Přejít na obsah


Fotka

PM od J.K.M. něco nového?


Nejlepší odpověď J.K.M. , 16 srpen 2017 - 18:20

Dobrý den všem,

 

Jsem J.K.M., tedy tedy, který vás připravil o čas, peníze, ..ten, který Vám přidělal starosti.

Nejen Vám, ale hlavně i sobě, ale to už bohužel nejde vrátit. Čas se vrátit nedá..

 

Dohnala mne spravedlnost (a svým způsobem se mi ohromně ulevilo, neboť žít s tíhou svého jednání bylo každým dnem horší..), celou věc řeší PČR a já jim poskytuji maximální součinnost.

Sebral jsem tedy odvahu a ačkoliv mi je jasné, že to nebude jednoduché, přišel jsem sem, mezi vás.

 

Ne, nechystám se tady obhajovat, nebo se z něčeho vykecávat, toho už bylo na jiných místech dost..

Přišel jsem, abych ke svému jednání řekl veřejně pár slov a pro začátek se alespoň omluvil.

 

Vězte, že mé jednání nebyl účelově připravený podvod, nechtěl jsem aby to takto dopadlo.. mělo to být jinak.

Vše samozřejmě bylo legální, tak, jak jsem uvedl zástupci ČAGeo, který se mne na to na začátku vyptával.

 

Jenže..v důsledku tíživé a emočně vypjaté situace se to celé pos***o a já v tom začal lítat... Nepostavil jsem se k tomu jako (tehdy skoro) třicetiletý chlap, ale zachoval jsem se jako totální idiot a nejen že jsem v důsledku toho zahodil svoji kačerskou kariéru (od r. 2008, měl jsem těsně před tisícovkou nálezů a tešil jsem se na jublilejní cion..), ale ještě jsem dosti lidem ublížil, připravil je o cenný čas, který mohli trávit jinak, ale přidělal jsem vám i spoustu starostí. Upřímně toho lituji - a nejsou to jen prázdná slova, myslím to vážně.

 

Pro ty, kterých se to osobně týká, tedy poškozené, bude jistě brzy možnost nahlédnout do spisu, kde se doví jak a proč to přesně bylo - nechci to tu rozebírat veřejně - stejně by mi (pochopitelně) nikdo nevěřil.

V současné době je proti mne vedeno trestní řízení - v úterý jsem byl na prvním výslechu - ke všemu jsem se doznal, vše podstatné je v zápisu o podání vysvětlení, který bude jistě součástí spisu..

 

Další věc je ta, že bych se chtěl s vámi, poškozenými, samozřejmě vyrovnat a proto vás všechny prosím o sdělení čísla účtu, kam můžu Vaše peníze vrátit (PM na toto fórum - nick, jméno, číslo účtu, nebo údaje pošlete @Whyskimu, to je policista a vyšetřovatel této kauzy). Nezávisle na tom, jak dopadne soud, chtěl bych peníze začít vracet ihned.

Vhzledem k tomu, že moje finanční situace je taková, jaká je, ale peníze budu vracet postupně (3-4 platby měsíčně). Dnes jsem odeslal první platbu jednomu z vás.

 

Přijměte, prosím, moji upřímnou omluvu a ..dejte mi, prosím, šanci dokázat, že celá tato záležitost byl jeden velký zkrat a přešlap. Nejsem takový hajzl, jak jsem se prezentoval.. Své jsem si prožil, a dost problémů mě ještě čeká - oprávněně, uznávám, a jsem připraven nést za to zodpovědnost.

 

PS:

Manželka, ani nikdo jiný v tomto zapojený nebyl, za všemi zprávami jsem stál jen a pouze já. Je to jen moje vina a chyba.

Přejít na celý příspěvek


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
176 odpovědí na toto téma

#121 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2016 - 22:46

Pokud je ten, za koho se vydává? Ano, myslím, že by opravdu mohl pomoci. Jinak souhlas s tvým příspěvkem.
  • 0

#122 Susinamax

Susinamax

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2016 - 22:46

T.O. nepodávej,netříšti snahu - v tuhle chvíli bych vše směřoval na whyskiho - pokud je ten za koho se vydava, tak klobouk dolu pred jeho snahou a preji mu pevne nervy...

 

jasný, hlavně pošetřím svůj čas... nic méně jsem tu veřejně dříve něco slíbil a jsem připravenej to případně splnit. Každopádně nyní poskytnu maximální součinnost wkyskimu...


  • 2

#123 Whyski

Whyski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2016 - 9:34

Už se mi scházejí reakce. Jen bych poprosil o dodržení postupu, tzn.:

 

1. pošlete soukromou zprávu na můj účet na tomto serveru (nikoli na geocaching.com), ve které bude alespoň vaše jméno příjmení a e-mail. Rád bych to měl všechno na jednom místě. Pak se možná nestane, že bych někoho opomenul nebo přehlídnul.

 

2. já vám následně pošlu z práce e-mail s doménou ....@pcr.cz a tím nastavíme hlavní komunikační kanál.

 

 

Telefonování nemám moc rád, nejsou z toho žádné písemné výstupy a rozhodně se mi nechce používat soukromý mobil, služební mobil nemám, ale můžete mi volat na pevnou linku, která bude uvedená v podpisu e-mailu. (začíná 974 xxx xxx)

Dále prosím o chvilku strpení, jelikož držím víkend a hodlám se věnovat rodině a keškám. :) 


  • 18

#124 ivankazdediny

ivankazdediny

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2017 - 19:46

Dopadlo to nejak? Ctu to az ted a taky patrim mezi poskozene
  • 0

#125 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2017 - 19:49

Dopadlo to nejak? Ctu to az ted a taky patrim mezi poskozene


Kontaktuj whyskiho.
  • 0

#126 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2017 - 0:41

Už se mi scházejí reakce. Jen bych poprosil o dodržení postupu, tzn.:

 

1. pošlete soukromou zprávu na můj účet na tomto serveru (nikoli na geocaching.com), ve které bude alespoň vaše jméno příjmení a e-mail. Rád bych to měl všechno na jednom místě. Pak se možná nestane, že bych někoho opomenul nebo přehlídnul.

 

2. já vám následně pošlu z práce e-mail s doménou ....@pcr.cz a tím nastavíme hlavní komunikační kanál.

 

 

Telefonování nemám moc rád, nejsou z toho žádné písemné výstupy a rozhodně se mi nechce používat soukromý mobil, služební mobil nemám, ale můžete mi volat na pevnou linku, která bude uvedená v podpisu e-mailu. (začíná 974 xxx xxx)

Dále prosím o chvilku strpení, jelikož držím víkend a hodlám se věnovat rodině a keškám. :)

Tak co, pohlo se to někam či to má aspoň nějakej potenciál dořešení?


  • 0
:)

#127 J.K.M.

J.K.M.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 257 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2017 - 18:20   Nejlepší odpověď

Dobrý den všem,

 

Jsem J.K.M., tedy tedy, který vás připravil o čas, peníze, ..ten, který Vám přidělal starosti.

Nejen Vám, ale hlavně i sobě, ale to už bohužel nejde vrátit. Čas se vrátit nedá..

 

Dohnala mne spravedlnost (a svým způsobem se mi ohromně ulevilo, neboť žít s tíhou svého jednání bylo každým dnem horší..), celou věc řeší PČR a já jim poskytuji maximální součinnost.

Sebral jsem tedy odvahu a ačkoliv mi je jasné, že to nebude jednoduché, přišel jsem sem, mezi vás.

 

Ne, nechystám se tady obhajovat, nebo se z něčeho vykecávat, toho už bylo na jiných místech dost..

Přišel jsem, abych ke svému jednání řekl veřejně pár slov a pro začátek se alespoň omluvil.

 

Vězte, že mé jednání nebyl účelově připravený podvod, nechtěl jsem aby to takto dopadlo.. mělo to být jinak.

Vše samozřejmě bylo legální, tak, jak jsem uvedl zástupci ČAGeo, který se mne na to na začátku vyptával.

 

Jenže..v důsledku tíživé a emočně vypjaté situace se to celé pos***o a já v tom začal lítat... Nepostavil jsem se k tomu jako (tehdy skoro) třicetiletý chlap, ale zachoval jsem se jako totální idiot a nejen že jsem v důsledku toho zahodil svoji kačerskou kariéru (od r. 2008, měl jsem těsně před tisícovkou nálezů a tešil jsem se na jublilejní cion..), ale ještě jsem dosti lidem ublížil, připravil je o cenný čas, který mohli trávit jinak, ale přidělal jsem vám i spoustu starostí. Upřímně toho lituji - a nejsou to jen prázdná slova, myslím to vážně.

 

Pro ty, kterých se to osobně týká, tedy poškozené, bude jistě brzy možnost nahlédnout do spisu, kde se doví jak a proč to přesně bylo - nechci to tu rozebírat veřejně - stejně by mi (pochopitelně) nikdo nevěřil.

V současné době je proti mne vedeno trestní řízení - v úterý jsem byl na prvním výslechu - ke všemu jsem se doznal, vše podstatné je v zápisu o podání vysvětlení, který bude jistě součástí spisu..

 

Další věc je ta, že bych se chtěl s vámi, poškozenými, samozřejmě vyrovnat a proto vás všechny prosím o sdělení čísla účtu, kam můžu Vaše peníze vrátit (PM na toto fórum - nick, jméno, číslo účtu, nebo údaje pošlete @Whyskimu, to je policista a vyšetřovatel této kauzy). Nezávisle na tom, jak dopadne soud, chtěl bych peníze začít vracet ihned.

Vhzledem k tomu, že moje finanční situace je taková, jaká je, ale peníze budu vracet postupně (3-4 platby měsíčně). Dnes jsem odeslal první platbu jednomu z vás.

 

Přijměte, prosím, moji upřímnou omluvu a ..dejte mi, prosím, šanci dokázat, že celá tato záležitost byl jeden velký zkrat a přešlap. Nejsem takový hajzl, jak jsem se prezentoval.. Své jsem si prožil, a dost problémů mě ještě čeká - oprávněně, uznávám, a jsem připraven nést za to zodpovědnost.

 

PS:

Manželka, ani nikdo jiný v tomto zapojený nebyl, za všemi zprávami jsem stál jen a pouze já. Je to jen moje vina a chyba.


Tento příspěvek byl upraven od J.K.M.: 16 srpen 2017 - 18:25

  • 0

#128 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2017 - 19:30

Zainteresován do tohoto nejsem. Ale pro tohle budeš těžko u ostatních hledat pochopení. A pokud je tohle už opravdu pravda, tak pro Whyskiho, palec nahoru a klobouk dolů. 


  • 17

#129 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2017 - 19:51

Jestli to Whyski dotáhl opravdu až "tam" (myšleno policejní stíhání a řešení celé této kauzy), tak je to u mě frajer a také smekámpomyslný klobouk..

 

K J.K.M. se vyjadřovat nebudu :-(


  • 2

#130 Whyski

Whyski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2017 - 21:46

Jenom stručně z mobilu. Kdo mi už informace o sobě posílal, tak je znovu posílat nemusí.
J.K.M. skutečně byl u mě v kanceláři a situaci jsme myslím důkladně probrali.
Myslete si o něm, co chcete, ale řek bych, že sám teď ví, že nejlíp svou reputaci a vlastně i situaci napraví, když prostě vrátí peníze na účty odesílatelů.
Nerad bych tu vedl nějaké psychologické rozbory, proč s tím nezačal dávno a nebudu vůbec veřejně komentovat žádné detaily.
Prostě postačí, když se budou peníze postupně vracet.
Těm poškozeným, které eviduju, pošlu mail.
  • 19

#131 J.K.M.

J.K.M.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 257 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2017 - 4:41

@tomy.22:
Pochopeni ani litost apod. neocekavam, a ani nemuzu, to je jasne.
Jde mi o to, aby se tahle zalezitost vyresila a ...
  • 1

#132 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2017 - 8:59

Tady už se toho pod různými identitami naslibovalo...vlk taky sliboval...


  • 4

#133 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2017 - 9:13

Dobrý den všem,

 

[...]


Pro ty, kterých se to osobně týká, tedy poškozené, bude jistě brzy možnost nahlédnout do spisu, kde se doví jak a proč to přesně bylo - nechci to tu rozebírat veřejně - stejně by mi (pochopitelně) nikdo nevěřil.

 

Jsem přesvědčen, že se dočkáš vlídnějších reakcí, až přehodnotíš tohle tvrzení.


  • 5

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#134 J.K.M.

J.K.M.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 257 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2017 - 10:18

"Přehodnotíš tvrzení"? Prosím pěkně, jak?

Napsat sem veřejně vše, do podrobností?

Pro nezainteresované, proč?
Těch, kterých se to týče, ti to zjistí ze spisu, jak jsem psal.

Tohle se odčinit nedá, jedině vše postupně vrátit (tentokrát už opravdu) a pak doživotně "chodit kanálama"..


  • 0

#135 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2017 - 10:38

Nevím, jak dalece jsi to tu sledoval. Nekteří z nás, včetně mne, jsme to pojali jako mysterku a snažili se podle postupně obejvujících se fakt vytvořit konzistentní teorii. Varianty tu veřejně nebyly nikdy uceleně prezentovány, protože šlo jen o teorie. Závěr ale vždy byl, že to nebylo předem plánované, což teď píšeš i sám.

 

Vsadil bych se, že někteří, kteří se to dočtou ze spisu, to stejně pustí ven. Proto si myslím, že je lepší mít informace nezkreslené a přímo - pokud bys kecal, najde se někdo, kdo to uvede do souladu se spisem.

 

A proč bys to měl napsat sem? Protože se to nedotklo jenom těch, kterým dlužíš peníze, ale třeba jsi do toho zatáhl i ČAgeo, jehož logo jsi měl v podpisu. Když začeš hrát opravdu na rovinu, nebudeš pak muset ani chodit těma kanálama.


  • 3

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#136 Whyski

Whyski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2017 - 11:00

Já si myslím, že toho bylo napsáno dost. Jakékoliv vysvětlení, které sem j.k.m. napíše bude vystaveno kritickému zkoumání vzhledem k těm předchozím lžím. Není třeba dalších slibů, protože těch bylo taky dost. Jediné, co se počítá, je vracení peněz. Tak snad by bylo fajn, kdyby se uspokojení věřitelé zmínili, až budou sliby konečně realizovány.
  • 9

#137 Whyski

Whyski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2017 - 11:10

Ještě bych dodal, že snad není třeba teď j.k.m. deptat a dávat mu to sežrat ve chvíli, kdy sebral odvahu a vrátil se sem.
Přimlouval bych se za něco jako "podmínečné odpuštění".
Ostatně teď je v situaci, kdy je nucen své sliby začít plnit nikoli pod hrozbou vašich nadávek (které by skutečnému padouchovi beztak byly ukradené), nýbrž pod hrozbou přísnějšího trestního postihu.
  • 11

#138 J.K.M.

J.K.M.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 257 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2017 - 11:12

Nesledoval jsem to tu, ani jinde, vůbec.

Když to začal být velký tlak, pos*al jsem se z toho, a jediné co mě napadlo, bylo se odmlčet :/

 

Zpětně jsem si to tu prošel, a fakt to bylo docela drsný, pěkná mysterka, to zase jo. A že se i dařilo odhalit některé skutečnosti poměrně přesně - no jo, kačeři to mají v krvi :) (ten smajlík neberte, prosím, jako výsměch, to jen na odlehčení..

Ano, s tím, že až spis bude k dispozici, že to někdo zveřejní, počítám.. bohužel to tak chodí. Můžu a chci vás všechny ujistit, že ve výpovědi jsem uvedl jen čistou pravdu, s komisařem jsme o tom mluvili opravdu dlouho a podrobně, nemám problém to samé kdykoliv zopakovat - porovnat s výpovědí na policii to pak může porovnat každý (kdo informace bude mít).

 

Popřemýšlím o tom, a přes víkend to sem když tak sepíšu. Teď jsem v práci, takže na nějaké dlouhé rozepisování to stejně není.

 

Edit:

To, že jsem do toho "zatáhl ČAGeo", to bych s dovolením rozporoval (nemám teď moc sil o něčem se hádat, ale proti tomuto se ohradit musím) - NIKDY jsem neuvedl, že jednám ZA ČAGeo, naopak, vždy jsem uváděl že jde o moji soukromou iniciativu. A to i opakovaně, když kdokoliv měl pochybnosti.

Pokud to na někoho působilo tak, že jednám za ČAGeo, omlouvám se ještě i za toto, ale opravdu jsem nikdy nic takového nevyřkl, ani se o to nesnažil.

Podpis s tím, že jsem hrdým členem ČAGeo (kam jsem se přihlásil po zralé úvaze) jsem měl vystavený ještě než jsem vůbec věděl, že by šlo aktivovat PM takovým způsobem
 


Tento příspěvek byl upraven od J.K.M.: 17 srpen 2017 - 11:18

  • 0

#139 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2017 - 11:13

Samozřejmě, že by vysvětlení bylo kriticky zkoumáno. To je bez debaty. Žádné sliby msylím už nikdo po nikom nežádá.

 

Co jsem naopak chtěl říct - že j.k.m., ať provedl cokoli, nemusí sám sebe odepsat na "doživotní chození kanálama". Až vrátí peníze, nemusí činit další pokání tímto způsobem. Ovšem bude dlužit právě to vysvětlení.

 

Pokud ho napíše, pravděpodobná reakce bude "To byla ale ...!" nebo "To byl ale ...!" a snáz se to promine. Není přece důvod někoho stigmatizovat do konce života.


  • 2

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#140 J.K.M.

J.K.M.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 257 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2017 - 11:13

Díky za podporu pane poručíku..

Cením si Vašeho přístupu jak z profesní, tak i lidské stránky.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama