Přejít na obsah


Fotka

PM od J.K.M. něco nového?


Nejlepší odpověď J.K.M. , 16 srpen 2017 - 18:20

Dobrý den všem,

 

Jsem J.K.M., tedy tedy, který vás připravil o čas, peníze, ..ten, který Vám přidělal starosti.

Nejen Vám, ale hlavně i sobě, ale to už bohužel nejde vrátit. Čas se vrátit nedá..

 

Dohnala mne spravedlnost (a svým způsobem se mi ohromně ulevilo, neboť žít s tíhou svého jednání bylo každým dnem horší..), celou věc řeší PČR a já jim poskytuji maximální součinnost.

Sebral jsem tedy odvahu a ačkoliv mi je jasné, že to nebude jednoduché, přišel jsem sem, mezi vás.

 

Ne, nechystám se tady obhajovat, nebo se z něčeho vykecávat, toho už bylo na jiných místech dost..

Přišel jsem, abych ke svému jednání řekl veřejně pár slov a pro začátek se alespoň omluvil.

 

Vězte, že mé jednání nebyl účelově připravený podvod, nechtěl jsem aby to takto dopadlo.. mělo to být jinak.

Vše samozřejmě bylo legální, tak, jak jsem uvedl zástupci ČAGeo, který se mne na to na začátku vyptával.

 

Jenže..v důsledku tíživé a emočně vypjaté situace se to celé pos***o a já v tom začal lítat... Nepostavil jsem se k tomu jako (tehdy skoro) třicetiletý chlap, ale zachoval jsem se jako totální idiot a nejen že jsem v důsledku toho zahodil svoji kačerskou kariéru (od r. 2008, měl jsem těsně před tisícovkou nálezů a tešil jsem se na jublilejní cion..), ale ještě jsem dosti lidem ublížil, připravil je o cenný čas, který mohli trávit jinak, ale přidělal jsem vám i spoustu starostí. Upřímně toho lituji - a nejsou to jen prázdná slova, myslím to vážně.

 

Pro ty, kterých se to osobně týká, tedy poškozené, bude jistě brzy možnost nahlédnout do spisu, kde se doví jak a proč to přesně bylo - nechci to tu rozebírat veřejně - stejně by mi (pochopitelně) nikdo nevěřil.

V současné době je proti mne vedeno trestní řízení - v úterý jsem byl na prvním výslechu - ke všemu jsem se doznal, vše podstatné je v zápisu o podání vysvětlení, který bude jistě součástí spisu..

 

Další věc je ta, že bych se chtěl s vámi, poškozenými, samozřejmě vyrovnat a proto vás všechny prosím o sdělení čísla účtu, kam můžu Vaše peníze vrátit (PM na toto fórum - nick, jméno, číslo účtu, nebo údaje pošlete @Whyskimu, to je policista a vyšetřovatel této kauzy). Nezávisle na tom, jak dopadne soud, chtěl bych peníze začít vracet ihned.

Vhzledem k tomu, že moje finanční situace je taková, jaká je, ale peníze budu vracet postupně (3-4 platby měsíčně). Dnes jsem odeslal první platbu jednomu z vás.

 

Přijměte, prosím, moji upřímnou omluvu a ..dejte mi, prosím, šanci dokázat, že celá tato záležitost byl jeden velký zkrat a přešlap. Nejsem takový hajzl, jak jsem se prezentoval.. Své jsem si prožil, a dost problémů mě ještě čeká - oprávněně, uznávám, a jsem připraven nést za to zodpovědnost.

 

PS:

Manželka, ani nikdo jiný v tomto zapojený nebyl, za všemi zprávami jsem stál jen a pouze já. Je to jen moje vina a chyba.

Přejít na celý příspěvek


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
176 odpovědí na toto téma

#41 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 540 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2016 - 18:47

Nebyl tenkrát susinamax v Benešově něco zjišťovat? Nechcete tam ještě jednou zajít?

Myslím, že jo... Já mu poskytoval adresu... A taky si myslím, že by bylo lepší tam ještě jednou zkusit zajít...


Tento příspěvek byl upraven od M13JP: 16 říjen 2016 - 18:47

  • 0

#42 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2016 - 18:10

Nejsi poškozený, neřeš. Já jsem dal druhé straně dost času na řešení problému, nakonec nejde ani tak o těch 600 kc, natož o ušetřených 200,-. Komunikace s paní Klimešovou jak rychle začala tak rychle skončila. Zde byla přihlášena naposledy v srpnu a ani řádka, omluva nebo něco takového. Co jiného si bohužel mám myslet o tomto jednání? 

Jasný, nejsem - ani to, že by k tomu v mém případě mohlo nastat - nemohlo. 

 

Ale rozumím tomu, že jde o princip a o to, aby to bylo správně a konečně vyřešený.


  • 0
:)

#43 Susinamax

Susinamax

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2016 - 20:03

Nebyl tenkrát susinamax v Benešově něco zjišťovat? Nechcete tam ještě jednou zajít?

 

 

Myslím, že jo... Já mu poskytoval adresu... A taky si myslím, že by bylo lepší tam ještě jednou zkusit zajít...

 

Od doby, kdy jsem byl v Benešově, jsem toho měl spoustu na řešení a tohle jsem tak celkem vypustil z hlavy. Z návštěvy v Benešově tenkrát v únoru mám telefonní kontakt na známého Klimešových. Zkusím mu napsat, zda se věci nepohnou... Také je dost pravděpodobné, že přes Benešov teď o víkendu pojedu, tak bych se tam mohl zkusit zastavit.


  • 7

#44 Susinamax

Susinamax

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2016 - 19:47

Bohužel mi to nakonec nevyšlo se tam zastavit. Známý Klimešových se na sms ozval a přislíbil, že poskytne součinnost. Neozvala se případně někomu paní Klimešová?


  • 0

#45 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2016 - 20:13

Díky za info. Mně se nikdo neozval


  • 0

#46 Susinamax

Susinamax

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2016 - 20:33

tak se mi na mail ozval známý Klimešových:

 

"Dobrý den,

Vzpomínám si na naši schůzku.
Neznám sice detaily této záležitosti, ncméně ohledně pí. Klimešové samožřejmě mám.
Mohu Vás ujistit, že důvod její nekomunikace je diametrálně odlišný od toho, jak to na první pohled možná vypadá.., nicméně toto bych nerad řešil takto, mailem.

Navrhuji sejít se osobně (pokud jste z Prahy, nebo pro Vás není problém do Prahy dojet) a nastalou situaci prodiskutovat z očí do očí.
Jak jsem dříve psal, nyní jsem mimo republiku, ale od 31.10. budu zpět, tak (pokud budete souhlasit), domluvme si termín a rád bych Vám situaci objanil.

Domnívám se (a za to se přimlouvám), že situace se dá vyřešit i bez asistence policie. Ovšem, pokud na prošetření trváte, je to právo, které Vám nelze upírat.
Ať už se rozhodnete jakkoliv, rád Vám v této věci poskytnu součinost.
"

 

Bohužel Praha je pro mne trochu z ruky, i když možná, že 13. pojedu na Megaevent... Není tu někdo, pro koho by to bylo snazší se s ním sejít?

 

Jinak jsem také poslal dotaz na Okresní soud v Benešově, zda projednává či projednával dědictví po Miroslavu Klimešovi, tak uvidíme, jaká bude odpověď. Nevím, proč mě to nenapadlo dřív...


  • 6

#47 Susinamax

Susinamax

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2016 - 20:03

Tak je to ještě o něco divnější než předtím...

 

Na reakci na předchozí email mi přišla tato odpověď:

 

"Zdravím Vás,

Jsem zpět doma, tak reaguji na nastalou situaci.

Nechtěl sjem to řešit takto, po zprávách nebo telefonu (proto jsem navrhoval schůzku) ... pí. Klimešová již bohužel není mezi námi.

Chápu-li to správně, jste zástupce všech poškozených, ano?
Je-li to možné, dejte, prosím, dohromady seznam všech, se kterými je potřeba se vyrovnat.

Částku a číslo/a účtu/ů mi, prosím, zašlete (i s případným kontaktem na onoho člověka) e-mailem.
Okamžitě, jak toto obdržím, provedu úhradu/y, tak, ať toto můžeme uzavřít.


Děkuji za spolupráci
Dvořák"

 

No, každopádně se to zase nějak hýbe...

 

Koho se to týká, nechť mi tedy pošle soukromou zprávou údaje, které posílal p. Klimešové a já to pak pošlu dál...


  • 0

#48 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2016 - 20:59

Tak teď jsem z toho nějaká zmatená...


  • 0

#49 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2016 - 21:21

Důkladně si rozmyslete, jestli je rozumné naprosto cizí osobě poslat své číslo účtu.

Nějak nechápu, jaký je problém si ověřit údajné úmrtí nyní již dvou osob a zjistit kontakt na jejich dědice.
  • 1

#50 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2016 - 21:26

Navíc pozor, vystupovat jako zástupce všech poškozených asi nemá nikdo oprávnění....Doporučuji konzultovat situaci s právníkem, mezi kačery se vyskytují a určitě by upozornili na případná úskalí různých postupů. .-)
  • 1

#51 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2016 - 21:26

Ja bych vám poradil toto: http://www.jaktak.cz...eho-rizeni.html

 

Pokud dlužník zemřel, využil bych postupu v bodu 2 k tomu, abych našel notáře vyřizující dědické řízení. Minimálně se tak na 100% zjistí, že je to opravdu pravda. A pak si muzete rozmyslet, jeslti tam svoji pohledavku podate, nebo ne. Ale budete vedet, jestli skutecne k tragedii doslo, nebo jeslti vas nekdo vodi za nos.


  • 12

#52 Whyski

Whyski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 0:05

Pokud někdo umřel a jiným lidem něco dlužil, tak první co, tak bylo třeba zjistit jeho skutečnou totožnost, návazně na to si ověřit, jestli skutečně umřel. Jestliže ty dluhy jsou vymahatelné, tzn. existuje např. nějaká e-mailová komunikace a záznamy o bankovních převodech, tak je nutné se pro zajištění jejich úhrady přihlásit do dědického řízení. Což bez té totožnosti jaksi nejde. Pokud by dědické řízení proběhlo ještě než se s pohledávkami přihlásíte, tak je vymožení dluhů ještě problematičtější. Myslím si, že tam asi bude nějaká lhůta, po které mají všichni věřitelé smolíka.
Jestli teď umřela jeho manželka, což je dědic první třídy, tak se to ještě více zašmodrchalo, protože umřela pravděpodobně ještě před ukončením dědického řízení po j.k.m. Jak v těhle případech notáři a soudy postupují, netuším, ale v podstatě by nejdřív měli rozhodnout o dědictví po něm a pak o dědictví po ní, včetně toho co zdědila po něm. Jak by se distribuovaly mezi dědice ty dluhy, nevím. V první třídě dědiců jsou kromě manželky taky děti a těch může být víc. Domoci se svých dluhů v takovém případě by bylo asi natolik komplikované, že bych doporučoval se na to vykašlat a šest stovek odepsat. 

To, že vám kdosi slíbil, že to s vámi vyrovná, je sice milé ale nikterak závazné.

Nicméně si myslím, že přinejmenším zjištění skutečné totožnosti toho člověka, co od vás vybral prachy, byste realizovat mohli a měli. Každý, kdo mu peníze poslal, má přirozené právo vědět, co byl zač. Když to nepůjde jinak, tak i prostřednictvím trestního oznámení. Berte to tak, že pokud je všechno pravda, tak ani paní Klimešové ani J.K.M. už tím nijak neublížíte.

V případě trestního oznámení bude nejlépe, když se dáte dohromady, včetně skutečných jmen a kontaktních údajů tak, abyste mohli s policií spolupracovat. Počítejte s tím, že s každým z vás budou chtít mluvit. Dejte dohromady úplně všechno, co o J.K.M. víte a všechny podklady k jednotlivým transakcím včetně komunikace s J.K.M. a záznamech o platbách. Jednoho z vás si můžete zvolit jako zmocněnce poškozených. Doporučuji podat to na obvodní oddělení do Benešova, tím se vyhnete čekání na to, než se najde místně příslušný útvar. Nicméně trestní oznámení lze podat na jakémkoli oddělení policie nebo na státním zastupitelství. Je to možné podat i písemně, což má výhodu v tom, že si to policista nejdřív přečte a až se vás bude vyptávat, tak už bude v obraze.


  • 6

#53 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 11:42

Kam zmizel příspěvek, že J.K.M. a jeho manželku nekdo viděl o víkendu živého?


  • 5

#54 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 11:44

Tomy, ten příspěvek od Whyskiho byl taky mimo téma?
  • 4

#55 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 12:57

Kam zmizel příspěvek, že J.K.M. a jeho manželku nekdo viděl o víkendu živého?

Ten jsem si smazal sám. Dostal jsem mail... a už o J.K.M. nechci slyšet. Držím vám palce, je to dost drsný.


  • 0

#56 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 12:59

Tomy, ten příspěvek od Whyskiho byl taky mimo téma?

 

Ahoj,

 

Tady jsem se unáhlil a příspěvek vracím. Omluva.


  • 4

#57 Kub4

Kub4

    acrophobiac :)

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 13:10

Ten jsem si smazal sám. Dostal jsem mail... a už o J.K.M. nechci slyšet. Držím vám palce, je to dost drsný.

 

Ahoj,

 

Tady jsem se unáhlil a příspěvek vracím. Omluva.

 

To je nějaké absurdní divadlo?


  • 0

You are leaving the map zone database. You are on your own, Claire.


#58 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 13:13

Kub4: Pletes to. Jeden prispevek si smazal sam pisatel. Druhej byl smazan omylem moderatorem.


  • -1

#59 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 13:14

Ne, má chyba, která se vysvětlila, nehledej za tím nic jiného.

 

btw: je to tak jak píše Petulinka


  • 0

#60 Kub4

Kub4

    acrophobiac :)

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 13:16

Už jsem z toho asi jelen. Myslel jsem, že se jedná o ten supermarket. Každopádně ho teď v diskusi nevidím.


  • 0

You are leaving the map zone database. You are on your own, Claire.





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama