Přejít na obsah


Fotka

Nejlepší věc, kterou jste v kešce nalezli.

statistika

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
52 odpovědí na toto téma

#1 Geoboy_cz

Geoboy_cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2016 - 15:31

Ahoj,
v keškách většiniu bývají Kindrblbosti, ale našel jsem tam i jídlo, kameny nebovprošlé vstupenky (ale jen u tradičních, který loví každý). Ale toto téma zakládám zvopačného důvodu: co nejhezčího, nejlepšího, nejpraktičtějšího,... jste našli.
  • 0

#2 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2016 - 16:02

Kalkulačku nebo tetris, byla to nějaká těžší mysterka nebo multina.
  • 0

#3 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2016 - 16:31

Lovim 3 a pul roku a pamatuji si pouhopuhe dva nalezy, které za neco staly. Prvni byl uz netusim kdy a kde, to byla USB nabijecka na telefon - pouzivam dodnes a ten druhej se konal pred mesicem v Rakovniku - fungl nova penezenka. Ale zjistuju, ze je takova forova, vypada, jako bych ji pouzival uz aspon rok nebo i dele :-(
  • 1

#4 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2016 - 16:50

Já osobně to sice nenašel, ale vím o pár lidech, kteří tam našli i prstýnek, dokonce i drahý...

Jenže ti většinou provedli velký downtrade ;-).

 

Ale i kešky narvané hračkami se dají najít :-). Viz. příloha (https://img.geocachi...2b386d358ba.jpg)

 

A viděl jsem i kešky třeba s 15-ti CWG-čky, spoustou dalšího obsahu.

Přiložené miniatury

  • 12_10_14 19.04.16.jpg

  • 2

#5 Kub4

Kub4

    acrophobiac :)

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2016 - 17:14

jéje, toho bylo dost - lístek na koncert, sak, nabité baterky, uv svítilnu, ...

 

z věcí, které jsem si vzal a udělaly mi největší radost - ty nabité baterky a také zapalovač, když jsem byl na vandru, neměl jsem oheň a byla mi zima...


  • 1

You are leaving the map zone database. You are on your own, Claire.


#6 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2016 - 17:37

logbook


  • 10

#7 Tomas182

Tomas182

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2016 - 18:46

Nejspíše dokladovku fungl novou ....

 

Já, když jsem keš naládoval při startu plno věcmi a šel za pouhých 14 dní na kontrolu, tak tam byl opravdu ne logbook a tužka.... Lidi nejsou poctivý bohužel ani tady


  • 1

#8 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2016 - 19:30

Zůstal mi v paměti přívěsek na klíče, takový zamotaný woodoo panáček.Bylo to v zimě, návštěvnost keše minimální. Neměla jsem nic na výměnu, tak tam zůstal. Asi nic moc zajímavého to není, ale byl úplně nový a zabalený, to se často nevidí.
  • 0

#9 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2016 - 19:32

Placatici se slivovicí!


  • 2

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#10 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2016 - 19:58

Našel jsem novou ještě zabalenou flešku, ale owner byl ajťák, tak asi měl zdroj. Nebo takovou tu multifunkční kreditní kartu, taky zabalenou, evidentně reklamní od nějaké banky. Neměl jsem nic vhodného na výměnu, tak to tam zůstalo. Ovšem takové hašlerky po několika měsících, ty už z krabičky nejdou ani vyndat.


  • 0

#11 Komet_GPS_free

Komet_GPS_free

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2016 - 19:58

Z hlediska mého georobůtka je to každý kinderšrot :D Ale já už potkal i nádherný otvírák v podobě žraloka, keš plnou plyšáků, keš plnou odznaků (sám jsem takhle měl filatelistickou keš plnou poštovních známek), moc pěkné angličáky a i spoustu jiných věcí, které mi už má chabá paměť vypustila. A kolikrát to bylo i v tradičkách.


  • 0

#12 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 540 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2016 - 19:59

samolepku s logem geocachingu na auto  ;)


  • 0

#13 majkaz

majkaz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2016 - 20:19

Zatím asi nejvíc cwg v "hotelu".

Ale zrovna včera jsem narazila na mysterku z roku 2008, patrně v původním vydání a řekla bych, že nyní i bez údržby, ve městě, a s nabitou krabičkou tak, že jsem měla problém jí zavřít. Po prázdných krabičkách i relativně dost od cesty v lese překvapila. Byly v ní relativní drobnosti, ale i tak to potěšilo.
  • 0

#14 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2016 - 20:57

Tohle bylo sice vedle, ale určitě potěšilo  :D https://coord.info/GLP2933Q


  • 2

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#15 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 525 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2016 - 21:08

Dvojcedecko Deep Purple Gold edition a pak jedna mince o ktere jsem se az cca za 2 roky co jsem ji pote nasel v batohu dozvedel, ze je vcelku vzacna a draha ( v radech jednotek tisicu ). Mozna by to slo povazovat za downtrade, ale v dobe trejdu jsem o tom nemel ani tuseni a z kese venovane mincim jsem vzal 3 nahodne a vlozil cca 70-100 tech co jsem mel doma.
  • 1

#16 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2016 - 21:31

Co jsem videl v kesi praktickyho, tak treba samostatnou prihradku na trackables, nebo snurku, kterou byla tuzka privazana k logbooku.

BTW, hodi se pripomenout starsivlakno


  • 1
> Body nesmrdí <
Nepřijímám notifikace.Nebudu lítat jak Groundspeak pískne.

#17 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2016 - 21:44

V začátcích, asi druhý rok lovu, jsem našla přívěšek ve tvaru ještěrky. Od té doby je na řetízku na krku. Je srandovní, jak se na eventech lidi ptají, jestli je trakovací. :) Co jsem dala za něj si už fakt nepamatuju.


  • 0

#18 LipaSY

LipaSY

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2016 - 5:43

V jedné vymudlené krabce jsem našel trakovatelný předmět. Šlo o krásnou medaili. Keš otřesná a v ní jen logbook a tohle ;) Dodnes si pamatuji, jak mě to pot, ale nevěděl jsem co dělat, tak zůstala. Další Kačer ji za hodku vyzvedl.

Jinak je to kinderspad pro děti, ty to mají rádi. Vlastní keše nestačím doplňovat. Stále mizí tužky, propisky, ořezávátko a předměty výměny a zůstává jen bordel. Vršky od piva, bonbóny, kapesník, zlomená propiska. Ale jde o keš přístupnou snadno i dětem. Druhá je náročnější a tam je to vykrádání méně časté..

Všeobecně se setkáváme se špatně zakrytou nebo mnohdy vůbec nezakrytou keší. Nedávno série u Mor Třebové. Osm keší jen leželo u stromu.. :(
  • 0

#19 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2016 - 6:46

Pěkný hrneček na kávu.

 

Ale určitě nejlepší nález byla kostka cukru. To jsme šli na keš Rakovecké údolí. Je to celkem dlouhá procházka a kamarád diabetik se dostal do hypoglykemie. Nic s sebou neměl a bylo mu všelijak. Kešku jsme našli rychle a v ní překvapivě - kostka cukru. Kdo by ji tam čekal, jako na zavolanou. Tak ji slupnul, pomohlo to a pak to ještě cestou zpátky doplnil malinami, jahodami, takže jsme úspěšně ty dva km na základnu zpět dorazili. Mimochodem mě tehdy při prohlížení logbooku příjemně překvapilo, jací jsou místní kačeři písmáci - snad každý tam zanechal pár vět a ne jen nick. ;)

 

No, samozřejmě to má malinký háček :D - později jsme zjistili, že to nebyla keška, ale krabka s vrcholovým deníkem, takže jsem FI měnil na DNF. :) Nicméně keška nás tam zavedla (a i tu jsem časem našel).


  • 7

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#20 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2016 - 9:52

V krásné a náročné multině jsem našla moc pěkný a velmi praktický cestovní budík.

Měla jsem z něj ohromnou radost a používám ho stále a vždy se mi vybaví umístění finálky (pěkné Jirko, moc pěkné :) ).

Největší problém bylo najít v mém batohu něco, co by se alespoň přiblížilo té hodnotě, našla jsem propisku s USB, kterou jsem nikdy nepoužila, takže vcelku dobrá výměna.


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:statistika

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama