Přejít na obsah


Fotka

Nejlepší věc, kterou jste v kešce nalezli.

statistika

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
52 odpovědí na toto téma

#21 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2016 - 10:28

Největší problém bylo najít v mém batohu něco, co by se alespoň přiblížilo té hodnotě

 

Tady jsi, možná nevědomky, uhodila hřebíček na hlavičku. Pokud totiž v keši najdeme věci s nezanedbatelnou hodnotou (dražší než řekněme 20 — 30 Kč), pak je to sice zdánlivě pěkný nález, ale máme docela problém, co místo toho vyměnit, aby to mělo srovnatelnou hodnotu. Těžko s sebou do přírody taháme dražší věci na výměnu, peníze do kešky taky nepatří... Nakonec se jako nejvhodnější komodita pro výměny ukazují právě ty věci z Kindervajíček, CWG, různé sběratelské kartičky apod. K čemu je mi, že jsem v keši našel pěkné CD nebo třeba ten budík apod., když ho stejně nemám za co vyměnit? Někteří lidi si s tím samozřejmě hlavu nelámou a prostě si to vezmou, někdy úplně bez náhrady. A bludný kruh se uzavřel. 


  • 8
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#22 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2016 - 10:34

Ale abych se taky zapojil do tématu.

 

1. Když jsem přemisťoval svoji vlastní keš, našel jsem v ní takovou tu visačku na kufr, jak se na ní píše jméno cestovatele a kontaktní údaje, ve tvaru delfína. Tu používá dcera na svůj kufr dodnes.

 

2. Asi opravdu nejhezčí věc jsme jako chytrá Horákyně v keši našli / nenašli: Kdysi byla v Bohnicích na dětském hřišti keš. Owner se pak rozhodl rozdat nálezcům plyšové hračky své dcery, která už je nepotřebovala. Udělal to ale chytře. Do keše umístil fotografie jednotlivých plyšáků a kontakt na sebe. Tenkrát jsme ji náhodou odlovili s dcerou, která byla ve věku, kdy ji plyšáci zajímali. Vybrala si fotku tygříka (nebo to byl gepard), zavolali jsme, owner dorazil a plyšáka nám věnoval. Byl krásný, čistý a dcera měla radost. Tento ownerův nápad se mi moc líbil ve všech směrech. Jen si na sebe samozřejmě ušil bič v tom, že se musel s nálezci nějak osobně sejít a plyšáka předat.


  • 11
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#23 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2016 - 11:15

LockLock krabičku, mám jich už plnou skříň a začínám plnit další :)

Na Moravě jsme měli jednoho brzkého jarního rána v T5 keši pozornost od ownera. Slivovici. Šťopínek krásně zahřál.


  • 1

#24 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2016 - 11:40

LockLock krabičku, mám jich už plnou skříň a začínám plnit další :)

To je nápad! Prázdných tik-tak-ovek mám mraky, budu měnit krabičku za krabičku :D .

 

 

Na Moravě jsme měli jednoho brzkého jarního rána v T5 keši pozornost od ownera. Slivovici. Šťopínek krásně zahřál.

A vidíš ještě :) ?


  • 0

#25 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2016 - 15:38

Viddím,.... ani si nedokážeš představit, jak krásně voněla, chutnala a zahřála, ... stačil malý doušek


  • 0

#26 obludak

obludak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2016 - 16:04

Různé domácí potřeby (houbičky, mýdlo, svíčky,..), logo GC z 3D tiskárny atd. Jak tu psali přede mnou, tak to opravdu rychle mizí díky downtrade.


  • 0

#27 MK1977

MK1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2016 - 16:49

Stejně jako see.beeho mě potěšila slivovička v keši. Ani bych se nedivil, kdyby to bylo v té samé.
  • 0

#28 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2016 - 21:56

Snad před 6-ti nebo ještě dřív jsem v jedné kešce na kopci našel otvírák na pivo. Do nerezu laserem vypalené chodidlo. Od té doby visí na háčku na čestném místě v kuchyni.
  • 0

#29 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2016 - 11:13

Dobré téma - flašku slivovice (tu ještě musíme načat),  1$ v mini pidi kešce v Benátkách (ten mi udělal velkou radost)

A z poslední doby - dámské sexy tanga v Jizerkách (v zamčené kešce s kodem !)

:P


  • 0

*


#30 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2016 - 12:07

A z poslední doby - dámské sexy tanga v Jizerkách (v zamčené kešce s kodem !)

Jestli ses nespletl... nebyl to třeba ferratovej sedák? BTW, za co jsi je vyměnil?


  • 4

#31 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2016 - 22:39

Jestli ses nespletl... nebyl to třeba ferratovej sedák? BTW, za co jsi je vyměnil?

 Ale jako sluší mi :P


  • 3

*


#32 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 259 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2016 - 4:26

Fotku, fotku, fotku....... :-)
  • 4

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#33 ModříPanteři

ModříPanteři

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2017 - 23:59

Dcera našla v keši ve Zvůli černou krajkovou dámskou rukavičku, která jí přesně padla.


  • 0

#34 geotrain

geotrain

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2017 - 18:53

Já jsem našel funkční zapalovač, pak pouzdro s tužkami, jednou snad i nějakou drogu, ale byl jsem moc malej a tak jsem byl donucen ji tam nechat :(.


  • 0

#35 J.K.M.

J.K.M.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 257 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2017 - 13:27

Ale abych se taky zapojil do tématu.

"...
2. Asi opravdu nejhezčí věc jsme jako chytrá Horákyně v keši našli / nenašli: Kdysi byla v Bohnicích na dětském hřišti keš. Owner se pak rozhodl rozdat nálezcům plyšové hračky své dcery, která už je nepotřebovala. Udělal to ale chytře. Do keše umístil fotografie jednotlivých plyšáků a kontakt na sebe. Tenkrát jsme ji náhodou odlovili s dcerou, která byla ve věku, kdy ji plyšáci zajímali. Vybrala si fotku tygříka (nebo to byl gepard), zavolali jsme, owner dorazil a plyšáka nám věnoval. Byl krásný, čistý a dcera měla radost. Tento ownerův nápad se mi moc líbil ve všech směrech. Jen si na sebe samozřejmě ušil bič v tom, že se musel s nálezci nějak osobně sejít a plyšáka předat."


Diky, to potesi, ze ti nekomu udelalo takovou radost, ze na to i po letech vzpomina ... :)
Predani tech hracek, to bylo prave to fajn - videt zarici detske oci, to byla ta nejvetsi odmena. A na Tygrika si moc dobre pamatuju ;)

Vse dobre do noveho roku!

 

PS: Jeden památeční log.


Tento příspěvek byl upraven od J.K.M.: 28 prosinec 2017 - 14:39

  • 1

#36 Flipper77

Flipper77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)
  • LocationJižní Morava a Záhorie

Publikováno 29 prosinec 2017 - 18:18

LockLock krabičku, mám jich už plnou skříň a začínám plnit další :)

Na Moravě jsme měli jednoho brzkého jarního rána v T5 keši pozornost od ownera. Slivovici. Šťopínek krásně 

Já dostal jako odměnu za FTF celou placatku slivovice i s parádní etiketou :-)


  • 0
To musí bavit!

#37 Evcice

Evcice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2018 - 19:55

Asi ne nejlepší, ale určitě nejzajímavější, či paradoxně nejméně zajímavé...? Leninovy spisy, tři silné svazky. Owner je tam vložil při založení keše v roce 2008, já je tam viděla při nálezu v roce 2013 a jak tak koukám do logů - keška má něco přes devět let a ty bichle tam pořád jsou! :-D


  • 4
Stále ještě geo elévka.

#38 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2018 - 7:23

Zajímavý tip, co dávat do keší, aby nevypadaly prázdné :)


  • 2

#39 turist

turist

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2018 - 21:52

my tam jednou našli kondom i s odkazem na hezké tiché místo. :-) a v jedné keši byla láhev s myslivcem. Jednou jsme našli v keši andělíčka, takového pěkného, že nám visí na zdi dodnes a na tu schovku, jeden pařez mezi stovkou dalších, pořád vzpomínám. Paseka po Kyrilu.


  • 0

#40 Jiří M.

Jiří M.

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2018 - 22:26

V jedné velké kešce na šluknovsku jsme našli takové těžítko se skákajícími delfíny. Dětem se líbilo, do dneška ho máme na stole. 


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:statistika

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama