Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

iPhone a zobrazení všech finálních keší na mystery okruhu


Nejlepší odpověď plavcik , 31 srpen 2016 - 19:44

Já tenhle program mám, ale nepoužívám. Ale jak to zkouším, zdá se mi, že tu keš změnit v programu nemůžeš, jen doplníš vyluštěné souřadice ke keši jako další bod a ten se pak objeví na mapě, jen když tukneš na tu keš, ke které patří, je to tak?

 

Jestli někdo nemá návod, jak zobrazit keše i s waypointy najednou (já na to nepřišel), tak mě napadá jen změnit ty souřadnice přímo na webu GC.com (tužtička u souřadnic). Pak by se v přehledu keší už měly v aplikaci zobrazovat na novém místě (EDIT: tenhle postup tedy fuguje u L4C Pro). Kdyžtak to u jedné dvou zkus, jesti to bude ono, vrátit se to dá vždy.

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 miladabs

miladabs

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2016 - 15:27

Po přečtení všech varování se bojím zeptat. Nu, což...

 

Je  mi 70 let. Mám odloveno kolem 3.000 kešek. 

Vlastním iPhone 6 a GARMIN Oregon 650.

Při lovení preferuji na 95%  iPhone a to i na těžkém terénu 4.5 - 5.

 

Jediný problém je, když mám tématický okruh třeba 1 - 10  mysterek tvořících okruh a na mapě např. obrázek.

Doma vyluštím mysterky a změním souřadnice u každé jedné mystery kešky.

Tak se vždy mění pořadí ODLOVU kešek na nových souřadnicích, abych nelítala po lese.

 

ALE:    iPhonu jsem zatím nenalezla, jak vidět SOUHRN nových (resp. vypočtených) finálek na jedné mapě, abych šla v pořadí kupř. 5...9...1...5 atd.

 

 

Mám začít používat na doplnění GARMIN Oregon 650?

Mám zkusit looking4cache Lite?        looking4cache Pro (placené)  ?

Mám prodat Garmin a koupit si smartphone s androidem?

 

Abych nezatěžovala diskusní forum, můžete poradit i na mail   blahova@blahovasro.cz

 

 

 


  • 0

#2 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2016 - 18:16

Ahoj, napred malá omluva za tykání a za druhé tiché přání, abych byl v 70 letech schopnej používat zařízení v té době na úrovni dnesniho iphonu, má hluboká úcta ;)

Možná by bylo ale dobré doplnit, v jakém programu na iphonu teď kešky zobrazuješ a kde měníš a zadáváš ty vypočtené souřadnice. Protože když je změníš přímo na GC.com, každý program v telefonu by pak kešky měl ukázat na nových souřadnicích.....

Takže pokud ty vyluštěné souřadnice nezadáš na GC.com, je potřeba je zadat v tom programu, který na hledání používáš.


  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#3 miladabs

miladabs

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2016 - 18:38

Na iPhonu lovím na program Groundspeaku, který jsem před  lety pořídila asi za  €9.

Docela mi to vyhovovalo. Až na problém, který jsem řešila v dotazu.

 

Např. Huascaran  #1 (GC6AQG2)  až Huascaran #11

Na mapě mi pak po odlovení udělá sluníčkové velké H.

 

Můj neutěšený postup:

Já to doma vyluštím, změním každou keš ve výše popsaném programu..

Ale teď nevím na kterou mám jít jako první, druhou atd.

 

Nemám souhrnné zobrazení podle změněných souřadnic.


  • 0

#4 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2016 - 19:44   Nejlepší odpověď

Já tenhle program mám, ale nepoužívám. Ale jak to zkouším, zdá se mi, že tu keš změnit v programu nemůžeš, jen doplníš vyluštěné souřadice ke keši jako další bod a ten se pak objeví na mapě, jen když tukneš na tu keš, ke které patří, je to tak?

 

Jestli někdo nemá návod, jak zobrazit keše i s waypointy najednou (já na to nepřišel), tak mě napadá jen změnit ty souřadnice přímo na webu GC.com (tužtička u souřadnic). Pak by se v přehledu keší už měly v aplikaci zobrazovat na novém místě (EDIT: tenhle postup tedy fuguje u L4C Pro). Kdyžtak to u jedné dvou zkus, jesti to bude ono, vrátit se to dá vždy.


Tento příspěvek byl upraven od plavcik: 31 srpen 2016 - 20:31

  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#5 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2016 - 6:00

Já používám na iPhonu program Geosphere, a ten ukazuje všechny vyluštěné mysterky na nových souřadnicích a s upravenou ikonou, samozřejmě pokud si souřadnice změním v listingu na webu.
  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama