Přejít na obsah


Fotka

Noční odlov - klady a zápory (diskusní téma)


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
94 odpovědí na toto téma

#81 Raduz68

Raduz68

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2016 - 21:11

Tak krmelec a kanál bylo přirovnání hodno .......:-)))


  • 0

#82 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2016 - 22:33

Já myslím, že myslivci maj prsty i v tomhle :

a to se píše kde ?
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#83 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2016 - 8:22

Tahle diskuze mě naplnila.Opět mě utvrdila,že hloupost dává křídla (Nemocnice na kraji města?) A jsem zvědav jak tvému otci pomohou známí když nahlásím,že mě ohrožuje zbraní a přijede celá zásahovka :-)))

jednoduše koupí si jí kančím se šípkovou/se zelím, stejně jako si v 80. letech koupil zbroják, že?


  • 0

#84 Polda18

Polda18

    Polda18

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2016 - 13:09

Tahle diskuse opravdu nikam nevede. Bylo by dobré to tu asi uzamknout, aby to nelákalo další dobrodruhy, co chtějí zkoušet trpělivost lidí. Jistě že člověk nesmí všechno, ale bezdůvodně dráždit je holý nesmysl. Kdokoliv z vás, kdo si říká, že schválně půjde a natruc se myslivcům v lese vykálí (obrazně řečeno), tak narazí. Něco jiného jsou známí a něco jiného úplně cizí lidé v úplně cizím kraji, kde neznáte pranikoho. A pokoušet nervy cizího člověka je jako hrát si s časovanou bombou. Vyhrožovat policíí umí každý pitomec. Ale kdo to všechno začal? Myslivec, když vyzval potenciálního pytláka, aby mu vysvětlil, co v lese dělá? Nebo turista, co je drzý a řekne mu "na*er si"? Mě osobně by taková odpověď vytočila a ten člověk má pak kousavý vzadu. A být to krmeliště moje, kešku tam prostě nepovolím, pravidla nepravidla. Táta tam kešku nechce a tím to hasne. Možná řeší věci přehnaně, ale narozdíl od některých diskutérů na internetu ví, co dělá. A v tom ho budu podporovat. Myslete si co chcete, ale provokovat a pak se ohánět zákonem je prostě blbej nápad. Když budete provokovat psa za plotem, a on ten plot přeskočí, budete pak žalovat toho psa, když vás pokouše? Nebo jeho majitele? Zamyslete se, co vlastně děláte, a jaké mají vaše činy následky. Jestlipak náhodou vy jste neudělali blbost, když jste píchli do vosího hnízda? Až pak se začněte ohánět zákonem. Já jsem udělal jedinou chybu: že jsem rozproudil debatu, která se nyní jen opakuje stále ve stejném kruhu. Asi jsem měl volit slova neutrální a o tátovi se zmiňovat jen letmo nebo radši vůbec. Jen tak letmo zmínit, že existují myslivci, kteří na krmelišti kešku nestrpí a někteří jsou schopní i porušit zákon, aby měli klid. Končím debatu, kroužek se rozpouští. Žádné hlasování, žádná demokracie. Zamknout a zahodit klíč...


  • -8

Usmívej se. Zítra bude hůř ;)


#85 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2016 - 14:33

Pan Poláček starší by se možná pobavil, kdyby mu ty příspěvky někdo vytisknul a poslal domů v obálce (když tam ještě internet nedorazil), aby věděl, co tady o něm Marek píše...nebo ne?  :D  ;)

Už aby začala ta škola...ubyde trollů...


  • 0

#86 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2016 - 14:36

Dr.vota: ale oni internet mají.
  • 0

#87 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2016 - 14:39

...

Taky si uvědomte, že existují lidi internetem nepolíbení, takže někteří třeba ani neví, co to vlastně je za hru, třebaže o ní vědí, a prostě ty lidi nechápou. Já třeba neznám jediného myslivce, který by vůbec o GC věděl, natož pak, jak se to hraje. Pro ně jsou lidi s gpskou v noci v lese prostě magoři. A táta, bohužel, spadá také do této kategorie. ...

podle něj nemají


  • 0

#88 Polda18

Polda18

    Polda18

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2016 - 16:09

My doma internet máme. Ale není tu moc obyvatel, kteři by doma internet měli, málo lidí má dokonce i počítač u nás. To bude taky tím, že tu žije dost důchodců a starších lidí. Teď se přete se mnou. Jak by to vypadalo, kdybyste začali plivat do tváře tátovi? Přes internet je hrdina každej. Zkuste si přijít k nám a přímo narovinu říct "vyližte si, na vaše přání kašlu". Táta vám dá čočku a já se jen usměju. Pak si ho zkuste žalovat. Provokací se nic nevyřeší, naopak ještě zhorší. A to vím z vlastní zkušenosti, provokace u nás skončila vždycky červenou na koberci...


  • -2

Usmívej se. Zítra bude hůř ;)


#89 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2016 - 16:13

"tatínek vám vyhlásí válku"  :D

Hele ty internetovej kulturisto, přijď nám ty svoje kecy říct do očí ty sám  :D

 

P.S. už máš nějakou nalezenou keš, kačere teoretiku?


  • 1

#90 chromos

chromos

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2016 - 16:28

Toto vlákno ve mně opět o něco prohloubilo dojem, že střelné zbraně mají většinou ti, kteří by je právě vůbec mít neměli.


  • 5

Nexus 6, Locus Map Pro.


#91 Polda18

Polda18

    Polda18

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2016 - 16:28

Práce a počasí jsou proti mě, zkoušky jsou proti mě. Vypadá to, že bůh mě nemá rád :( Asi jsem byl moc ukvapenej :(


  • 0

Usmívej se. Zítra bude hůř ;)


#92 Polda18

Polda18

    Polda18

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2016 - 16:33

@chromos:

Budu se držet zlatého pravidla ukončení diskuse - jakmile se někde začne diskutovat o Hitlerovi, či jiných diktátorech, nebo o teroristech, je to konec diskuse a jako taková by se měla zavřít. Takže: terorista má taky zbraň, myslíš, že ho bude zajímat nějaký zákon o střelných zbraních? Normální člověk si zbraň pořizuje většinou na svoji obranu nebo z profesních důvodů (policie, ochranka), nebo ji potřebuje k vykonávání jiné činnosti. Terorista ji potřebuje k terorizování obyvatelstva, myslivec k lovu zvěře. Tak, zavřete už konečně diskusi nebo mám napsat ještě jinou blbost?


  • -1

Usmívej se. Zítra bude hůř ;)


#93 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2016 - 16:35

Zamknout ji můžeš sám, někde tam máš Moderování tématu.
  • 2

#94 Polda18

Polda18

    Polda18

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2016 - 16:37

Případně ještě lze přistoupit na radikálnější řešení - nahlásit vlákno a jako důvod: už ho tu nechci. Nevím teda, co to udělá s reputací (zůstane, jaká je nebo se restartuje?), ani jestli jde nahlásit vlastní příspěvek. Ale už mě nebaví se furt s někým hádat...


  • -1

Usmívej se. Zítra bude hůř ;)


#95 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2016 - 16:55

Reputace zůstane stejná. Nicméně palce ať už plusové či mínusové, nevidím jako hlavní měřítko toho jaký kdo je.


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama