Přejít na obsah


Fotka

PM od J.K.M. něco nového?


Nejlepší odpověď J.K.M. , 16 srpen 2017 - 18:20

Dobrý den všem,

 

Jsem J.K.M., tedy tedy, který vás připravil o čas, peníze, ..ten, který Vám přidělal starosti.

Nejen Vám, ale hlavně i sobě, ale to už bohužel nejde vrátit. Čas se vrátit nedá..

 

Dohnala mne spravedlnost (a svým způsobem se mi ohromně ulevilo, neboť žít s tíhou svého jednání bylo každým dnem horší..), celou věc řeší PČR a já jim poskytuji maximální součinnost.

Sebral jsem tedy odvahu a ačkoliv mi je jasné, že to nebude jednoduché, přišel jsem sem, mezi vás.

 

Ne, nechystám se tady obhajovat, nebo se z něčeho vykecávat, toho už bylo na jiných místech dost..

Přišel jsem, abych ke svému jednání řekl veřejně pár slov a pro začátek se alespoň omluvil.

 

Vězte, že mé jednání nebyl účelově připravený podvod, nechtěl jsem aby to takto dopadlo.. mělo to být jinak.

Vše samozřejmě bylo legální, tak, jak jsem uvedl zástupci ČAGeo, který se mne na to na začátku vyptával.

 

Jenže..v důsledku tíživé a emočně vypjaté situace se to celé pos***o a já v tom začal lítat... Nepostavil jsem se k tomu jako (tehdy skoro) třicetiletý chlap, ale zachoval jsem se jako totální idiot a nejen že jsem v důsledku toho zahodil svoji kačerskou kariéru (od r. 2008, měl jsem těsně před tisícovkou nálezů a tešil jsem se na jublilejní cion..), ale ještě jsem dosti lidem ublížil, připravil je o cenný čas, který mohli trávit jinak, ale přidělal jsem vám i spoustu starostí. Upřímně toho lituji - a nejsou to jen prázdná slova, myslím to vážně.

 

Pro ty, kterých se to osobně týká, tedy poškozené, bude jistě brzy možnost nahlédnout do spisu, kde se doví jak a proč to přesně bylo - nechci to tu rozebírat veřejně - stejně by mi (pochopitelně) nikdo nevěřil.

V současné době je proti mne vedeno trestní řízení - v úterý jsem byl na prvním výslechu - ke všemu jsem se doznal, vše podstatné je v zápisu o podání vysvětlení, který bude jistě součástí spisu..

 

Další věc je ta, že bych se chtěl s vámi, poškozenými, samozřejmě vyrovnat a proto vás všechny prosím o sdělení čísla účtu, kam můžu Vaše peníze vrátit (PM na toto fórum - nick, jméno, číslo účtu, nebo údaje pošlete @Whyskimu, to je policista a vyšetřovatel této kauzy). Nezávisle na tom, jak dopadne soud, chtěl bych peníze začít vracet ihned.

Vhzledem k tomu, že moje finanční situace je taková, jaká je, ale peníze budu vracet postupně (3-4 platby měsíčně). Dnes jsem odeslal první platbu jednomu z vás.

 

Přijměte, prosím, moji upřímnou omluvu a ..dejte mi, prosím, šanci dokázat, že celá tato záležitost byl jeden velký zkrat a přešlap. Nejsem takový hajzl, jak jsem se prezentoval.. Své jsem si prožil, a dost problémů mě ještě čeká - oprávněně, uznávám, a jsem připraven nést za to zodpovědnost.

 

PS:

Manželka, ani nikdo jiný v tomto zapojený nebyl, za všemi zprávami jsem stál jen a pouze já. Je to jen moje vina a chyba.

Přejít na celý příspěvek


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
176 odpovědí na toto téma

#81 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2016 - 15:19

Zkusím pomoci v pátrání: Koukal jsem mu do profilu, v galerii má jedinou fotku dokládající, že dal STF na keši GC64096 a potkal se přitom s kačerem trendy80.

 

9baf1845-82f1-4889-9ccc-6dd671503b07_l.j

 

A na eventu GC67P2E natočil tohle video https://youtu.be/OtvMElIKMI4 .


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 03 listopad 2016 - 15:20

  • 0

#82 Lilac VIRGIN

Lilac VIRGIN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2016 - 15:26

Jelikož jsem v této kauze, v souhrnu od mh.mail, citována tak jsem se podívala do mailů a našla tam moji poslední komunikaci ohledně PM od J.K.M.

Prvně jsem mu psala již někdy před Vánoci 2015. To už to PM nabízel. Chtěla jsem ho pořídit pod stromeček, ale bylo mi tehdy vysvětleno, že datumsi určit nemůžu. Tuhle komunikaci jsem už smazala. Dohoda byla, že se mám o PM zajímat až po svátcích. 

 

To jsem udělala, ale na několik mailů i urgencí jsem dostala odpověď až v lednu. Poslední můj mail, s citací mailu od J.K.M. a poslední mail od J.K.M. mám v obrázku v počítači, ale nějak nevím jak ho sem nahrát. Na net ho nikam umisťovat nechci.

 

V té komunikaci je číslo bankovního účtu kam jsem měla poslat ty peníze a tak si myslím, že by se mělo dát zjistit koho ten účet byl a zda ještě existuje.

 

PM jsem nechtěla pro sebe, ale měl to původně být dárek pro bráchu. Pak uvažoval, že si ho pořídí sám, ale s J.K.M. se mu to moc nelíbilo a tak si ho normálně koupil v e-shopu a měl ho týž den aktivní.

 

Víc o tom už nevím. Jen jsem tenkrát reagovala na to zadrhnutí v komunikaci s J.K.M. tady na fóru. To jsem netušila, že po tragickém úmrtí v jejich rodině to potká i jeho a pak ještě i (údajnou ?) manželku.

 

Přeji vám brzké vyřešení celé záhady. Já si z toho beru ponaučení, že když něco "smrdí" mám se tomu obloukem vyhnout.

 

Jestli někdo chce ten obrázek tak vám ho v SZ pošlu.


  • 4

#83 Lilac VIRGIN

Lilac VIRGIN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2016 - 15:48

Obrázek se odmítá nahrát a tak připojuji alespoň přepis té mé poslední kom,unikace s J.K.M.

 

Odeslat 13 leden 2016 - 16:09

J.K.M. napsal/a 11 Led 2016 - 15:09:

 

Ahoj,
 
Promin, resim vaznou vec - tragicke umrti v rodine, tak jsem nebyl na PC, nereagoval na maily apod.
 
PM stale mam k dispozici, jsem schopny vyridit ve stredu 27.1.2016 . 
Plati se 600,- Kc na muj ucet c. 1424668025/3030  u AirBank, pote aktivuji PM.
 
Pekny den. 
Miroslav - J.K.M.

 

 

Ahoj. Tak brácha má stále zájem. Jen se prý mám optat, než to zaplatí, jestli je to datum aktivace PMka (toho 27. ledna) tutovka. je to "relativně" za dlouho tak si chce být jistý.

 

Díky za info. Renča

 

J.K.M.

Geocaching Premium Memeber

 

Odeslano 13 leden 2016 - 16:42

Ahoj. ano, 27.1. je termin kdy muzu aktivovat. Ucet plati, podvodnik nejsem.
Pokud jsou pochybnosti, je mozne se zeptat na foru - prodal jsem jich dost.

Nabízím zprostředkování PM - nejlevnější v ČR (viz Inzerce)


  • 0

#84 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2016 - 16:16

Jděte do toho, jestli máte chuť. Je potřeba ukázat šmejdům, že jednou se ucho utrhne. Držím vám palce, pokud se rozhodnete bít za čest naší komunity.

A samozřejmě pochopím i to, pokud se rozhodnete s větrnými mlýny nebojovat.


  • 2

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#85 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2016 - 16:24

Abych přispěl s troškou do mlýna, našel jsem tip, jak zjistit jeho totožnost. Jen nevím, zda je rozumné diskutovat postupy zde, abychom neinformovali J.K.M. o všech plánech, postupech a tricích, jak se mu dostat na kobylku.


  • 3

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#86 Lilac VIRGIN

Lilac VIRGIN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2016 - 16:33

Jen pro informaci, aby snad nevznikla nějaká fáma.

Svůj poslední příspěvek, reakci na jiný, také již smazaný příspěvek, jsem smazala sama.

 

Více už k této věci nemám co dodat a jen zopakuji, že přeji všem postiženým ať se vám to klubko podivností, co nejdříve, podaří rozmotat.


  • 0

#87 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2016 - 18:35

Abych přispěl s troškou do mlýna, našel jsem tip, jak zjistit jeho totožnost. Jen nevím, zda je rozumné diskutovat postupy zde, abychom neinformovali J.K.M. o všech plánech, postupech a tricích, jak se mu dostat na kobylku.


Pošli to Susinamaxovi do zpráv.
  • 1

#88 Susinamax

Susinamax

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2016 - 22:30

trendy 80 odpověděl již v únoru:

 

02/10/2016 65bca412-6836-4d37-9a28-5556103d85a4.jpg

 

Ahoj. J.K.M znám jen z některých společných odlovů popř. eventů. Osobně ho neznám.

 

Zkusím pomoci v pátrání: Koukal jsem mu do profilu, v galerii má jedinou fotku dokládající, že dal STF na keši GC64096 a potkal se přitom s kačerem trendy80.

 

 

A na eventu GC67P2E natočil tohle video https://youtu.be/OtvMElIKMI4 .


  • 0

#89 Susinamax

Susinamax

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2016 - 22:43

Díky všem za různé zprávy, ať už tady na fóru nebo do soukromých zpráv.

 

Na základě souhrnu všeho dostupného jsem došel k následujícímu závěru:

 

Počkám do konce tohoto týdne, jestli se mi ještě někdo ozve (zatím se ozvali 4 lidé) a pošlu údaje panu Dvořákovi. Jedná se o údaje, které stejně již měli Klimešovi a nemyslím si, že by měl být problém s poskytnutím č. účtu, protože s tímto údajem samotným lze těžko nějak naložit.

 

V neděli to tedy odešlu a počkám do konce týdne, max. do středy dalšího, zda nepřijde platba jako poslední šance před tím, než do celé záležitosti zapojit orgány veřejné moci...


  • 7

#90 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2016 - 11:56

A ještě mne napadlo: https://coord.info/TB3217M - potkali se dotyční s ownerem nebo ne? Někteří jsou aktivní i zde.

 

Ano, na tom eventu jsem byl a půllitr viděl. Ale majitele si nepamatuju, přestože jsme se museli potkat i vícekrát.

 

Tak mne jen napadá - jak jsi ho pak mohl poznat v obchoďáku? Dokonce s manželkou?


  • 1

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#91 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2016 - 13:14

 

Tak mne jen napadá - jak jsi ho pak mohl poznat v obchoďáku? Dokonce s manželkou?

Stalo se ti už někdy, že ti někdo řekl: s ním jsi přece seděl celý večer u jednoho stolu. A teprv pak si přiřadíš nick ke xichtu? A když vidíš fotky, že vedle něj opravdu sedíš a proti němu sedí kdosi, o kom řekl že to je jeho manželka, víš o koho jde ne? 


  • 0

#92 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2016 - 13:35

Stát se to může. Sice to není odpověď na tu mojí otázku, ani nevím, kdo něco takového tady napsal, ale nešť. Na těch fotkách v galerii https://www.geocachi...bc-26587d9fda32 je tedy J.K.M. zachycen. Můžeš napsat, na kterých?
 


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#93 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2016 - 13:40

 Můžeš napsat, na kterých?
 

Ne, nemůžu. Ne že bych nemohl ale nechci. Napsal jsem před pár dny, že o J.K.M. už nechci slyšet. Mám k tomu své dost dobré důvody. Víc ze mě opravdu nedostaneš.


Tento příspěvek byl upraven od mirek454: 04 listopad 2016 - 13:42

  • 0

#94 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2016 - 20:23

Stát se to může. Sice to není odpověď na tu mojí otázku, ani nevím, kdo něco takového tady napsal, ale nešť. Na těch fotkách v galerii https://www.geocachi...bc-26587d9fda32 je tedy J.K.M. zachycen. Můžeš napsat, na kterých?

Pokud si pamatuji o pár stránek dál psala Jacka, že znala Mira_B alias J.K.M. Byl za ní několikrát v klášteře...
  • 0

#95 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2016 - 21:04

Souhlasí.


  • 0

#96 Whyski

Whyski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2016 - 22:28

Já bych tady viděl jeden podstatný problém. Nevím do jaké míry se znáte mezi sebou osobně. Já jsem docela nováček, takže tu znám osobně, z eventů či od keší jen asi dva lidi. Myslím, že nelze věřit nikomu, koho znáte pouze a jen z tohoto fóra. Ano, jde o to, co už tu bylo zmíněno poukazem na známou scénu z filmu Vrchní prchni. 
Napadl mě jeden možná hloupý, možná komplikovaný (ale víme, že jednoduché to nebude) nápad. Udělat k tomu event.


  • 0

#97 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2016 - 23:38

:D :D :D Event, jo? Na co?

Kurňa, já fakt nevím, co tu furt řešíte. Máte jméno a adresu, máte číslo konta. Máte člověka, kterej byl u nich doma a mluvil s jeho ženou. Máte jinýho člověka, kterej dotyčnýho zná z eventu a viděl ho cca před tejdnem. Co víc potřebujete zjišťovat? Kdybyste o tom neplkali dny a noci na fóru a situaci už konečně rozumně řešili, tak máte jakous takous šanci, že ty peníze ještě někdy uvidíte dřív, než to bude definitivně promlčený. Pokud vám to teda za to stojí. Pokud nestojí, nechápu, proč to tu furt dokola omíláte. Nic mi do toho neni, ale musim říct, že je to fakt srandovní. A jo, kluka s nickem Mira_B trochu znam osobně, viděla jsem ho naposled někdy před víc jak 3 lety a na těch eventovejch fotkách by to asi i mohl bejt on, nakolik to je tam poznat. Takže tvrzení Mirka 454, že dotyčný je naživu, spolu s tím, co o něm vím já, považuju za věrohodné.


  • 6

#98 Whyski

Whyski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2016 - 0:24

Já myslím, že tu je pouze pár nicků plácajících kdeco, hodně mlžení i vyložených dezinformací. Klimeš je nejspíš smyšlené jméno. Jediná adresa je zdá se adresa nějakého obecního úřadu. Číslo účtu se můžeš tak leda naučit nazpaměť, to je tak asi vše, co se s ním dá dělat. Že nějaký nick tvrdí, že ho někde viděl, je prosím pěkně k čemu?
Jestli se v tom má udělat jasno, tak se musí začít zgruntu a dohromady se musí dát skuteční lidi a ne anonymní přezdívky. Ale proč já se do toho montuju....


  • 0

#99 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2016 - 8:30

Pokud se to platilo převodem na účet, tak bych dal podnět orgánům činným v trestním řízení a oni si už podle čísla účtu majitele dohledají.


  • 2

#100 kritrs

kritrs

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2016 - 13:24

zdravim vsechny - ve skratce PM melo byt pro me , zajistoval to   misa kulicka2   platba byla  zmeho uctu .

do tetkom jen same sliby a nikdo asi nic neresi .

dal uz nekdo trestni oznameni ?? 

ja budu davat tetkom , jde oto ze zame to bude jen 600kc ,pokud uz je oznameni vice tak seto nacte (uz to myslim nebude prestupek ale trestny cin) 


Tento příspěvek byl upraven od kritrs: 05 listopad 2016 - 13:51

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama