Přejít na obsah


Fotka

Přehled všech keší založených v ČR


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
64 odpovědí na toto téma

#41 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2016 - 18:06

Tak jestli jsem neudělal nějakou chybu, tak zde je seznam všech archivovaných kešek z výše uvedených zdrojů. Jeden jsou jen labky a druhý jsou všechny ostatní keše bez labek.

EDIT: 14.9. Roman mě upozornil, že v seznamu je jedna "cestující" keška - GCB598, která v době, kdy jsem jí stahoval byla v Čechách a zaarchivovaná a dnes už je zase v Americe a je zase funkční

 

EDIT: 14.9. 20:25 Dr.Vota přispěl další archiválií

 

EDIT 15.9. 14:55 - čtyři kešky bez listingu jsem dohledal a zjistil, že jsou německé, takže seznam jsem o ně zkrátil


Tento příspěvek byl upraven od Kreten8: 15 září 2016 - 13:55

  • 0

#42 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2016 - 18:11

Zrovna u tech labek by se hodil GPX, nebot to si opravdu nikdo z gc.live nestahne. ;)


  • 1

#43 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 969 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2016 - 18:18

Ja si nacetl ten zdejsi seznam do GG, a hned vidim, co mi v databazi chybi. Kdyz chci vedet, co mi prebybva, tak si necham vyfiltrovat archivovane, a od vysledku odectu ten zdejsi seznam. Netreba zadna vyssi divci se Sqlite ci Excelem.

No vidis, ja do dneska netusil,ze kdyz nactu ggt jen jako seznam (ne pres Import GGT),tak se mi v seznamu zobrazi i radky pro kese co nemam v db....uz jsem zase o neco chytrejsi...diky 


  • 0

#44 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2016 - 18:21

Tak to je na Gorda, já labky nemám
  • 0

#45 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2016 - 20:02

Jak psal taxoft:

 

GC5FKFW - event, který se vůbec nekonal, proto jsem ho retractoval, i když ten už měl být venku jako jiný, bohužel díky tomu retractu mi utekl z fronty

GC5Y1RP - je multina, co byla normálně publikovaná, obratem ji owner archivoval a následně ji reviewer retractoval

GC6HP3B - event, retractnutý kvůli kolizi s megaeventem, listing není archivovaný, teoreticky jej owner může znovu použít na jiný event/keš


  • 0

#46 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2016 - 6:29

Zrovna u tech labek by se hodil GPX, nebot to si opravdu nikdo z gc.live nestahne. ;)

 

Pokud si vzpominam, zadny soubor s Labkama neni z me dilny, vsechny jsem je posbiral nekde tady po forech. Ale jak myslite, tady je mate. Snad jsou vsechny.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#47 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2016 - 6:55

A tři jsou divné - GC5FKFW, GC5Y1RP, GC6HP3B - ... když se je přes GG pokusíte stáhnout ... dostanete chybovou hlášku ..., když však v GG dáte aktualizovat stav, tak se aktualizace provede a GC5FKFW je poté ve stavu jako že je aktivní a GC5Y1RP a GC6HP3B se dostanou do disable stavu...

 

 

Jak psal taxoft:

 

GC5FKFW - event, který se vůbec nekonal, proto jsem ho retractoval, i když ten už měl být venku jako jiný, bohužel díky tomu retractu mi utekl z fronty

GC5Y1RP - je multina, co byla normálně publikovaná, obratem ji owner archivoval a následně ji reviewer retractoval

GC6HP3B - event, retractnutý kvůli kolizi s megaeventem, listing není archivovaný, teoreticky jej owner může znovu použít na jiný event/keš

 

 

Takze je mozne ziskat stav pro GC kody kesi, ktere jeste nebyly publikovane? :o 

 

Odpovim si sam, ano je to mozne. Ted jsem si to vyzkousel na kesi GC6T05Q a krome krome stavu (disable) ziskate i jeji jmeno. Kdo neverite, vyzkousejte, chili ji tam necham nez ji zrusim.

 

GS opravdu umi prekvapit.


  • 3

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#48 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2016 - 7:51

Není to tak dávno, co bylo přes API možné získat dokonce i souřadnice keše. ;)


  • 0

#49 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2016 - 7:52

Aktualizace stavu v Geogetu nastavuje navic nejen jmeno, ale i druh kese. ;)

 

Konkretne se tam vraci toto:

   "Archived": false,
   "Available": false,
   "Premium": false,
   "CacheType": 2,
   "CacheName": "Test aktualizace stavu",
   "CacheCode": "GC6T05Q",
   "TrackableCount": 0


Tento příspěvek byl upraven od HaLuMa: 14 září 2016 - 7:52

  • 2

#50 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2016 - 8:31

Není to tak dávno, co bylo přes API možné získat dokonce i souřadnice keše. ;)

 

Panebože... :huh:


  • 0

#51 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 969 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2016 - 9:10

Já ještě vyštrachal následující, po aktualizaci přes API zůstali archivované (snad jsem vzal správný soubor)

 

EDIT: tak jsem jak je u mě obvyklé ve spěchu doma vzal soubor s původním neaktualizovaným seznamem....mažu a večer se snad už trefím....merde!


Tento příspěvek byl upraven od tarmara: 14 září 2016 - 9:50

  • 0

#52 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2016 - 18:53

Tak ještě tam chybí 

GC6J0YK Nesmyslny event v nesmyslnou hodinu

 

a mně chybí listingy/základní údaje  u následujících, mohl by někdo dát GPX?

 

GC1AV9X
GC1BVB4
GC1D29H
GC21VN0
GC32WJ3
GC3NME5
GC3P2A8
GC3RKGZ
GC418BA
GC41PKZ
GC47T84
GC49K2K
GC4HC4E
GC4R42H
GC4T6QX
GC51F5V
GC5CM5W
GC5FFQ3
GC5GQ2G
GC5GZT0
GC5GZTB
GC5GZV5
GC5GZVM
GC5QPET
GC5T6HB
GC5TZ02
GC5VWMM
GC5Y1RP
GC64AM9
GC6DVTJ

  • 0

#53 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 969 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2016 - 9:11

Tak po aktualizaci mi všechny archivované přestali být archivovanými .... Díky tedy všem co sem přispěli, za obohacení archivu archivovaných....


  • 0

#54 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2020 - 8:18

tobě určitě ne


  • 6

#55 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2020 - 8:33

Ani já bych nestál o to, aby mi někdo na mé dvě archivované a odnesené dával mikroteňák s cárem papíru jakože "dán nový logbook" a já se pak musel dohadovat při mazání logů 


  • 1

#56 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2020 - 8:53

Zadny dohadovani, kdyz vis ze tam ta kes neni tak se to smaze bez dohadovani.


  • 2

#57 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2020 - 9:35

panzerstepan: to si jen myslíš. Na jedné z těch dvou už jsem měl tu "čest" možná 8x, kdy se najednou objevil igeliťák s papírkem, z toho asi polovina se tvrdošíjně dožadovala logu a opakovaně se i přes upozornění znovu logovala. Ale to je keš archivovaná.

Jenže i na mé živé keši GC4D9V6 se dost často stane, že ji někdo nenajde, někam šoupne kus papíru a loguje. Já pak vysvětluju, že opravdu není v keši zalogován a že keš opravdu není ztracená a že ji opravdu nikdo nepřesunul na jiné místo... Ta keš opravdu nejde přemístit, nejde ztratit, nejde odnést, je opravdu zaměřená přesně a je na svém místě i logbook, který nemám problém za minutu dojít zkontrolovat. Její provedení to nedovoluje. Dost často i ty kačery vidím a slyším, jak se dohadují, pak si říkám, asi to vzdali, v keši log nepřibyl a pak mi přistanou logy na webu.

A opravdu se mi to stává dost často a někdy je těžké se dohadovat a stále dokola mazat logy a vysvětlovat.


  • 0

#58 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2020 - 9:49

Jenže i na mé živé keši GC4D9V6 se dost často stane, že ji někdo nenajde, někam šoupne kus papíru a loguje. Já pak vysvětluju, že opravdu není v keši zalogován a že keš opravdu není ztracená a že ji opravdu nikdo nepřesunul na jiné místo... Ta keš opravdu nejde přemístit, nejde ztratit, nejde odnést, je opravdu zaměřená přesně a je na svém místě i logbook, který nemám problém za minutu dojít zkontrolovat. Její provedení to nedovoluje. Dost často i ty kačery vidím a slyším, jak se dohadují, pak si říkám, asi to vzdali, v keši log nepřibyl a pak mi přistanou logy na webu.

A opravdu se mi to stává dost často a někdy je těžké se dohadovat a stále dokola mazat logy a vysvětlovat.

Jojo, tyhle "náhradní" keše mě taky dovedou... rozlítit.
Ne, že by byly provedení jako ta tvá, ale logika "keš jsem nenašel, tak sem prdnu ownerovi bez jeho vědomí jinou", mě dostává do kolen.
Samozřejmě jiná situace je, pokud jsem s někým domluvený.


  • 1

#59 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2020 - 10:46

Stalo se mi že jsem šel pro finálku velice jednoduché mysterky v lese, po jejím nalezení se vracím k autu a asi 100 metrů od krabičky krásné zastřešené posezení. Sednu, svačím a nad sebou na trámku vidím to co asi každý kačer: tuba od šumáku. Jasně že ji otevřu, v ní kus papíru s logy a na tubě fixem kód. Samozřejmě se zaloguju a pak hledám co jsem to vlastně odlovil. A byla to ta samá mysterka, u které jsem byl před chvílí. Hned z místa píšu ownerce a ta mi za pár hodin odpoví, že já jsem byl správně na těch prvních souřadnicích, ty druhé dal někdo na finálkový server špatné. A ona se baví tím, že každý týden po příjezdu domů z koleje jde do keše a následně oprávněně maže logy na té falešné, kterou tam kdosi dodal.


  • 5

#60 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2020 - 15:27

Stalo se mi že jsem šel pro finálku velice jednoduché mysterky v lese, po jejím nalezení se vracím k autu a asi 100 metrů od krabičky krásné zastřešené posezení. Sednu, svačím a nad sebou na trámku vidím to co asi každý kačer: tuba od šumáku. Jasně že ji otevřu, v ní kus papíru s logy a na tubě fixem kód. Samozřejmě se zaloguju a pak hledám co jsem to vlastně odlovil. A byla to ta samá mysterka, u které jsem byl před chvílí. Hned z místa píšu ownerce a ta mi za pár hodin odpoví, že já jsem byl správně na těch prvních souřadnicích, ty druhé dal někdo na finálkový server špatné. A ona se baví tím, že každý týden po příjezdu domů z koleje jde do keše a následně oprávněně maže logy na té falešné, kterou tam kdosi dodal.

Přijde mi docela dobré tyhle excesy zveřejňovat. Fotka logbooku správné keše a seznam nicků, co tam nejsou, jako WN a logy samozřejmě smazat. Pár jedincům je jedno, že se o nich ví, že chodí jen na finálky nebo se logují jen online bez zápisu do fyzického logbooku, ale většině ostatních, co se tak také chovají, ta publicita vadí.


Tento příspěvek byl upraven od bejcci: 08 červen 2020 - 15:28

  • 3




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama