Přejít na obsah


Fotka

Miloš Zeman (kancelář presidenta republiky) se stal/a správcem těchto stránek ????


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
Žádné odpovědi

#1 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 525 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 10:43

 NEBO PROČ ZDE OPĚT PANUJE CENZURA A MAZÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ (vlákno o J.K.M.) ????? Ve stínu událostí posledních dnů (a v případě pana Emana i posledních měsíců) začínám být vcelku háklivý na potlačování vlastního názoru a projevu formou cenzůry. Celé vlákno sleduji a nikdo se v něm nevyjadřoval vulgárně či neslušně, ba dokonce některé příspěvky se snažily dotyčným pomoci. Bulvární příspěvek typu "...viděl jsem jej i se ženou v supermarketu..." zůstal a další byly smazány. Forum je tu od toho, aby se diskutovalo a diskuze v tomto vláknu se stále týkala tématu a nevšiml jsem si, že vy vybočovala z nějakého slušného chování.

 

//tomy.22: hezký, ale celé věci dáváš tak trochu zkreslený a to svůj názor. Jasně bylo řečeno, ať tento příspěvek je ponechán zainteresovaným. A stále se z daného příspěvku pár jedinců snaží udělat plamennou doskuzi o úplně něčem jiném.

Krom toho, každý souhlasil s pravidly tohoto fóra.

3. Server není určen k veřejnému řešení soukromých problémů, k nesmyslným hádkám a podobným obtěžujícím aktivitám.

 

Takže zamykám a pokud k tomu něco někdo má, napište mi SZ.


  • 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama