Přejít na obsah


Fotka

Založil jsem si téma a bylo mi hned (smazáno) zamčeno - vlastní názor se dnes asi již netrpí


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
17 odpovědí na toto téma

#1 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 525 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 11:30

... předpokládám, že bude smazáno zamčeno expresně i toto téma, ale co.

 

Zajímalo mě, proč v tématu o J.K.M. něco nového. Byly mazány některé příspěvky. Zdejší admin totiž vytrvale a déledobě trvá, aby se každé vlákno věnovalo svému tématu a pokud má pisatel něco na srdci, co bezprostředně, resp. přesně s tématem nesouvisí, tak ať si založí téma nové (to jsem udělal a bylo smazáno :-). 

 

Zde pouze obsah smazaného vlákna. Úsudek, nechť si udělá každá sám:

 

NEBO PROČ ZDE OPĚT PANUJE CENZURA A MAZÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ (vlákno o J.K.M.) ????? Ve stínu událostí posledních dnů (a v případě pana Emana i posledních měsíců) začínám být vcelku háklivý na potlačování vlastního názoru a projevu formou cenzůry. Celé vlákno sleduji a nikdo se v něm nevyjadřoval vulgárně či neslušně, ba dokonce některé příspěvky se snažily dotyčným pomoci. Bulvární příspěvek typu "...viděl jsem jej i se ženou v supermarketu..." zůstal a další byly smazány. Forum je tu od toho, aby se diskutovalo a diskuze v tomto vláknu se stále týkala tématu a nevšiml jsem si, že vy vybočovala z nějakého slušného chování.

 

//tomy.22: hezký, ale celé věci dáváš tak trochu zkreslený a to svůj názor. Jasně bylo řečeno, ať tento příspěvek je ponechán zainteresovaným. A stále se z daného příspěvku pár jedinců snaží udělat plamennou doskuzi o úplně něčem jiném. - OMLOUVÁM SE, ŽE VĚCI DÁVÁM SVŮJ NÁZOR - OPRAVDU JE ROK 2016 A NE 1989 ???

Krom toho, každý souhlasil s pravidly tohoto fóra.  A ČÍM JSEM TYTO PRAVIDLA PORUŠIL ? TO UŽ JE ZÁKAZ PSANÍ SVÝCH NÁZORŮ POSTIHOVÁN JIŽ PRAVIDLECH ?

3. Server není určen k veřejnému řešení soukromých problémů, k nesmyslným hádkám a podobným obtěžujícím aktivitám. NIKDO SE ZDE NEHÁDAL A ROVNĚŽ JSEM NEZAZNAMENAL, ŽE BY SE CÍTIL KDOKOLI OBTĚŽOVÁN. POKUD NENÍ SERVER URČEN K ŘEŠENÍ SOUKROMÝCH ZÁLEŽITOSTÍ, TAK PROČ SÁM NABÁDÁŠ K TOMU, ABY BYLO TÉMA PONECHÁNO POUZE ZAINTERESOVANÝM ? NEJDE PRÁVĚ A JENOM O JEJICH SOUKROMOU VĚC ? TOTO TÉMA SE TÝKALO CELÉ KOMUNITY NEB MOHLO POSTIHNOUT KOHOKOLI Z NÁS. TÉMA TÉ BLÁZNIVÉ GRAFOMANKY CO ZDE TOUŽILA PO SVÉM PRINCI TADY STRAŠILO SKORO TÝDEN, OTRAVOVALO VALNOU VĚTŠINU LIDÍ, BYLO VÍCE NEŽ SOUKROMÉ A TO TI NEVADILO ???? 

 

Takže zamykám a pokud k tomu něco někdo má, napište mi SZ.  - SOUKROMÉ ZPRÁVY JSOU K TOMU ABYCH TI MOHL VYZNAT LÁSKU. STŮJ SI ZA SVÝM NÁZOREM A OBHAJ SI HO PŘED KOMUNITOU.


Tento příspěvek byl upraven od A+T: 31 říjen 2016 - 11:43

  • 2

#2 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 11:35

To smazané vlákno bylo tohle? http://www.geocachin...těchto-stránek/

Pokud ano, tak bys měl bys nazývat věci pravými jmény, zde se jedná pouze o zamčení, ne smazání a v tom případě i upravit to co píšeš. A popravdě řečeno ten nadpis se mi taky dost nelíbil, sem tahat politiku...

 

U toho postupu ve vlákně o kupování PM se mi smazání příspěvků taky moc nelíbilo, ale respektuji názor tomyho, i když s ním nesouhlasím... Myslím, že pro to měl své důvody. Pokud se prokáží některé věci, které tam zazněly, tak samozřejmě ty důvody byly zbytečné, ale to dosud nikdo neví...


  • 0

#3 netvor

netvor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 11:43

A+T:

No, jestli byl Tvůj předchozí příspěvek stejně zmatený jako tento, škoda ho určitě není. A Tvoje snaha zatáhnout politiku a názor na prezidenta do geocachingového fóra je hloupá a trapná. K tomu si najdi jiné stránky.

Takže za mě: tomy.22 má palec nahoru...


  • 2

#4 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 525 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 11:48

Nepotřebuji virtuální palce vzhůru. Pokud Vám nevadí potírání vlastního názoru zde či v poslední době i v politice (ta zde byla použita jako příměr a zdůrazněna jako "startovač" této mojí nevole v poslední době, tak je to smutné. 


  • 3

#5 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 525 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 11:59

Ufff, žiju na správné straně barikády.

palec nahoru mi dala řádová sestra

palec dolu netvor 


  • 1

#6 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 12:02

1. proč tomu tak je, jsem napsal. V žádném případě se nejedná o to zda jsou příspěvky urážlivé nebo ne. A bingo, opravdu je rok 2016, ale to neznamená, že si každý i přes upozornění, bude dělat co chce.

 

2. já psal, že jsi něco porušil? Pouze jsem ti zamknul příspěvek, který očividně spěje k divoké diskuzi a hádání se.

 

3. to, že nabádám k tomu aby do threadu psali jen zainteresovaný si v případě potřeby obhájím,nemám s tím problém.

 

4. pokud mi chceš vyznat lásku prostřednictvím SZ, dobrá odpovím ti, ale nečekej že budu mít zájem.

 

 

Vím, že některé věci co udělám nejsou každému po srsti, ale nejde se zavděčit každému. Některé rozhodnutí dělám já, některé po SZ od někoho, ale to není vidět. Oblíbené klišé, když se mi něco nelíbí, tak do toho zatáhnu komunisty, je už alespoň pro mě značně ohrané a opravdu na mě v dnešní době nezabírá. Máš zde spoustu témat k vyjádření, zkus poradit, pomoci atd. Ale avizovaný thread nech opravdu pro ty, co s danou věcí mají co do činění.

 

 

Jinak, pokud chceš i dál rozdmýchávat vášně, čeká tenhle thread stejný osud jako ten předchozí, ale jak koukám, tak to už víš.


  • -1

#7 Kub4

Kub4

    acrophobiac :)

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 12:07

po SZ od někoho :)


  • 1

You are leaving the map zone database. You are on your own, Claire.


#8 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 12:17

Ano od někoho, přesně je jich zatím 233. A doržuji, to co jsem jim slíbil. Ona totiž SZ je opravdu soukrommá a nebudu ji tahat na světlo aniž by mi k tomu protější strana dala svolení. Tak to chodí. Ani v případě, že je plná urážek.


  • 0

#9 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 525 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 12:23

názor, nechť si udělá každá sám. Když si chci v klidu počíst bulvární zprávy o kauze J.K.M. jak mám prosím postupovat. Mohu si založit téma J.K.M. - dosud nezveřejněné bulvární informace a polemiky ? Či je prostě toto téma natolik citlivé pro admin team gc.cz, že mi to neprojde. 

 

Ano od někoho, přesně je jich zatím 233.  

To jako fakt 233 lidem za tu chvilku stálo napsat SZ, že bacha.....A+T si dovolil napsat co si myslí. No pokud je to tak, tak je to vážnější, než jsem si myslel. Teď jenom doufám, že jsem tu číslovku špatně pochopil.

 

Svůj názor jsem vyjádřil, já jsem spokojen. Každej si myslím svou pravdu najde a rozdmýchávat plamennou diskuzi ti tady rozhodně nebudu, neboj :-) Třeba bych mohl dostat další palec dolu.

 

PS: na ten můj první dotaz ohledně založení bulvárního tématu už ani odpověď znát asi nepotřebuji. Řekl bych, že ji i tak znám  ;)


  • 0

#10 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 12:23

Mám stejný názor jako A+T.

 

1. příspěvek od toho borce se Sherlockem v avataru byl víc než k věci

editka tak prý byl smazán omylem, když se kácí les, lítají třísky

2. celá ta věc smrdí - příliš mnoho mrtvol, změn identit a tajemného "Deus ex machina" přítele.


Tento příspěvek byl upraven od Skywalker: 31 říjen 2016 - 14:36

  • 1

*


#11 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 12:33

Mně se nelíbil ten příspěvek o depresích. A taky jsem to veřejně napsal. Okolnosti případných úmrtí bychom asi řešit neměli.
  • 1

#12 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 12:36

Tím spíš, že to vypadá, že nikdo neumřel. :)


  • 1

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#13 Kub4

Kub4

    acrophobiac :)

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 12:40

Příspěvěk typu vlastně mi do toho nic není, neznám ho (nebo ano? proč s ním pak nepromluvil?), ale viděl jsem ho v supermarketu, mi sice nezní moc důvěryhodně, ale tohle už stejně vypadá spíš jako námět na telenovelu. Každopádně cenzura ještě nikdy ničemu neprospěla a donášením bych se já nechlubil.


Tento příspěvek byl upraven od Kub4: 31 říjen 2016 - 12:41

  • 0

You are leaving the map zone database. You are on your own, Claire.


#14 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 12:43

názor, nechť si udělá každá sám. Když si chci v klidu počíst bulvární zprávy o kauze J.K.M. jak mám prosím postupovat. Mohu si založit téma J.K.M. - dosud nezveřejněné bulvární informace a polemiky ? Či je prostě toto téma natolik citlivé pro admin team gc.cz, že mi to neprojde. 

 

 

Svůj názor jsem vyjádřil, já jsem spokojen. Každej si myslím svou pravdu najde a rozdmýchávat plamennou diskuzi ti tady rozhodně nebudu, neboj :-) Třeba bych mohl dostat další palec dolu.

 

PS: na ten můj první dotaz ohledně založení bulvárního tématu už ani odpověď znát asi nepotřebuji. Řekl bych, že ji i tak znám  ;)

 

 K palclcům se nemá smysl vyjadřovat svůj názor jsem už na ně psal, je zde na fóru. Pokud máš křišťálovou kouli, tak odpověď asi opravdu znáš a nechám tě při tom.  ;) 

 

 

Pokud nebudou zprávy pravdivé a budou to jen, já si myslím že by to mohlo být takhle atd....  neprojde to.


  • 0

#15 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 525 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 12:54

  Pokud máš křišťálovou kouli, tak odpověď asi opravdu znáš a nechám tě při tom.  ;)

 

 

Pokud nebudou zprávy pravdivé a budou to jen, já si myslím že by to mohlo být takhle atd....  neprojde to.

Nemám, protože tu už máš ty a víš, které téma se v co zvrhne, tak jej raději zamkneme dříve, než se tak stane  ;), ale máš pravdu, že téma bylo jistě buřičské a tendence v tomto směru jistě mělo (bez ironie). Bohužel téma "zásahu z moci úřední" takové bude asi vždy.

 

Pracuji v kolektivu a věř tomu, že "já si myslím" bylo vždy při řešení nějakého problému konstruktivnější než "nezajímá mě to, ať se starají ti co se jich to týká". 


  • 1

#16 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 13:12

Já ji taky nemám, je prý drahá, ale nezastírám, že by se někdy hodila. ;)

 


  • 1

#17 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 171 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 14:31

Jistě jsi Tome, zažil dobu, kdy fungovala PS VB. To byli občas také takoví moderátoři.


  • 4

#18 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 525 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2016 - 14:48

Jistě jsi Tome, zažil dobu, kdy fungovala PS VB. To byli občas také takoví moderátoři.

No Rudo, skoro se i pleteš :-) Příslušníky PS VB jsem já už moc nezažil, resp zažil, ale to jsem ještě cucal Vitacit a žvejkal Pedro a tak jsem je moc nevnímal. S tommym22 jsme si něco vyříkali přes SZ (nadržence zklamu, žádná erotika tam nebyla) a domnívám se, že z obou stran to byla vyhrocená reakce. Nicméně se domnívám, že svůj účel tato diskuze měla. Je důležité si připomínat a stát si za vlastním názorem a pokud se ti něco nelíbí, tak to dát slušně najevo. Jo a s tou politikou a Emanem máte pravdu, ten (ta) patří opravdu někam jinam a pokud chce někdo vědět kam...no nic


  • 4




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama