

Ok, beru na vědomí přání nejmenovaného kačera  :D  a i já neposouvám, ale POSUNUJI ;) - před chvílí jsem nás s juniorkou přihlásila. Dlouho jsem nevěděla, jestli výlet vyjde, ovšem juniorka snad bude mít volno, početla si i v loňském listingu, mrkla na fotky a konstatovala, že i přes vzdálenost by ráda jela, takže co by maminka pro dítko neudělala = hned jsem využila situaci a psala WA.  :wub:

Byla jsem přihlášená už na první ročník, jenže tehdy jsem dostala nečekanou nabídku na výlet na parní úzkokolejku kousek za hranice a té nešlo odolat, byl jediný termín, proto jsem se tehdy Taxoftovi omlouvala. Těším se, že letos už se snad nic nečekaného nestane a přijedeme se svézt.


  • 0

#8 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2016 - 8:44

V tu sobotu jsem měl lepší spojení, ale loni jsem nebyl. Předloni jo.
  • 0

#9 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2016 - 13:38

Děkuji všem sto šedesáti čtyřem návštěvníkům (podle statistiky provozovatelů ZŽZ), kteří dorazili. Doufám, že se akce líbila a že příští rok zase přijedete. :-)


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#10 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 972 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2016 - 15:43   Nejlepší odpověď

no pokud by to bylo na většině účastníků naší výpravy, tak by vlastně ani nemělo cenu na ten rok jezdit domů... díky za uspořádání


Tento příspěvek byl upraven od tarmara: 29 srpen 2016 - 15:43

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama