Přejít na obsah


Fotka

PM od J.K.M. něco nového?


Nejlepší odpověď J.K.M. , 16 srpen 2017 - 18:20

Dobrý den všem,

 

Jsem J.K.M., tedy tedy, který vás připravil o čas, peníze, ..ten, který Vám přidělal starosti.

Nejen Vám, ale hlavně i sobě, ale to už bohužel nejde vrátit. Čas se vrátit nedá..

 

Dohnala mne spravedlnost (a svým způsobem se mi ohromně ulevilo, neboť žít s tíhou svého jednání bylo každým dnem horší..), celou věc řeší PČR a já jim poskytuji maximální součinnost.

Sebral jsem tedy odvahu a ačkoliv mi je jasné, že to nebude jednoduché, přišel jsem sem, mezi vás.

 

Ne, nechystám se tady obhajovat, nebo se z něčeho vykecávat, toho už bylo na jiných místech dost..

Přišel jsem, abych ke svému jednání řekl veřejně pár slov a pro začátek se alespoň omluvil.

 

Vězte, že mé jednání nebyl účelově připravený podvod, nechtěl jsem aby to takto dopadlo.. mělo to být jinak.

Vše samozřejmě bylo legální, tak, jak jsem uvedl zástupci ČAGeo, který se mne na to na začátku vyptával.

 

Jenže..v důsledku tíživé a emočně vypjaté situace se to celé pos***o a já v tom začal lítat... Nepostavil jsem se k tomu jako (tehdy skoro) třicetiletý chlap, ale zachoval jsem se jako totální idiot a nejen že jsem v důsledku toho zahodil svoji kačerskou kariéru (od r. 2008, měl jsem těsně před tisícovkou nálezů a tešil jsem se na jublilejní cion..), ale ještě jsem dosti lidem ublížil, připravil je o cenný čas, který mohli trávit jinak, ale přidělal jsem vám i spoustu starostí. Upřímně toho lituji - a nejsou to jen prázdná slova, myslím to vážně.

 

Pro ty, kterých se to osobně týká, tedy poškozené, bude jistě brzy možnost nahlédnout do spisu, kde se doví jak a proč to přesně bylo - nechci to tu rozebírat veřejně - stejně by mi (pochopitelně) nikdo nevěřil.

V současné době je proti mne vedeno trestní řízení - v úterý jsem byl na prvním výslechu - ke všemu jsem se doznal, vše podstatné je v zápisu o podání vysvětlení, který bude jistě součástí spisu..

 

Další věc je ta, že bych se chtěl s vámi, poškozenými, samozřejmě vyrovnat a proto vás všechny prosím o sdělení čísla účtu, kam můžu Vaše peníze vrátit (PM na toto fórum - nick, jméno, číslo účtu, nebo údaje pošlete @Whyskimu, to je policista a vyšetřovatel této kauzy). Nezávisle na tom, jak dopadne soud, chtěl bych peníze začít vracet ihned.

Vhzledem k tomu, že moje finanční situace je taková, jaká je, ale peníze budu vracet postupně (3-4 platby měsíčně). Dnes jsem odeslal první platbu jednomu z vás.

 

Přijměte, prosím, moji upřímnou omluvu a ..dejte mi, prosím, šanci dokázat, že celá tato záležitost byl jeden velký zkrat a přešlap. Nejsem takový hajzl, jak jsem se prezentoval.. Své jsem si prožil, a dost problémů mě ještě čeká - oprávněně, uznávám, a jsem připraven nést za to zodpovědnost.

 

PS:

Manželka, ani nikdo jiný v tomto zapojený nebyl, za všemi zprávami jsem stál jen a pouze já. Je to jen moje vina a chyba.

Přejít na celý příspěvek


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
176 odpovědí na toto téma

#1 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2016 - 11:09

Po dlouhé době opět vytahuji toto téma. Paní Klimešová mne sice a vysvětlila, že se nejddná o podvod, a že manžel je v krtitivckém stavu. Ale to je již půl roku a od té doby žádné zprávy. Takže pokud někdo něco víte, dejte mi, prosím vědět.


  • 0

#2 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2016 - 11:47

http://www.geocachin...e-4#entry522629

 

Paní tam píše, že manžel zemřel a bude komunikovat jen přes soukromé zprávy. Zkoušela jsi to?

 

Zde v téhle věci patrně nic nevyřešíme.


  • 0

#3 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2016 - 12:14

Tak to jsem netušila, díky za info. SZ jsem poslala, bohužel zatím bez odezvy, proto jsem téma znova otevřela.


  • 1

#4 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2016 - 21:43

Ja si s pani psal, penize mely odejit 16.8., ale zatim se tak nestalo
  • 0

#5 obeji

obeji

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2016 - 9:41

Zdravím,

prosím vás, jak mám poslat paní Klimešové soukromou zprávu, když neznám její mailovou adresu? Děkuji za radu a za pomoc a přeji hezkou neděli.

OBEJI


  • 0

#6 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2016 - 10:02

Obeji: přes profil paní Klimešové na těchto stránkách, otevři to vlákno v Tomyho příspěvku.
  • 2

#7 obeji

obeji

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2016 - 10:19

Zdravím,

děkuji za radu, hned jsem ji uplatnil a prosbu paní Klimešové poslal. Fungovalo to. Hezký den.

OBEJI


  • 2

#8 B-LEV team

B-LEV team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2016 - 19:14

Ahoj, je tu prosim Vas vubec nekdo, kdo dostal penize zpet?


Tento příspěvek byl upraven od B-LEV team: 03 říjen 2016 - 20:02

  • 1
Zatím jenom hledáme,ale až přijde čas ..... a čas přišel,už i zakládáme :)

#9 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2016 - 19:33

To by mne taky zajímalo.


  • 0

#10 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2016 - 9:32

Mě to mělo přijít cca 18. srpna a nestalo se nic. Na zprávu, že peníze nedorazily, paní Klimešová nereagovala


  • 0

#11 jelen76

jelen76

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2016 - 18:40

Paní nereaguje na SZ, ani nemá snahu dluhy řešit. Myslím, že nikdo nic nedostane, pouze se čeká na to až to vyšumí :-(


  • 0

#12 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2016 - 12:54

Víte, tohle je prekérní situace. Pokud je to celé fingované, pak je to samozřejmě sprosťárna. Jenže ten kačer fungoval několik let jak na gc.com, tak tady, že by kvůli pár tisícům obětoval svoji „GC kariéru“, se mi moc věřit nechce, ale do hlavy nikdo nikomu nevidí. ...

Fungoval, ale i tady je to takové...no...

Ještě v roce 2010 používal nick Mira_B, o čemž, ani o změně, nemá na profilu ani čárku. BTW poslední přihlášení na účet je letos v dubnu.

Těsně před touhle slevovou akcí publikoval svoji první a poslední, poněkud kontroverzní keš, kde smazal několik logů, na kritiku reagoval v listopadu 2015 její promptní archivací. Mohlo to být důvodem k seknutí s "kariérou" v GC?

Nenašel se tu nikdo, kdo by jej osobně znal, ani se setkal (ani telefonem?) s jeho manželkou(?)..

 

P.S. pokud publikoval keší více, možná je nechal adoptovat, nevím, momentálně má na profilu jen tu jednu


  • 4

#13 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2016 - 13:03

Zde asi došlo k mýlce: nick Mira_B zalogoval 25. 12. 2013 přes osm set keší textem:

"Opožděný log z důvodu změny nicku/přerušení a znovuzapočetí lovení; prosím ownery o shovívavost a zároveň se omlouvám za univerzální log. ***Bude-li můj log smazán, chápu a keš navštívím znovu***"

a od té doby ani jednu. Odkaz na profil vede jinam, aktuálně je ten nick "Pista_Lakatos" s posledním přihlášením v červenci t.r.

 

O J.K.M. nic nevím, jen si pamatuji, že tu psal něco o trackovatelném půllitru v nějaké benešovské hospodě.


  • 1

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#14 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2016 - 13:05

Ještě v roce 2010 používal nick Mira_B, ...

Nenašel se tu nikdo, kdo by jej osobně znal, ani se setkal (ani telefonem?) s jeho manželkou(?)..

 

Tak pozor! To je pro mě novinka! To jsem vůbec netušil.

 

Já se totiž s Mirou_B v roce 2011 osobně setkal! A to u jeho keše Nove hriste Bohnice - DETSKA (CZ ONLY). Zde je můj tehdejší log: https://coord.info/GL60B5EW

A máš pravdu, sice keš byla adoptovaná nějakým Pistou Lakatosem, ale na začátku se opravdu objevuje kačer J.K.M.

Naše setkání bylo pohodové a příjemné, dcera od něj dostala krásného plyšáka. Celá ta keš, rozdávání plyšáků atd. na mě tenkrát dělalo dojem, že je rozvedený (asi čerstvě). Občas na tu akci vzpomenu, jak to měl hezky vymyšlené, aby rozdal plyšáky a přitom je nenechal plesnivět v keši.

 

Že je to J.K.M. jsem vůbec netušil. A jestli je opravdu po smrti, tím víc mě to mrzí, protože jsem se s ním osobně potkal.

 

Taxofte, ta keš byla adpotovaná, když se podíváš na první logy, tak je tam opravdu vidět nick J.K.M. Dr.Vota má s identitou pravdu.


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#15 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2016 - 13:10

Opravdu je to tatáž osoba jako Mira_B? To teda čumim. Toho já jsem taky poznala osobně, dokonce mě několikrát navštívil v klášteře. Kdyže to měl umřít? Já od něj mám poslední zprávu letos 14. ledna.


  • -1

#16 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2016 - 13:10

Usuzuji z jednoho z pěti eventů, kterých se zúčastnil. Předpokládám, že log může editovat jen jeho pisatel, takže...
viz https://coord.info/GL4P4AVG
 

 J.K.M. will attend 6.gif Event lampiony

...

This entry was edited by Mira_B on Friday, 05 November 2010 at 09:14:01.[/size]

to přihlášení na účet v dubnu bylo na J.K.M., ne na Mira_B


  • 2

#17 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2016 - 13:13

Aha, změna, máš pravdu. V tomhle případě došlo ke dvojí změně nicku. Našel jsem log od "Mira_B", který vede na profil J.K.M. a jiný log od "Mira_B", který vede na profil Pista_Lakatos. Těch druhých mám v archivu mnohem víc, tak jsem ten jeden přehlédl.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#18 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2016 - 13:15

U té bohnické keše je tento log:

https://coord.info/GLCJ2F72

Je to owner maintenance z 21.10.2013 a je u ní uveden J.K.M.

 

Pak jsem tam nenašel žádnou zmínku o adopci, až tento archivační log z 19.1.2014:

https://coord.info/GLD6HTNY

A tam už je uveden Pista_Lakatos.

 

Odkaz v záhlaví keše vede na Pistu Lakatose. J.K.M. má ale jiný profil.

 

Vůbec nechápu, jak může přejít keš z jednoho ownera na druhého, aniž by se to objevilo v logu. Jasně, ten log se dá asi následně vymazat.

 

Tímto se postava J.K.M. alias Mira_B stává ještě záhadnější, než jsem si původně myslel.


  • 4
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#19 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2016 - 13:19

Kdyže to měl umřít? Já od něj mám poslední zprávu letos 14. ledna.

 

Pokud se mu opravdu něco stalo, tak k tomu nejspíš došlo 29. ledna. Později sem jeho manželka napsala, že leží v kritickém stavu v nemocnici, a ještě později, že zemřel. Takže datum úmrtí nám známé není, ale mělo to přímou souvislost s událostí 29. ledna, protože ten den měl aktivovat slíbená PM a to už se neozval (den předtím ještě komunikoval).


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#20 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2016 - 13:27

...

 

Tímto se postava J.K.M. alias Mira_B stává ještě záhadnější, než jsem si původně myslel.

Tak aby to nebylo málo, tak členský příspěvek v ČAGeo 2016 za "J.K.M." byl zaplacen 3.12.2015 z účtu "Martina Georgievová"

Otazníků přibývá.


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama