Ještě jednou. Nahráváš je do podsložky GARMIN/GPX? A když se na tu složku podíváš v PC, jsou tam? Případně jsou tam nějaké jiné GPX soubory, které se tam dostaly dříve? Mohou tam být i jiné GPX soubory, třeba s naklikanými trasovými body nebo se záznamem trasy. Ty jsou alespoň u mě pojmenované tak, že je jasné, co to je.
Co se týká vzdálenosti, tuším, že keše vzdálenější než cca 100 km se neukazují, nedají vyhledat. Takže pokud si připravuješ něco v zahraničí, musíš se tam nějak dostat. Např. najít nějaký bod poblíž, když je navigace bez signálu (v místnosti) a pak když se zeptá, tak se přemístit na ten bod, bez dalšího hledání signálu. Možná je toto nesrozumitelné, ale funguje to. Pokud je to tak, že máš vše vzdálené, zkus si stáhnout něco poblíž místa kde jsi, jestli se to ukáže.
GPX je vlastně XML. Dá se otevřít i v prohlížeči (např. Firefox), sice jen textově, ale pokud je v něm chyba, prohlížeč to oznámí.
Narazil jsem také na zprasený listing, který se neukázal, byly v něm chyby. Keš samotná ale ano, jen listing nešel. Stažený přes PQ. Mě ten samý listing šel, protože jsem ho generoval z Geogetu a ten něco opraví. Např. vyháže zbytečné tagy, které navigace stejně neumí zobrazit.