Přejít na obsah


Fotka

Jak se co dělá - popis kešky na krabičce


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 490 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2016 - 9:10

Zdravim
Chtel bych dat na lock&lock krabicku popis kesky, jenze s tim nemam zadne zkusenosti. Melo by to splnovat dve hlavni kriteria: 1) Aby to dlouho vydrzelo 2) Aby to dobre vypadalo
Predem dekuji za vase rady a zkusenosti.
Myškin

Tento příspěvek byl upraven od Myškin: 16 srpen 2016 - 9:22

  • 0

#2 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2016 - 9:37

Používám taktéž L&L, aktuální postup:

- vytisknu patřičný rozměr štítku s názvem keše (na laserové tiskárně), má velikost toho průhledového okýnka na víčku

- o stejné velikosti mudlokarta (komu se bude chtít laborovat s tiskárnou, může tisknout oboustranně)

- oba štítky zády k sobě, zalaminovat

- průhlednou páskou přilepit zespoda pod víčko. Skrz víčko je tak vidět název keše, mudlokarta naopak zespodu a nemotá se v keši.


  • 6

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#3 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 490 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2016 - 9:48

Používám taktéž L&L, aktuální postup:
- vytisknu patřičný rozměr štítku s názvem keše (na laserové tiskárně), má velikost toho průhledového okýnka na víčku
- o stejné velikosti mudlokarta (komu se bude chtít laborovat s tiskárnou, může tisknout oboustranně)
- oba štítky zády k sobě, zalaminovat
- průhlednou páskou přilepit zespoda pod víčko. Skrz víčko je tak vidět název keše, mudlokarta naopak zespodu a nemotá se v keši.


A kde bych nasel vzor mudlokarty nebo jiz pripravenou k tisku?
  • 0

#4 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2016 - 9:51

Dělával jsem to, mudlokartu i popis jsem lepil na sešitek s tvrdými deskami a celoplošně přelepoval izolepou. Štítek s názvem zespodu na víčko, oboustrannou páskou, aby byl čitelný zvenku.

Jenomže tiskárna mi teď spíš netiskne než tiskne, obnovuju po ztrátě většinou narychlo, tak dávám jen nadepsaný logbook.


  • 1

#5 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2016 - 9:56

Ke stažení je mudlokarta třeba přímo tady na fóru, v sekci Soubory. Nebo na jiných fórech, např. Jihogen. I popisky, jen pozor, uprav si to podle sebe, byly případy, kdy tam autor napsal svůj mail a šířilo se to tak.


  • 0

#6 cool.manka

cool.manka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2016 - 20:20

A kde bych nasel vzor mudlokarty nebo jiz pripravenou k tisku?

Případně si mudlokartu můžeš zakoupit. Např. www.geokes.cz,


  • 0
cool.manka

#7 SvenWiersen

SvenWiersen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 13:42

Prihodil bych jeste uzitecne (doufam) info - dobra laminovacka za slusny peniz (do 500 Kc) se da cas od casu poridit v Lidlu i se slusnou zasobou folii. To nema byt reklama, jenom tip pro nekoho kdo uvazuje, kde bude laminovat.


  • 4

#8 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 15:38

Možností koupit solidní laminovačku za pár stovek je víc - my před lety kupovali pro změnu v Tescu za podobnou cenu.
Osvědčila se nám celé rodině. Fólií nabízí Tesco více druhů, my jsme spokojení s dvěma druhy balení: v jednom je jeden velký formát, v druhém hned několik formátů od vizitkového až po list papíru po menších počtech.
Když byla dcera malá, měla u sebe ve vizitkové velikosti zalaminovaná naše telefonní čísla - byla to vzhledem k její akčnosti malá pojistka, kdyby se někde ztratila. I když se to nikdy nestalo, byli jsme na různých výstavách klidnější....Za mě laminovačka prostě za těch pár stovek stojí, občas se hodí sáhnout do skříně než hledat, kde tuhle službu momentálně nabízí.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 31 říjen 2016 - 15:38

  • 0

#9 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 540 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 18:40

Já mám tu laminovačku z lidlu a jsem moc spokojen, určitě to za těch pár stovek stojí! Dá se použít na spoustu věcí okolo GC... ;)


  • 0

#10 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 19:16

Můžete sem hodit linky na ty laminovačky pls? To je fajn věc....
  • 0

#11 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 540 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 20:29

Omlouvám se, spletl jsem si to z lidlu mám folie, ale laminátor je z Tchiba: http://www.tchibo.cz...p400054138.html


  • 0

#12 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 22:12

Naše laminovačka už je pár let stará, ale mrkla jsem alespoň na krabici, kde je napsáno model TLAM3, popis je Laminátor A4, krabice je ve dvou odstínech modré a nápisem Tesco - výrobce jsem tam nenašla. Vzhledem k tomu, že je starší, tak doklady k ní už jsou někde důkladně zasilážované...

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 31 říjen 2016 - 22:13

  • 0

#13 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2016 - 9:08

Já jsem se loni náhodou vyskytoval v jednom Lidlu ve chvíli, kdy tam prodávali zmiňovanou laminovačku (asi za 600 Kč, přesně už nevím). Váhal jsem jenom pár vteřin a zakoupil ji. Umí i formát A3 a součástí výrobku bylo několik fólií tohoto formátu. Upřímně, zatím jsem je nepoužil, doposud jsem laminoval jenom velikost platební karty, ke které jsem fólie koupil v Alze. Zalaminoval jsem takto asi 60 kusů, vše funguje bez problémů. Ale využívám opravdu jenom výjimečně, nechal jsem se zlákat cenou a tím, že někdy se to může hodit. Rozhodně si neplánuju otevřít živnost.


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama