Přejít na obsah


Fotka

Autostat vygeneruje statistiku, nahraje na gc.com, profil ale zůstane neaktuální


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
17 odpovědí na toto téma

#1 landcruiser

landcruiser

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2016 - 17:10

Autostat bez problémů vygeneruje statistiku, tváří se, že ji nahrává na gc.com. Když si profil pak zobrazím, je neaktuální (cca 3 měsíce starý) bez nových nálezů. Zkoušel jsem "offline" generování statistik přes tlačítko "spustit", to vygeneruje statistiku správně. Když ji dám exportovat přes "nahrát nyní", je vše při starém. Oprávnění zápisu na geocaching live je povoleno. Může mi prosím někdo poradit?


  • 0

#2 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 965 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2016 - 17:45

1. AutoStat žádné statistiky negeneruje!

2. Ač autorem, netuším jak se statistiky nahrávají, možná přes GeoJarry, tam je potřeba mít vždy poslední verzi, možná je i někde jinde něco rozbitého.. 

 

Každopádně AutoStat je již roky bez vývoje a silně doporučuji přejít na nový generátor Stator!


  • 0

#3 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2016 - 17:45

Ve chvíli kdy se ti nahraje stránka s tvým profilem klikni do okna O mě, a potom proved: Ctrl+A a následně Ctrl+V. Ulož změny v profilu a to je vše.

Tento příspěvek byl upraven od mirek454: 12 srpen 2016 - 17:57

  • 0

#4 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2016 - 17:57

Ve chvíli kdy se ti nahraje stránka s tvým profilem koukni do okna O mě, a potom proved: Ctrl+A a následně Ctrl+V. Ulož změny v profilu a to je vše.


Tohle platí právě pro zmiňovaný Stator, ne pro Autostat. Tam bys musel otevřít soubor se statistikou, který on uloží k sobě do adresáře, v nějakém editoru (Notepad alias Poznámkový blok apod.) a obsah překopírovat do profilu.
  • 0

#5 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2016 - 18:03

Já vím. Tazatel ale asi stejně jako já jen nesprávně pojmenoval plugin. Uvidíme jestli mu to půjde.
Já taky říkám Autostat a přitom myslím Stator :-)
Píše, že mu tam zůstane 3 měsíce stará statistika, tak proto to říkám. Možná se pletu, ale to poznáme až zareaguje

Edit: takže už vidím že můj úsudek byl mylný. Opravdu mel na mysli Autostat.

Tento příspěvek byl upraven od mirek454: 12 srpen 2016 - 18:52

  • 0

#6 landcruiser

landcruiser

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2016 - 18:33

Tak jsem nainstaloval Stator a v začátečnickém módu nechal vygenerovat prvotinu. Při pročítání návodu jsem si všiml poznámky "22.4.2016: Další změny na GC.COM a <iframe> je zase v čudu. Tím pádem mnoho níže uvedeného není funkční". Usuzuji, že právě <iframe> sloužil k automatickému zápisu statistiky do profilu. Možná jsem zaspal dobu, je to právě cca ty 3 měsíce co mě výsledek Autostatu nebyl zapsán na profil. Takže teď všichni musejí používat Ctrl+A + Ctrl+V jak psal mirek454?


  • 0

#7 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2016 - 18:39

Ano. Někteří pred tím navíc ještě otevreni souboru a Ctrl-A Ctrl-C...
  • 0

#8 landcruiser

landcruiser

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2016 - 18:43

Tak tím je problém vyjasněn... :( Platíme si PM a GS se nám takto odvděčí :angry: Každopádně děkuji za vysvětlení, pozitivum je, že jsem přešel na Stator!


  • 1

#9 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2016 - 19:02

Jakože GC.com dost nemyslí na to, aby po změnách na stránkách korektně fungovalo geojerry? :) To je spíš komplikace pro ty, co si to PM neplatí ne? ;)

Mě osobně to komplikuje jen to nahrávání statistiky na profil (trochu) a stahování trackables (trochu víc). Nebo ty TB už lze také přes API?


Tento příspěvek byl upraven od plavcik: 12 srpen 2016 - 19:02

  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#10 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2016 - 19:20

Je take mozne mit statistiku ulozenou na svem serveru a tam ji kopirovat "automaticky" pri generovani. Pak neni treba zadneho rucniho zasahu. (U me to sice nefunguje, netusim proc, nezkoumal jsem to. Ale treba petulinka1 to tak ma udelane a slape ji to. Zvlastni je, ze to opisovala ode me. :-))


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#11 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2016 - 21:56

Pozor:

Iframe je třeba právě proto, když máš statistiku na SVÉM serveru a do profilu ji vkládáš jako vložený rámec. To teď asi nefunguje.

Pokud ji vkládáš přímo do profilu (CtrlA,CtrlV), iframe na to nemá vliv.

I když pravděpodobně i Groundspeak to řeší přes Iframe, to je ale jejich konstrukce a ta funguje. Nefunguje, když tam chceš vložit svůj iframe do toho jejich bloku.

Ale já to nepoužívám, vkládám to přímo.


  • 0

#12 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2016 - 5:30

Já statistiku vygeneruju přes starej dobrej autostat (jo, vím, že bych už konečně mohla poladit ten stator, ale furt ještě ňák nebyl čas), najdu jí v příslušný složce GeoGetu, otevřu klikem normálně v prohlížeči (FF), dám zobrazit zdrojovej kód, a ten překopíruju do profilu. Ještě je třeba dohlídnout na kódování (unicode), ale jinak bez problémů, pokud to člověk chce mít "postaru".


  • 0

#13 landcruiser

landcruiser

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2016 - 8:21

Mě šlo právě o to, že jsem byl zvyklý, že se vše dělo automaticky. Netušil jsem, že už to nejde a statistika se musí překopírovat ručně.


  • 0

#14 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2016 - 21:11

Pozor:

Iframe je třeba právě proto, když máš statistiku na SVÉM serveru a do profilu ji vkládáš jako vložený rámec. To teď asi nefunguje.

 

U Petry to prave funguje.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#15 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 965 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2016 - 20:41

já generuji do složky public na droboxu a odkaz na tento soubor vkládám do profilu a fachá to v pohodě.. (takhle krkolomě kvůli https, které nemám na webu, kam jsem to generoval předtím, ale jelikož je gs na https a vložený "frame" nebyl na https, tak to chrome ignoroval. zkoušeno pávě teď, vše funguje bez problémů

 

<iframe src="https://dl.dropboxusercontent.com/u/4555713/geoget/statistiky/mikrom/Statistics.html"
  width="100%" height="7600px" frameborder=0 scrolling="auto">
  Něco se tu polámalo. Ale když budete chtít opravdu moje statistiky vidět,
       podívejte se
  <a href="https://dl.dropboxusercontent.com/u/4555713/geoget/statistiky/mikrom/Statistics.html">sem</a>
</iframe>

  • 1

#16 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2016 - 20:58

Aha, to bude ono, ja to nemam na https, proto mi to nejde.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#17 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2016 - 18:22

gorde, mame to oba stejne udelany. Akorat, ze me to proste obcas funguje (jo, vim, divny, u me spis vetsinou veci nefungujou). Dneska mi manzel pise, ez mi nejdou statistiky - otevru to v praci v FF a statistiky tam jsou. Nehlede na to, ze nemam https. Ale jiny prohlizece maj problem...


  • 0

#18 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2016 - 19:10

Já ty Gordovo i Petulinky statistiky vidím ve Firefoxu a v Konqueroru. V Chromiu a Vivaldi je nevidím.


  • 1

Geoget + Locus Pro na Asus Zenfone Max Pro M1, občas Etrex 30 + GPI generator, Wine, Debian testing





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama